Şimdi Ara

fiat siena 1.4 EL lpg tankını resmen sömürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
33.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İstanbulda sorununuzu cozecek usta var..ama önce aracın ne kadar benzin tükettiğini mutlaka ölçün..size ayni şeyi soyleyeceklerdir;" bunlar cok yakıyor zaten" diye..itibar etmeyin..usta önerisini pm atıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berenvcdcenter B kullanıcısına yanıt
    Sizin yakıt tüketimi çok fazlaymış, bu araclar çok yakar ama okadar da değil, ben 2000 model palio 1.4 kullanırken sehirdısı 7 lt yakıyordu hızlandıkça dahada artıyordu.
    Şehiriçi 10 lt gibiydi ,lpg de ise 39 lt lpg ile 330 km gidiyordu genelde ,ayar yapmakta önemli baska bir ustanın ayarladığında 420 km gittiğide olmuştu.
    Birde lpg de benzinden daha iyi ve performanslı çalışıyordu , 10/40 yağ ile özellikle opetin lpg yağı ile daha uyumlu idi.
    Şehirdışında 39 lt lpg ile 520 km rekorumdu 100 kmh ile gayet ekonomikti ,bazen ayarını kendim yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 30 Aralık 2014; 13:22:01 >
  • benim aracta benzinli km ye 1 lira yakıyor.Düşürmenin carelerini arıyorum.
  • Hepinize iyi gunler diliyorum.yazdiklarinizin hepsini okudum.bende aracimi sattm ve suan araba aramaktayim.butcem dogrultusunda en uygun siena diye dusunuyordum.hatta bi tane buldum 2001 1.4 el aramayi dusunuyorum 137 000 bn de temiz duruyoo.ama yakit tuketimi kafami kurcaladi.acaba bu bir sorunsa 2000 dn oncekilerde mi var 2001 ler de de var mi????.cvp bekliyorum simdidn tesekkurler

• veysell 17 V kullanıcısına yanıt
    Ben 1999 model 1.4 palio kullandim ve yakit tüketimiyle ilgili sikinti yasamadim..Yasayanlar ise ya araclarinda Ariza olduğundan yada sürüş aliskanliklarindan kaynaklanan sorunlar yasiyorlar..Hele lpgli olanlar ise lpgnin ne zaman takildigini bilmediklerinden regulatorun bozulmuş olabileceğini akillarina dahi getirmiyorlar..İyi kontrol ettirirseniz sikinti yasamazsiniz saniyorum..

• veysell 17 V kullanıcısına yanıt
    S.d 7-7.5..... S.i 9-11 arası bana bağlı

• Araç 2001 model 1.4 el dir. 75 binde orjin.) İstanbul esenyurttan sahibinden de ilanim an itibariyle bar..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.