Şimdi Ara

Fiat Punto Evo 1.4 multiair dynamic 105hp 6 ileri hakkında ne düşünüyorsunuz? (ALINDI!!!!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
67
Cevap
1
Favori
3.965
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Fiat Punto Evo 1.4 multiair dynamic 105hp 6 ileri hakkında ne düşünüyorsunuz? (ALINDI!!!!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    569 Mesaj
    Masallah, gule gule kullanin aracinizi.
    Debriyaj yukarida kavriyor demissiniz bu debriyajin bitmek uzere oldugunun belirtisidir. Geri vitese gecerkenki cartlama da muhtemelen bu yuzden. Volanta zarar vermeden en kisa surede degistirmenizi tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Debriyaj balatasını değiştirmeden önce linkteki videonun başında belirtilen testleri uygula.https://www.youtube.com/watch?v=6dfKgnYVLY8&feature=youtu.be

Sorun benim araçta da olan vites halatı. İki tane halat var. Biri seçme diğeri geçme işlemini yapıyor. Belli bir süre sonra işlevini yitiriyorlar. Punto halatları biraz pahalı, Linea halatları uygun fiyat olduğu için araca uyduranlar var.

Airbag çatlağı için önerim; eğer Linea ön konsol uyuyorsa onu takın. Linea konsollarında airbag çatlama olayı yok.

Aracın rengi çok güzel hayırlı olsun, nazar değmesin. Forum laneti var, dikkat.
    |
    |
    Material-Engineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın

teşekkür ederim hocam :)

|
    |
    somet 16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ustama gösterdiğimde baskı balata için ''daha bitmemiş ama ömrü çok yok'' demişti hocam. airbag çatlağı için maalesef linea konsol uymuyor. grande puntoların göğüsleri ile linea göğüsleri aynı hocam. Airbag tamiricisi çatlak için 400 lira fiyat verdi ama açılmama olasılığından dolayı yaptırmadım. Forum lanetine inanmıyordum ama fotoğrafı attıktan 2 gün sonra park halinde arka tampona vurup kaçmışlar

Bu arada iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam...

|
    |
    inifiesta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

euroncap'ten 0 yıldız aldı olayına takılma çünkü 2005'te aynı güvenlik donanımlarıyla teste giren bu araba 5 yıldız almıştı. o zaman 2010 öncesi 5 yıldız alan bütün arabaların şu an 0 yıldız alması gerekiyor.
    |
    |
    Anladım hocam ve sonuna kadar haklısınız donanımdan dolayı alınamayan yıldıza açıkçası takılmadım. evet daha iyi olabilirdi ama bu piyasa da maalesef bu paralara böyle bir araba :) gönlüm hala ASX'ten yana tam hatunu kandırdım derken 55-60 bin arası olan ASX'ler 80-85 olmuş. Mecburen Puntoya talim :D

|
    |
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.