Şimdi Ara

Fiat-Peugeot gelecek hafta birleşme imzasını atıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle katılıyorum..Bu zamana kadar f/p araçlar yaptılarda ne oldu? Avrupalı gayet 30-50bin€ bandındaki araçlara binebiliyor.
    A-B segmentlerini kolaylık,pratiklik olsun diye tercih ediyorlar..
    Yok Pejonun B-C-D platformlarını kullanmazsa Pejo Fiat’ın Giorgio-ABD bayi ağını kullanır daha da büyür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Öncelikle teşekkür ederim iyiyim,sen nasıl?
    Eskisi gibi takip edemiyorum forumu iş güç yoğunluğundan o yüzden.
    İyi kardeşim bende çalışıyordum ayrıldım başka yerlere başvurdum bekliyorum, ocak ayı gibi başlarım.

https://forum.donanimhaber.com/fiat-peugeot-ortakligi-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz-sizce-ne-yenilikler-olur--141129145#141140922

Şu konuyu açmıştım geçen, en son konuşmamızda Peugeot Fiat ortaklığıda yoktu ortada.

Ne olacak diye sormuştum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne değişecek ki. Opel psa ya geçti satışları mı arttı sanki. Opel üvey evlat muamelesi görüyor şu anda.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Adamlar Opeli en alta konumlandırmış.
    Sırasıyla Opel-Citröen-Peugeot...Corsadaki malzeme kalitesi bile bunu gösteriyor bir avuç yumuşak plastik yok(muş)

• Hayırlısı olsun senin için..

Carlos Tavares Fiatı nasıl konumlandıracak o önemli.
    Büyük ihtimalle Peugeot-Fiat aynı klasmanda olur;Pejonun tasarımları futuristik olurken Fiat İtalyan tasarımını yansıtır.
    Citroen farklı tarzların odağı olur.Opelde sade,çok şaşalı olmak istemeyenlerin tercihi olur,akıllı çözümler sunar.
    Fiat markasının pazar liderliği için ciddi potansiyeli var.
    A segmentinde yıllık 300bin barajını geçen firma Punto zamanında B segmentinin lideriydi.Tabi artan B segment fiyatları ile A segmenti çakıştırmamalılar,belki de dedikleri gibi A segmentini terk edebilirler ama ben sanmıyorum orasıda ciddi pazar araç başı maliyeti düşürme çalışmalarıyla kazanç sağlanır.

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    Ama engelli ailesi işini bilir ama ama ama

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Hayırlısı olsun senin için..

Carlos Tavares Fiatı nasıl konumlandıracak o önemli.
    Büyük ihtimalle Peugeot-Fiat aynı klasmanda olur;Pejonun tasarımları futuristik olurken Fiat İtalyan tasarımını yansıtır.
    Citroen farklı tarzların odağı olur.Opelde sade,çok şaşalı olmak istemeyenlerin tercihi olur,akıllı çözümler sunar.
    Fiat markasının pazar liderliği için ciddi potansiyeli var.
    A segmentinde yıllık 300bin barajını geçen firma Punto zamanında B segmentinin lideriydi.Tabi artan B segment fiyatları ile A segmenti çakıştırmamalılar,belki de dedikleri gibi A segmentini terk edebilirler ama ben sanmıyorum orasıda ciddi pazar araç başı maliyeti düşürme çalışmalarıyla kazanç sağlanır.
    Bu ortaklık Fiat'ın yapabileceği son atak şansı bunu kullandı kullandı kendini Hyundai Kia PSA ayarına imajına getirir kullanamadı dacia gibi bir konumda olur.

Peugeot abd pazarına girince ciddi gelişim olacak bakalım aynı atağı Fiat yapabilecekmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Grande Puntoyu bekliyoruz...

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Servis ücretsiz takardı gitseydiniz keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırınoğlu

Servis ücretsiz takardı gitseydiniz keşke
    önce bana aracı satan satış temsilcisine durumu belirttim whatsapp tan foto yolladım. ellerinde direkt klipsin olmadığını ve belli başlı bakalit parçaların içinden aynı klipsin çıktığını ve oraya gelirsem bir şeyler ayarlayacağını söyledi. evimle bayi arasında 15 20 km mesafe var gidiş dönüş. bir adet klips için 10 tl civarı mazot ve bir sürü zaman harcayacaktım. hem benim işyerim zaten sanayide. sanayideki klipsçi para bile almadı benden. diğer orjinal klipslerin yanında sırıtmıyor bile sanayiden aldığım klips.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 14 Aralık 2019; 10:53:32 >
  • VW elini değdiği grubu adam etti, Skoda ve Seat dört tekerin üzerinde dahi durabilecek araba üretemezken şimdi en azından alt yapı, motor ve şanzıman olarak ortalama da olsa eli yüzü düzgün, kalite hissi verebilecek piyasa arabası haline geldiler.

Bu birleşmeden tek isteğim Alfa Romeo ayağa kalksın tekrar. Apaçi Seat fanboylari bile titrek motor diyor. Sorunsuz 170 ps 250 tork güncel benzinli motorları var, Busso V6, V8, ilk Vtec teknolojisi , senelerce pistleri domine eden spor araba motorları vs ... bunları bilmeden apaçi olmak en kolayi. 110 beygir + 4 sahte egzozlu difüzör tamam :)

Umarım hayırlı olur PSA güzel işler yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.