Şimdi Ara

Fiat -Panda nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
75.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pandası olan varmı 1.2 dynamic panda düşünüyorum ne dersiniz,

• Önünde arkasında Fiat yazıyosa korkma al
  • quote:

Orijinalden alıntı: jok3r_88

Önünde arkasında Fiat yazıyosa korkma al
    bence panda alıyosan dualogic kesinlikle olsun hem daha az yakıyo hem otomatik
    +skydome 6 hava yastıgı celik cant ve daha bi cogu olan modeller 18500 civarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxhakanxx

bence panda alıyosan dualogic kesinlikle olsun hem daha az yakıyo hem otomatik
    +skydome 6 hava yastıgı celik cant ve daha bi cogu olan modeller 18500 civarında

Alıntıları Göster
    Tam bir şehiriçi otomobili.Fiyatına göre çok yüksek donanıma sahip.Bence güzel,şirin bir otomobil.Kasasının hafifliği nedeniyle 1.2 8V 60hp'lik motor şaşırtıcı bir performans sunuyor..Güzel araba

Fiat -Panda nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

Tam bir şehiriçi otomobili.Fiyatına göre çok yüksek donanıma sahip.Bence güzel,şirin bir otomobil.Kasasının hafifliği nedeniyle 1.2 8V 60hp'lik motor şaşırtıcı bir performans sunuyor..Güzel araba

Fiat -Panda nasıl ?

Alıntıları Göster
    iki yıldır kullanıyorum öncelikle tüketimi sanki dizel gibi... şehir dışı 4.6, şehir içi 6.2 max... otomatik vitesi çok güzel, manuel gibi kullanabiliyorsun... tavanı yüksek olduğundan basıklık hissi yok ancak yanlardan biraz sıkıyor beni (boyum 1.90 bu arada ) bence tek dezavantajı bagajının küçük olması, ama o da bu sınıf bir araç için gözardı edilebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: albemus

iki yıldır kullanıyorum öncelikle tüketimi sanki dizel gibi... şehir dışı 4.6, şehir içi 6.2 max... otomatik vitesi çok güzel, manuel gibi kullanabiliyorsun... tavanı yüksek olduğundan basıklık hissi yok ancak yanlardan biraz sıkıyor beni (boyum 1.90 bu arada ) bence tek dezavantajı bagajının küçük olması, ama o da bu sınıf bir araç için gözardı edilebilir...

Alıntıları Göster
    Fiat ın en yakışıklı modellerinden biri....Çok estetik..,pratik. ve aksesuar bol...Reklamları hala gözümün önünde....Hiç bir hatun arabaya atıp beni kaçırmadı. ..Ona yanıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Fiat ın en yakışıklı modellerinden biri....Çok estetik..,pratik. ve aksesuar bol...Reklamları hala gözümün önünde....Hiç bir hatun arabaya atıp beni kaçırmadı. ..Ona yanıyorum....

Alıntıları Göster
    o idea reklamıydı ama.george clooney vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir18rebrov

o idea reklamıydı ama.george clooney vardı.

Alıntıları Göster
    tipi hiç hosuma gitmiyor pandanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:SevenFive:.

tipi hiç hosuma gitmiyor pandanın

Alıntıları Göster
    cok hafif ya.bi kere okulda 3 kişi kaldırdı arabayı çektiler.ne gülmüştük
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir18rebrov

cok hafif ya.bi kere okulda 3 kişi kaldırdı arabayı çektiler.ne gülmüştük

Alıntıları Göster
    Çok küçük araç bence alma daha büyüğünü al mesela illede o sınıf alacaksan GETZ olabilir ama Hyundai kalitesi ile Fiat kalitesini aynı kefeye koyamassın bence GP al
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTheLife

Çok küçük araç bence alma daha büyüğünü al mesela illede o sınıf alacaksan GETZ olabilir ama Hyundai kalitesi ile Fiat kalitesini aynı kefeye koyamassın bence GP al

Alıntıları Göster
    kesinlikle tavsiye ederim ......2005 yılında aldım pandayı ve gerçekten de mükemmel bir araba ...özellikle bayanlar için ideal , tam donanımlı almanda fayda var , hem iç dizayn ve teknoloji olarak hem de kullanım rahatlığı yönünden eşsiz diyebilirim.... şehir içinde park sorunun neredeyse hiç yok her yere sığırak neredeyse herkesi şaşırtıyor....çok küçük olması kimileri için dejavantaj olabilir eğer aile arabası düşünmüyorsan ve günlük hayatta sürekli araba kullanman gerekiyorsa pandadan başkası düşünelemez.....hız yapma konusunda bazı sıkıntıları ve tedirginlikeri olanlara ise söyliyeceğim tek şey merak etmeyin bastınız mı çok iyi gidiyor .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: azomin

kesinlikle tavsiye ederim ......2005 yılında aldım pandayı ve gerçekten de mükemmel bir araba ...özellikle bayanlar için ideal , tam donanımlı almanda fayda var , hem iç dizayn ve teknoloji olarak hem de kullanım rahatlığı yönünden eşsiz diyebilirim.... şehir içinde park sorunun neredeyse hiç yok her yere sığırak neredeyse herkesi şaşırtıyor....çok küçük olması kimileri için dejavantaj olabilir eğer aile arabası düşünmüyorsan ve günlük hayatta sürekli araba kullanman gerekiyorsa pandadan başkası düşünelemez.....hız yapma konusunda bazı sıkıntıları ve tedirginlikeri olanlara ise söyliyeceğim tek şey merak etmeyin bastınız mı çok iyi gidiyor .......

Alıntıları Göster
    Valla nerde okudum hatırlamıyorum çok iyi kaçtığını yazmışlar.TAM BİR ŞEHİR İÇİ ARABASI YANİ.Küçük olduğu için aralara rahat girersiniz trafikte:) Fiat sağlam arabadır,gözünüz kapalı alabilirsiniz.Uzun süre Fiat Tempra kullandım,arkadaşımda uno,bir diğer arkadaşım marea,bir öbür arkadaşımda doblo kullanıyor.Hepsi fiat yani herkes çok memnun.Fiatı kötüleyenleri anlayamıyorum zaten.Neyse bence panda alın,hem çok şirin,hem iyi araba,hayırlı olsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vti_1.6

Valla nerde okudum hatırlamıyorum çok iyi kaçtığını yazmışlar.TAM BİR ŞEHİR İÇİ ARABASI YANİ.Küçük olduğu için aralara rahat girersiniz trafikte:) Fiat sağlam arabadır,gözünüz kapalı alabilirsiniz.Uzun süre Fiat Tempra kullandım,arkadaşımda uno,bir diğer arkadaşım marea,bir öbür arkadaşımda doblo kullanıyor.Hepsi fiat yani herkes çok memnun.Fiatı kötüleyenleri anlayamıyorum zaten.Neyse bence panda alın,hem çok şirin,hem iyi araba,hayırlı olsun:)

Alıntıları Göster
    valla bu fiyata bu donanım ve yakıt tüketimi eşssiz benzinli bir araba için.eğer ihtiyaçlarını karşılıyorsa istediğin araba alabilrisin.bakma sen milletin ne dediine.şimdi bedava erseler tofaş diye almayacaklarmı yani arabayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: locke78

valla bu fiyata bu donanım ve yakıt tüketimi eşssiz benzinli bir araba için.eğer ihtiyaçlarını karşılıyorsa istediğin araba alabilrisin.bakma sen milletin ne dediine.şimdi bedava erseler tofaş diye almayacaklarmı yani arabayı

Alıntıları Göster
    kesinlikle al beyler fiat bu ya gercekten binilir fiatı kıskananlar catlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockstar_942

kesinlikle al beyler fiat bu ya gercekten binilir fiatı kıskananlar catlasın

Alıntıları Göster
    şehiriçi 2. araç olarak alınabilir.Bence uzun yolda zorlanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal68

şehiriçi 2. araç olarak alınabilir.Bence uzun yolda zorlanırsın.

Alıntıları Göster
    youtube de panda nın videoları var özellikle 4*4 pandalarla inanılmaz gösteriler yapmışlar. Görüntüsü hoş ama nedense Türkiye de pekte tutulmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

youtube de panda nın videoları var özellikle 4*4 pandalarla inanılmaz gösteriler yapmışlar. Görüntüsü hoş ama nedense Türkiye de pekte tutulmadı.

Alıntıları Göster
    direksiyon sınavına panda ile girmiştim sürüşü çok rahat bi araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F003D65FB

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben olsam o arabayı almam.araba dediğin biraz yol tutuşlu olur yola hakim olur.bunlar virajlarda biraz fazla savruluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CROSSFİT

ben olsam o arabayı almam.araba dediğin biraz yol tutuşlu olur yola hakim olur.bunlar virajlarda biraz fazla savruluyor...

Alıntıları Göster
    YEDEK PARÇA FİYATLARI VE BULUNABİLİRLİĞİ NASILDIR ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: vti_1.6

arabanın 0-100 km hızlanması 17 sn nasıl çok kaçıyor anlamadım teknik verileri rezalet ötesi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.