Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Güzel günlerde kullanın, şehir içinde çok kullanışlı bir araba.
    Çok teşekkür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

2011 model aracım var duble teyp marka önerebilecek var mı? ve bu konuda bilgilendirebilecek.
  • 2011 model 75bindeki aracimi uygun fiyata satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcf1234 -- 14 Ağustos 2018; 22:30:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum pek aktif değil galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: atilgann

Forum pek aktif değil galiba
    İlk üyeler araçlarını satalı çok oluyor. Yeni arkadaşlarda bizim kadar hevesli değil sanırım :)
  • Arkadaşlar merhaba, 2004 1.2 dynamic 106 binde 27450 tl isteniyor. Sizce norma mi? Bir de genel olarak nelere dikkat etmem lazım? Direksiyon city mod problemi olabileceği yazılmış, nasıl anlaşılır? Teeekkurler...

• Merhaba benzinli Fiat PANDA 4x4 AWD 2005 model üzeri arıyorum.Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hernan77

Arkadaşlar merhaba, 2004 1.2 dynamic 106 binde 27450 tl isteniyor. Sizce norma mi? Bir de genel olarak nelere dikkat etmem lazım? Direksiyon city mod problemi olabileceği yazılmış, nasıl anlaşılır? Teeekkurler...
    Piyasa fiyatlarını bilmiyorum ama bakımlarının düzenli yapılmış olması önemli. City problemi çok sık olmasada yaşanabilir. Arızalı ise zaten uyarı ışığı yanıyor ve direksiyon çok ağırlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravofa

Merhaba benzinli Fiat PANDA 4x4 AWD 2005 model üzeri arıyorum.Yardımcı olur musunuz?
    Panda zaten satış rakamları düşük olan bir model, hele 4x4 bulmanız çok zor. Neden 4x4? Bakım ve parça v.s. sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • Teşekkürler.zaten pandadan şu an için vazgeçtim.4x4 çünkü arazide kullanmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravofa -- 20 Eylül 2018; 5:11:35 >
  • I♡ Panda
    Vernikleme işlemi de tamamdır =)

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye****...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye****...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hddddd -- 8 Ekim 2018; 14:35:42 >

• Merhabalar arkadaşlar bende yarın panda 1.2 dynamık alacağım tavan cam değil sanırım cty özelliği vardır diye düşünüyorum bakalım hayırlısı eşime alıyorum 98 polo filan alacağıma bunu alayım dedim
    Fiyat 23000 araba 154000 de fiyat normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 24 Ekim 2018; 20:14:47 >
  • Merhaba Arkadaşlar ;

Cuma günü 2014 0.9 twinair dualogic S&S pandamızı aldık. Tam bir şehir içi arabası olarak forumdaki görüşlerinize ilgiyle okuyarak aranıza dahil olmuş oldum. Sadece ufak bir sorunum var arkada koltuktan ufak bir tıkırtı geliyor. Nasıl tespit edildi derseniz koltuğu yatırdığımızda kesildi daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı ? Ayrıca arabaya yakışan güzel aksesuarlar nelerdir ?

gorkem2511 ( 2014 0.9 twinair dualogic ) sayıda 85 olarak revize edilebilir.
  • bir whatsapp grubu kurup bütün pandacılar orada toplanalım ankay2
  • Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz ay sıfır 2018 model fiat panda aldım. Popstar donanım paketli aracımda uconnect desteği var. Ancak telefonuma indirdiğim panda uconnect uygulamasını bir türlü araca bağlayamıyorum. Farklı telefonlarla da denedim. Telefon araca bluetooth ile bağlanıyor ancak uygulama bağlanmıyor. Bluetooth signal is absent hatadı alıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır?

Bu arada araçla ilgili sizin de sorularınız varsa bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba 2011 panda 1.2 dinamik ile araniza yeni katildim ama canimi sikan birsey oldu. O da city mode arizasi. Cok arastirmadan aldim araci, sahibide uckagitcinin biriymis. Simdi city mode u actigimda arac hic degilse ginde 3-4 kez direksiyon kitliyor hic olmadik yerlerde. Servise randevu aldim, arastirdigim kadariyla bircok insan ucretsiz degistirtmis, ozellikle yetkili servis gecmisi duzgun olanlar ama aracin servis gecmisinide hic bilmiyorum. Saticiyi aradim, bende oyle bir arizasi yoktu demeye basladi verdigim parayi haram ettim. Aractan cok sogudum 3 gundur bende ama binmiyorum. Birde amortisorleride bitik. Onu bilerek aldim sanayide degistirticem. Arac 73000 de, sizce servisin sorunu ucretsiz cozme olasiligi nedir. Deneyim sahibi arkadaslarin fikrine ihtiyacim var.

• Herkese iyi akşamlar.Ön takımdan gelen sesi hangi ustaya gittimse gerekrsiz bir sürü parça değişmelerine rağmen kesemediler.Çukurlardan yada setlerden geçerken her iki lastik tarafında da tık tık diye ses duyan arkadaş oldu mu acaba kendi araçlarınsa? Amortisör, amortisör takozları, Z rotlar, direksiyon kutusu, salıncaklar da dahil olmak üzere değişmeyen parça kaşmadı.Bütün bunlara rağmen sorun giderilmedi.Bu konuda teceübe yaşayan arkadaş var ise yardımcı olmasını rica ederim.

• @eremkoray geçmiş olsun. Eski Corsa aracımda benzer bir tıkırtı vardı, geçtiğin yollardan geçtim, en son direksiyonun bilyeleri dağılmış olduğu ortaya çıktı. değiştirdiler düzeldi (iyi usta değilse direksiyonu sökmek baya zor)
  • Merhaba arkadaşlar, forum aktif mi bilmiyorum.

2005 model fiat panda 1.2 dualogic otomatık vites aracım var. 118 bin km de fakat direksiyon sertleşmesi oldu kitlendi yolda giderken.
    Araştırdım servo motor arızasıymış daha önce yaşayan ve çözüm bulan var mı ?
  • Merhabalar, bizde de dualogic vitesli panda var. Direksiyon hidroliği zaman zaman devre dışı kalıyor. Bu sorunu birçok kez yaşadık ama garip olan şu ki aracı kullanmaya devam ettiğimiz zaman normale dönüyor. Hatta bir keresinde aracı yetkili servise götürmüştüm, kapıdan girer girmez direksiyon hidroliği çalışmaya başladı. :) Kronik bir sorun ama servisler o parçanın değişimi için yüklü bir miktar para istiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.