Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, aracımızı satmayı düşünüyoruz.

İlgilenen olursa kaçırmasın; piyasadaki en temiz pandalardan biridir.

http://forum.donanimhaber.com/m_110719594/f_//tm.htm#110719594
  • İlgilenen olurda diye buraya da yazayım. Panda satılık arkadaşlar. İkizlerle sığamaz olmadan değiştirmek zorundayım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-garantili-temiz-manuel-fiat-panda-235892360/detay/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcf1234

Arkadaslar bakimi yetkili serviste degilde sanayide yaptirisaniz yagi siz mi aliyorsunuz...ustavrastgele birsey koyar diye tirsiyorum ama muhim midir sizce...

Ustaya sorabilirsiniz hocam, hangi yağı kullanıyorsunuz gibisinden..

Benim ustam Castrol kullanıyor. Eğer başka bir yağ tercihin varsa dışarıdan alman lazım diyor. Ama ben de Castrol tercih ediyorum zaten, o yüzden mutlu mesut geçinip gidiyoruz.
  • Arkadaşlar Panda 2-3 gündür airbag arızası veriyor. Ekranda hem kırmızı airbag lambası hem de sarı yolcu airbag lambası yanıyor. İlk günlerde motoru çalıştırdıktan 10 dakika sonra arıza lambaları yanarken, artık ilk çalıştırmamla birlikte lambalar yanıyor. Başına daha önce böyle bir şey gelen oldu mu?

• Aracı öğleden sonra servise götürdüm arkadaşlar. Torpidonun içinde bulunan ve yolcu havayastığını kapatan anahtar bozulmuş. Panda için kronik bir problem olduğunu, sert bir çukura düşüldüğünde dahi bozulabileceği söylendi. Yabancı forumlarda gezerken de sert bir çukura girmesinin ardından bu uyarıyı alan vardı. Parça fiyatı 240 lira, işçilik 30 lira verildi.

Bu arada bir önceki soruma cevap veren @19tolga07 ve @ankay2'ye ayrıca teşekkür ederim.
  • Bilgilendirmen için teşekkür ederim maxy aynı şey 2-3 kez bende de oldu fakat daha sonra yanmadı şimdilik yanmıyor inşallah da yanmaz sıkıntılı bi durumdur başta bende korkmuştum...

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Aracı öğleden sonra servise götürdüm arkadaşlar. Torpidonun içinde bulunan ve yolcu havayastığını kapatan anahtar bozulmuş. Panda için kronik bir problem olduğunu, sert bir çukura düşüldüğünde dahi bozulabileceği söylendi. Yabancı forumlarda gezerken de sert bir çukura girmesinin ardından bu uyarıyı alan vardı. Parça fiyatı 240 lira, işçilik 30 lira verildi.

Bu arada bir önceki soruma cevap veren @19tolga07 ve @ankay2'ye ayrıca teşekkür ederim.

Geçmiş olsun... Fiyat oldukça yüksekmiş. 2 yıl boyunca kullandım, hiç böyle bir sorun duymamıştım. Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler.

• Bende de garantideyken bozulmuştu o parça...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ogretmenden-otamatik-panda-1.2-dinamic-238346489/detay/

arkadaşlar bu arabayı almayı düşünüyorum fiyatı ve modeli nasıl
    yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzo_01 -- 21 Ekim 2015; 11:41:37 >
  • Merhabalar ,

Merhum Vehbi Koç’un 1928 yılında kurduğu, KoçHolding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç Otomotiv, aradan geçen 86 yıl boyunca birçok ilke imza attı. Otokoç Otomotiv çatısı altında Halen Orijinal Ford Grubu Fiat Grubu ve Tofaş gurubu ürünleri Toptan yedek parça olarak bayilerine ve oradan müşterilerine ulaşmaktadır.

Kendi markalarımız dışından Eş değer bir çok marka ve ürün satmaktayız.
    Ayrıca Magneti Marelli ve Birmot Akü gruplarımız ile Önemli bir alan olan akü pazarındayız.
    Yine Marin ve yatçılık malzemeleri satışımız da mevcuttur.

Hiçbir türlü sizden isim hakkı alınmaz. Bölge Müdürlüklerimizde Güncel olan en çok satış görenler liste üzerinden Yeni bayilerin Satış ve depolama Olarak 87 Yıllık kurum kültürümüzden yararlandırmaktayız. Tutacağınız mağaza yada depoya son 3 yıl Bölgeniz ve çevresinde en çok satanlar listesi hazırlanıp o çerçevede Kurulum siparişleriniz hazırlanacaktır.

Düzenli Bayi ziyaretlerimiz ve dönemsel kampanyalarımız ile destek vermekteyiz.

Başlangıç sermayesi olarak 20.000-30.000 TL Olarak düşünebilirsiniz. Nakit ,Havale, Kredi kartı taksitli yada tek çekim veya Bankalar kanalı DBS ile çalışabilmekteyiz. Bunun dışında evrak kullanabilmektesiniz.

E-ticaret olarak da bayilerimizi desteklemekteyiz. Sadece offline değil online alanda da desteklemiş olacağız. Online stok görebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz sistemlerimizle de süreçlerimizi hızlandırmaktayız.

Araç dağıtım bölgelerimiz içerisinde iseniz ücretsiz ürünleriniz getirilmekte . Ufak siparişleriniz ise kargo bedava olarak gönderilmektedir.

Mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz: oktayce@birmot.com.tr
    Formumuzu doldurduktan sonra değerlendirmemiz olumlu olursa sizle tekrar temasa geçip bir toplantı planlayacağız .

İletişim: 4443300

Dahili 3

Link :https://www.birmot.com.tr/Sayfalar/118/Birmot/TYP-Lokasyonlari.aspx

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Arkadaslar bakimi yetkili serviste degilde sanayide yaptirisaniz yagi siz mi aliyorsunuz...ustavrastgele birsey koyar diye tirsiyorum ama muhim midir sizce...

Ustaya sorabilirsiniz hocam, hangi yağı kullanıyorsunuz gibisinden..

Benim ustam Castrol kullanıyor. Eğer başka bir yağ tercihin varsa dışarıdan alman lazım diyor. Ama ben de Castrol tercih ediyorum zaten, o yüzden mutlu mesut geçinip gidiyoruz.

yagi degistirttim sanayide ama az once kafama takildi usta castrol 10w40 koydu. Ama daha once 5w40 kullanmislar.Internetten kitapcigi indirdim yag tipi yazmiyor...sizce problem olur mu...

hiç sıkıntı yapmayın. 10/40 yağ da gayet uygundur. FIAT'ın hem benzinli hem de dizel motorları oldukça sağlamdır, yağın 10/40 olması yada 5/40 olması çokta farketmez, sıkıntı yaratmaz. mevsimine göre..

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-yeni-kokusu-uzerinde-fiat-panda-241758065/detay

arkadaşlar yavru ceylanım satılıktır...
    motosiklet hevesim depreşti, ufukta ayrılık görünüyor...
  • Otomatik Panda arıyorum arkadaslar, 0539 540 95 13
  • Merhaba,

2006 model 1.2 dynamic benzinli aracımın çekişi düşünce sanayiye götürdüm ve baskı balatanın bittiğini söylediler. Halbuki değiştireli 10 bin km oldu. Değiştirmeye karar verip aracı bıraktım, ertesi günü almaya gittiğimde debriyajı değiştirdik ancak araç gitmiyor volanı değişecek düzelmezse turbosunda problem dediler. Kendimde 4. ve 5. viteste 1 kez kalmayı denetim test için ara hiç zorlanmadan gitmeye başlamıştı. Ustaya açıkçası pek güvenmedim sürekli o olmazsa bu deyip durdu. Aracı çalışır vaziyette bıraktım aynı şekilde verin dedim ve 1 saatte hazır ettiler aldım aracı çıktım. Bu araçta turbo var mı ? Arabadan kesinlikle herhangi bir seste gelmiyor. Volant sıkıntısı olsa sanırım stop ederken yada durduğunuzda ses yapıyormuş. Bende sadece çok hafif bir titreme ve çekiş düşüklüğü vardı. Yardımcı olabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuros

Merhaba,

2006 model 1.2 dynamic benzinli aracımın çekişi düşünce sanayiye götürdüm ve baskı balatanın bittiğini söylediler. Halbuki değiştireli 10 bin km oldu. Değiştirmeye karar verip aracı bıraktım, ertesi günü almaya gittiğimde debriyajı değiştirdik ancak araç gitmiyor volanı değişecek düzelmezse turbosunda problem dediler. Kendimde 4. ve 5. viteste 1 kez kalmayı denetim test için ara hiç zorlanmadan gitmeye başlamıştı. Ustaya açıkçası pek güvenmedim sürekli o olmazsa bu deyip durdu. Aracı çalışır vaziyette bıraktım aynı şekilde verin dedim ve 1 saatte hazır ettiler aldım aracı çıktım. Bu araçta turbo var mı ? Arabadan kesinlikle herhangi bir seste gelmiyor. Volant sıkıntısı olsa sanırım stop ederken yada durduğunuzda ses yapıyormuş. Bende sadece çok hafif bir titreme ve çekiş düşüklüğü vardı. Yardımcı olabilir misiniz.

1.2 benzinli olan aranızda turbo yok... Nasıl bir ustaymış o merak ettim

• hacı ne turbosu...
  • Merhaba,

Kulübü uzun zamandır takip ediyorum, ancak yeni katılabildim. Benim de 2009 1.2 dynamic dualogic Pandam var. Burada sizlerle iletişim halinde olmaktan mutluluk duyacağım. Aracıma ait bir fotoğrafı da sizlerle paylaşmak istiyorum.

http://imageshack.com/a/img908/153/5okdow.jpg

Sevgilerimle,
    JoePa
  • Selam arkadaşlar bende bir 2012 -2016 arası Panda almayı düşünüyorum ancak iki model arasında ki farkı göremedim yardımcı olursanız yada hangi modeli önerirsiniz şimdiden teşekkür derim.

PANDA 1.2 ACTİVE 2012 - 2016 ARASI MODEL DÜZ VİTES
    PANDA 1.2 POP 2012 - 2016 ARASI MODEL DÜZ VİTES

yardımlarınız bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emy_644

Selam arkadaşlar bende bir 2012 -2016 arası Panda almayı düşünüyorum ancak iki model arasında ki farkı göremedim yardımcı olursanız yada hangi modeli önerirsiniz şimdiden teşekkür derim.

PANDA 1.2 ACTİVE 2012 - 2016 ARASI MODEL DÜZ VİTES
    PANDA 1.2 POP 2012 - 2016 ARASI MODEL DÜZ VİTES

yardımlarınız bekliyorum...

Active baz donanımdır. O nedenle POP versiyon almanızı öneririm.
  • Teşekkür ederim bu kadar mi arkadaşlar yokmu başka yorumu olan

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.