Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
491.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arakdaslar surekli soru soruyorum farkındayım , sizlerde saolun cevap veriyorsunuz 2006 model 60000 de pnda almak uzereyım bir kaç gun içerisinde, emrak ettıgım konu pandayı sıfır oalrak aldıktan sorna hangi sıklıklarla bakımlarınıa yaptırmak gerekır. diğer modellerde sıralama 7000-15000-40000-75000 gibi gidiyor, pandada sıralama nasıldır bılgı verirsenız sevınırım
  • 20.000km de bir periyodik bakım, onun dışında kilometre dolmazsa da klasik senede bir kez yıllık bakım...
    quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

arakdaslar surekli soru soruyorum farkındayım , sizlerde saolun cevap veriyorsunuz 2006 model 60000 de pnda almak uzereyım bir kaç gun içerisinde, emrak ettıgım konu pandayı sıfır oalrak aldıktan sorna hangi sıklıklarla bakımlarınıa yaptırmak gerekır. diğer modellerde sıralama 7000-15000-40000-75000 gibi gidiyor, pandada sıralama nasıldır bılgı verirsenız sevınırım
  • Arkadaşlar aranıza yeni yeni katılıyor ve neredeyse en çaylak üyeniz olduğumu belirtmek istiyorum :)
    arabama alıştım. fiat panda 1,2 dynamic. lacivert tiptronic ve açılır cam tavan vs. arabamdan acayip memnunum.
    bilmek istediğim bu arabanın teybi mp3 çalıyor mu?
    gerçeklerle burada yüzleşmek istiyorum :)
  • AŞKOLSUN HALİL ABİ BEYAW!..SEN BU SİTENİN DEMİRBAŞISIN.HEM BAK YAZ GELDİ, DAHA KARPUZ YİCEZ YA...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetisbey41

Arkadaşlar aranıza yeni yeni katılıyor ve neredeyse en çaylak üyeniz olduğumu belirtmek istiyorum :)
    arabama alıştım. fiat panda 1,2 dynamic. lacivert tiptronic ve açılır cam tavan vs. arabamdan acayip memnunum.

Hoşgeldin, mp3 çalanlar Türkiyede fazla yok, en iyisi yap bi mp3 cdsi tak bklm görürsün çalışıp çalışmadığını, en kesin yöntem bu

Bu arada bugün Pandacığı bayiiden teslim alışımın 5. yıldönümü olacaktı eğer hala olsaydı
  • Yeni satılanlarda olabilir ama 2.el aldığın için (05 modeldi sanırım aldığın araç?) mp3 çalmayacaktır.
    Zaten çalan versiyonların üzerinde mp3 yazıyor bildiğim kadarı ile...

Zaman çabuk geçiyor alperen, Bizim Pandayı alalı 21 ay oldu...(Kredi ödeyince insan ay sayıyor da)
    quote:

Orijinalden alıntı: FiatClub

quote:

Orijinalden alıntı: yetisbey41

Arkadaşlar aranıza yeni yeni katılıyor ve neredeyse en çaylak üyeniz olduğumu belirtmek istiyorum :)

Hoşgeldin, mp3 çalanlar Türkiyede fazla yok, en iyisi yap bi mp3 cdsi tak bklm görürsün çalışıp çalışmadığını, en kesin yöntem bu

Bu arada bugün Pandacığı bayiiden teslim alışımın 5. yıldönümü olacaktı eğer hala olsaydı
  • Ankay2 benim fiestanın 45 ayı kaldı ama zaman geçiyor yavv.2006 da connecti alırken herkes 48 ay bitermi yahu diyorlardı. Ama bitiyor be arkadaşım.Gerçi haziranda bitecekti ben erken kapatmak zorunda kaldım.Ama biter biter bu 45 ay da biter
  • Valla Halil abi kolay gelsin, allah sabır versin bizim 15 ay kaldı ödeyeceğimiz... Zaten borcu bitince yollarımızı ayırıp, 0 almayı düşünüyoruz. Tabi yine kredi ile
    quote:

Orijinalden alıntı: halilbodrum

Ankay2 benim fiestanın 45 ayı kaldı ama zaman geçiyor yavv.2006 da connecti alırken herkes 48 ay bitermi yahu diyorlardı. Ama bitiyor be arkadaşım.Gerçi haziranda bitecekti ben erken kapatmak zorunda kaldım.Ama biter biter bu 45 ay da biter
  • Bravonun 8 taksidi kaldı

Bu arada benim yaz gibi yurtdışına gitme ihtimalim var gibi... Öyle olursa şimdi bile fazla kullanılmayan Maream iyice kullanılmayacak... Bu gidişle onu da elden çıkaracam sanırım, nasıl ayrılacam bilemiyorum ama 10 yıldır beraberim onunla... Satmasak burda çürüyecek... offf of...
  • Artık ayrılma zamanınız gelmiş bence...
    quote:

Orijinalden alıntı: FiatClub

Bravonun 8 taksidi kaldı

Bu arada benim yaz gibi yurtdışına gitme ihtimalim var gibi... Öyle olursa şimdi bile fazla kullanılmayan Maream iyice kullanılmayacak... Bu gidişle onu da elden çıkaracam sanırım, nasıl ayrılacam bilemiyorum ama 10 yıldır beraberim onunla... Satmasak burda çürüyecek... offf of...
  • arkadaşlar sağ ön amortisörüm komple iptal oldu artık çok kötü ses çıkarmaya başladı. özellikle yavaş giderken 10-20km/h hızla giderken takır takır vuruntu sesi geliyo. bi arkadaş ucuz yerden getirttiriyomuydu yoksa elindemi vardı tam hatırlamıyorum. önceki sayfalarda okumuştum ama hangisinde bulamıyorum.

amortisör fiyatları nedir?
    serviste değiştirmeyip parçayı kendim alıp bi tamircide değişştirsem sorun yaşarmıyım?
    ucuza getirten arkadaşın mail adresini verebilirseniz onla direk msnden konuşmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Evet arabayı test ettim, tek kelime ile süper olmuş Servis iyi çıkarmış

Amortisörler(çift) değişti.(körük v.s.) Onun dışında rutin bakım ve fren balata değişimi toplamda 750TL mal oldu...

Ben sadece balata değişimine 200lira vermiştim amortisör değişiminin bana maliyeti ne olur acaba bide hangi şehirdesiniz?
  • Ucuza parça bulan arkadaş fahrimetin idi... Yanlış hatırlamıyorsam monroe amortisör bulmuştu, parça numarasını alıp sizde bulunduğunuz yerde sorgularsınız...

Amortisör değişimi için illa servise gitmenize gerek yok. Sonuçta özel servislerde de değiştirebilirsiniz. Hem işçilik hemde parça fiyatından kar edersiniz. Bildiğiniz üzere serviste her işleme belli bir süre tanımlanmış, ve saat ücretleride malum...

Normal parça fiyatları..
    AMORTISOR,ON(SOL) PD 204.87 TL
    AMORTISOR,ON(SAG) PD 203.29 TL

Kaynak.http://www.beratoto.com/DATA/PRICECHECK/index.php bu sitede parça adı veya numarasından fiyatları görebilirsiniz. Parça adı kısmına "PD" yazarsanız Pandanın birçok parçasının fiyatını görünteleyebilirsiniz.(Tabiki parça no çok daha güvenilir.)

quote:

Orijinalden alıntı: balikadaMAli

arkadaşlar sağ ön amortisörüm komple iptal oldu artık çok kötü ses çıkarmaya başladı. özellikle yavaş giderken 10-20km/h hızla giderken takır takır vuruntu sesi geliyo. bi arkadaş ucuz yerden getirttiriyomuydu yoksa elindemi vardı tam hatırlamıyorum. önceki sayfalarda okumuştum ama hangisinde bulamıyorum.

amortisör fiyatları nedir?
    serviste değiştirmeyip parçayı kendim alıp bi tamircide değişştirsem sorun yaşarmıyım?
    ucuza getirten arkadaşın mail adresini verebilirseniz onla direk msnden konuşmak isterim
  • sadece amortisörle iş bitmiyor ama bu fiyatın üstüne 75tl de körük parası ilave edin.Körükleri öyle bildiğimiz lastik körük değil üstü plastik altı lastik iki katmandan oluşuyor.o nedenle pahalı.
  • Ali kardeş, sana cevap yazdım ama gönderebildim mi bilemiyoorum.Bana buradan alıp almadığını bildirir misin lütfen?Eğer alamadıysan ceplerle görüşelim bari...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrimetin

Ali kardeş, sana cevap yazdım ama gönderebildim mi bilemiyoorum.Bana buradan alıp almadığını bildirir misin lütfen?Eğer alamadıysan ceplerle görüşelim bari...

Gönderememişsin. maliulkat@hotmail.com msn de görüşebiliriz.
  • selam arkadaşlar, hepimiz de çok yoğunuz galiba ?..
  • gunaydın Panda' cılar
  • arkadaşlar herkeze selam.
    sizlerin huzurundada fahri abime teşekkür ediyorum sağolsun ilgilendi araştırdı ve benim ön amortisörleri buldu kargoya vericek inşaallah elime ulaşıcak. Böyle dostluklar ve sıcaklık çok mutlu ediyo insanı
  • Dunden de bayanın bırı aracımı begendı satarmısınız dedı... Bende saka maka neden olmasın dedım...Ne kadar dedı bende 16,000 tl dedım.

Tmm dedı bız fıyatları arastırmısdık sızınkı hem dolu model dedı hem de fıyatı guzel dedı.

Yarın grslım servıse gösterelım satısını alım dedı ben de lafımla oldugum yerde kaldım.

Derken hanım aksam dünya söz söyledı bana saymadıgını bırakmadı bende bu sabah satmıorum dıyınce kadın cok ayıp ama dedı dün anlasmısdık demesın mı zor döndük valla...
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.