Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugün kaporayı vermiş bulunuyorum artık bende sizin bir üyenizim inşallah. arabayı gittim yerinde gördüm kullandım ve beğendim.Kaporayı verdim hafta içi noter satışını yapıyorum inşallah.
    http://www.sahibinden.com/full_full_daha_dolusu_yok_cam_tavanli_triptonik-30WQQaXQQ22272825WQQpXQQdisplayitem

arabam bu.
  • Aracın güzelmiş yetişbey kardeşim.Aramıza hoşgeldin, kazasız belasız binmek nasip olur inşallah...
  • Saolun Allah razı olsun...
  • halıl kardesım

haklısın ama bende bu gıdısle bınıcem bu arabaya daha yenı aldım elbette fark edıorum yagmuru karanlıgı

ben ne araba alırsam alıyım bu tur seylerı yaptırmadan bınmıorum

aslında geregı yok ama yapıldıgında bınıcı ıcın + guzel seyler
  • yetişbey kardes

sende aramıza hşg

bu zevkı senınde paylasmana cok sevındık panda surmenın gercekten pozıtıf yanlarını göreceksın

allah kaza bela vermesın ...amin. gule gule kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zupp

halıl kardesım

haklısın ama bende bu gıdısle bınıcem bu arabaya daha yenı aldım elbette fark edıorum yagmuru karanlıgı

ben ne araba alırsam alıyım bu tur seylerı yaptırmadan bınmıorum

aslında geregı yok ama yapıldıgında bınıcı ıcın + guzel seyler

• quote:

Orijinalden alıntı: yetisbey41

Arkadaşlar
    bugün kaporayı vermiş bulunuyorum artık bende sizin bir üyenizim inşallah. arabayı gittim yerinde gördüm kullandım ve beğendim.Kaporayı verdim hafta içi noter satışını yapıyorum inşallah.
    http://www.sahibinden.com/full_full_daha_dolusu_yok_cam_tavanli_triptonik-30WQQaXQQ22272825WQQpXQQdisplayitem

arabam bu.

hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. İlan silinmiş göremedim aracı ama anladığım kadarı ile full modeli.Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmak nasip etsin arkadaşım.

• Halil abiiii, nasıl gidiyo fordçuluk?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrimetin

Halil abiiii, nasıl gidiyo fordçuluk?...

ne diyon leyn sen ????
  • He yau; dervişin fikri neyse, fikri de oymuş...Abi senin aklın aşağıda-yukarıda geziyorsa ben ne yapayım kü ne?..
    Alt tarafı fiestayla aran nasıl diye sorduydukdu!..

• yav kardeşim öyle bi yazmışsın ki. İsteyen istediği gibi yorumlar. Bu yaştan sonra adımızı mı çıkarıcan sen... Fiesta super bi araba.
    çok memnunum valla.Özellikle virajlara girişi harika.Yakıta gelince normal kullanımda gayet iyi nerdeyse panda kadar yakıyor ama adam koltuğuna oturunca resmen araba beni agresif kullan diye dile geliyor costuruyor adamı. Eee boyle olunca da bende basıyom gaza.. Hele yuksek devire cıkınca motordan oyle bir ses cıkıyor ki sanki modifiyeli ve eksozu açık bir araba gibi ses çıkarıyor hınzır ve buda beni mest ediyo. Normalde sakin araba kullanan ben fiestaya binince canavar oluyorum. hanım herseferinde yavas kullan benim arabamı kendi arabanı boyle kullanmıyon diye fırca atıyo.Mesela aynı sey connect için gecerli değil mesela.onu kullanırken gayet mulayim oluyom.

• yetisbey41 hayırlı olsun pandanız. acaba kaça aldınız bursa otokop'tan aracı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilbodrum

yav kardeşim öyle bi yazmışsın ki. İsteyen istediği gibi yorumlar. Bu yaştan sonra adımızı mı çıkarıcan sen... Fiesta super bi araba.
    çok memnunum valla.Özellikle virajlara girişi harika.Yakıta gelince normal kullanımda gayet iyi nerdeyse panda kadar yakıyor ama adam koltuğuna oturunca resmen araba beni agresif kullan diye dile geliyor costuruyor adamı. Eee boyle olunca da bende basıyom gaza.. Hele yuksek devire cıkınca motordan oyle bir ses cıkıyor ki sanki modifiyeli ve eksozu açık bir araba gibi ses çıkarıyor hınzır ve buda beni mest ediyo. Normalde sakin araba kullanan ben fiestaya binince canavar oluyorum. hanım herseferinde yavas kullan benim arabamı kendi arabanı boyle kullanmıyon diye fırca atıyo.Mesela aynı sey connect için gecerli değil mesela.onu kullanırken gayet mulayim oluyom.

Sankim 2.0 RS fiesta ha 1.3 bile değil, 1.25

• hadi leyn. Sen önce bi kullan ondan sonra geç dalganı.Ben senin gibi büyük motorlu araç mı kullanıyom. Connect ve panda dan sonra bana ferrari gibi geldi fiesta napalım yani Allah Allah.....
  • Bu saatten sonra 1.6'dan aşağısı klasıma uymaz, kullanmam
  • eee haklısın tabi seni ancak 1,6 motor taşır daha aşağısı kurtarmaz [
  • Connect bilmem ama Panda'ya laf ettirmem
    Hem Fiat modellerinde azda olsa Ferrari genleri mevcut
    quote:

hadi leyn. Sen önce bi kullan ondan sonra geç dalganı.Ben senin gibi büyük motorlu araç mı kullanıyom. Connect ve panda dan sonra bana ferrari gibi geldi fiesta napalım yani Allah Allah.....

• quote:

eee haklısın tabi seni ancak 1,6 motor taşır daha aşağısı kurtarmaz [

Aynen... Zaten Pandadan indiğimi görenler dönüp arabaya bi kere daha bakıyordu, bu cüsse buna nası sığmış diye
  • Arkadaşlar, yıllarca kahrınızı çektirdiğiniz pandacıklara ayıp ediyosunuz emmee! Şöööyle bi düşünün bakalım ailecek pandacığınızla geçirdiğiniz o tatlı anıları...
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.