Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acaba Pandasında 175-60-14 lastik kullanan var mı? Bizim araçlarda ön düzene zarar verir mi ki diye düşünüyorum. Lastik alcam baya sertleşti 165-65-14 Continental Conti Eco var T serisi..Ben H serisi 175-60-14 Hankook buldum ama daha karar veremedim..İçime sinmezse Lassa Atracta almayı düşünüyorum 165-65 14 T .. Bu konuda düşünce ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...
  • Teşekkürler Alp; walla içim rahatladı.
    Teşekkür ederim Halil abi, oğlanlar sünger bob gibi habire para somuruyorlar yaw, valla onu al, bunu ver, benim şundan niye yok v.s.Selamını söyledim, bizden de bilmukabele.Eee artık yaz da geliyor, yakında Antalya seferlerin başlar herhalde...
  • VAAAYYYYY! YÜZBAŞI OLMUŞUM; 4 YILDIZA DİKKAT...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrimetin

VAAAYYYYY! YÜZBAŞI OLMUŞUM; 4 YILDIZA DİKKAT...

vatana millete hayırlı olsun.....
    Herkese güzel bir hafta sonu dilerim arkadaşlar. Bol bol gezin bahar geldi artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2007

Selamlar

Acaba Pandasında 175-60-14 lastik kullanan var mı? Bizim araçlarda ön düzene zarar verir mi ki diye düşünüyorum. Lastik alcam baya sertleşti 165-65-14 Continental Conti Eco var T serisi..Ben H serisi 175-60-14 Hankook buldum ama daha karar veremedim..İçime sinmezse Lassa Atracta almayı düşünüyorum 165-65 14 T .. Bu konuda düşünce ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...

bizim sattığımız panda da benim connectte yeni aldığımız fiesta da hatta babamın sahininde hep hankook var. Ben gayet memnunum. Hiç bir şikayetim yok lastiklerden. Oldukça yumuşak bir lastik. Yazın özellikle kavşaklara biraz hızlı girince çıkardığı ses adama acayiip bi haz veriyor.
  • Yok abi yau, ben Toyo 175/65/14 kullanıyorum ve çok da memnunum.Fiatı da normalde tanesi 95 tl gibiydi, ben 70 den almıştım arkadaşımdan.
  • Ben bir aylık hankooklarla sattım pandayı, hala taksitini ödüyom yau 185/55-15'di tabi onlar...
  • Bizim araçtaki ayak dayama yeri çok kötü durumdaydı. Uzun süredir hep alacam diyordum, kısmet bugüne imiş; hepsiburada'dan sipariş verdim.
    Tabi önce sitedeki ölçüleri aldım, gittim sonra arabaya karşılaştırdım... uyuyor gözüküyordu verdim siparişi, Aslında fiyatı çok cazip geldi... 5 TL (kargo ücretsiz) sanırım çabuk karar vermemi sağlayan bu oldu

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-sol-ayak-dayama-aluminyum-45010/productDetails.aspx?categoryid=20006813&productid=otev45010

• slm pandasını orjınal rengıne komle fiat servisine boyatan varmı sonuc memnun edici olurmu fıyatı nedır bılıyorsanız baylaşırsanız sevınırım.. Ayrıca fren hıdrolıgı yagı olarak hangı markayı kullanmamız dogru olur tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilbodrum

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2007

Selamlar

bizim sattığımız panda da benim connectte yeni aldığımız fiesta da hatta babamın sahininde hep hankook var. Ben gayet memnunum. Hiç bir şikayetim yok lastiklerden. Oldukça yumuşak bir lastik. Yazın özellikle kavşaklara biraz hızlı girince çıkardığı ses adama acayiip bi haz veriyor.

Hankookların fiyatı da uygun diğerlerine göre..Baya kullanan da var artık..Bakalım bi gezip fiyat alcam çok farkediyor mu diye bakcam...teşekkürler yorum için..

• slm kimselerden ses cıkmıyoo
  • günaydın iyi haftalar heskese
  • Bayrak da yakışmış valla
  • Zupp dostum anlayamadığım bişi var yahu...Bu resim biraz garip geldi bana..Araba sanki dev gibi çıkmış ????? Ama araba da yanıyo haaa maşallah
  • tşk edıorum arkadaslar köydeydım guzel bı yıkadık arkadasla....

allah herkese nasıb etsın.. guzel araba bu seklıyle görenler cok begendı....

arac kırmızı olunca kartonla ayyıldız yaptık bayraktan farkı kalmadı:)
  • Benimkinin aynısının tıpkısı bu, zupp kardeş.Resimdeki vatandaş da sen misin?
  • resımdekı de benım evet ben de ufak bı adam oldugum ıcın arabam da benım kadar ufak olmalı
  • herkese selamlar... Ayak dayama siparişim geldi. H.sonu takarım artık. En azından o kötü aşınmış görüntüden kurtaracak beni Tabiki orjinal değil ama 100TL veremezdim bire bir uysun diyerek

zupp aracın çok güzel görünüyor, nazar değmesin...
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.