Şimdi Ara

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye** (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.723
Cevap
48
Favori
492.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinaller üstünde kalmasın yeter şaka bi yana 14 jant ve 175 tabanlı bir lastik işinizi görür sanırım. Hatta bu taraflarda pek lazım olmasa da kar lastiği düşünülebilir. Çok kalın tabanlı lastik de karda sorun çıkartabilir, bunu da göz önünde bulundurmak lazım...
  • jant değişimi yapıcam yani bi dünya masraf bayram öncesi .
    en iyisi taksit yapan yerler araştırmak 600 ytl'den aşağı bir masraf olmayacak gibi duruyor.
  • valla izmirde bile o ince lastikleri kullanmakta zorlanmıştım. Gene de bi lastikçilere danışın, belki 13 jant için de çözümleri olabilir...
  • Bakın ne buldum

**...Fiat Panda Kulübü...** 83Üye**

Buda oyunun linki:
    http://users.pandora.be/caiman/files/fiat_panda_fun_racer_setup.zip

*Şirkette olduğum için linki deneyemedim...

• Fiat Almanyanın hazırladığı bi oyun sanırsam... vakit geçirmek için ideal Teşekkürler paylaştığın için...

Adamlar arabayı tanıtmak için oyun bile yapmış, helal olsun...
  • Bizim ufaklığın amma çok kendine ait oyunu varmış:)

http://www.fiatpandaracer.com/

*Linki yine işte olduğum için deneyemedim:)Malum sınırlı internet:)

• Geçen perşembe günü yağan yağmurda bizim ufaklık ile biraz yolculuk etmiştik... Bugün hanımla alışverişe gitmek için arabaya bir bindik... oda ne?Araba rutubet kokuyor... neyse araştırmalarım kısa sürede sonuca ulaştı. ön yolcu koltuğunun zemini ve paspasları ıslanmıştı. neyse paspasları çıkardım... Bez yardımı ile suyu emdirdim. Sonrada suyun girme kaynağı hakkında araştırmalarıma başladım. Yolcu koltuğunun ayak koyduğu yerdeki Plastik kapağın altında ne varki? acaba oradanmı girdi diyerek söktüm:)

meğersem onun altında hazine saklıymış:) Arabanın Beyni oradaymış...allahtan onda bir nem-ıslaklık izine rastlamadım. neyse sonra yağmur olukları aklıma geldi. Kaputu açtım birde ne göreyim oluklar tıkanmış... komple su gider kısmı. E tabi gidemeyincede hooop bizim kalorifer kanalından arabanın içine... Gideri çok aradım nerde olduğunu bulamayınca hemen sokak arasındaki oto elektrik ustasına gösterdim.Oda sağolsun iki dakikada halletti.
    Giderler direkt motor içine bakıyor. Göğüsün altında:) iki adetler ve ağızları oldukça dar iki plastik parça:) neyse hallettik bakalım. Umarım erken teşhisim hayat kurtarmıştır?...

Size tavsiyem kış öncesi giderlerinizi kontrol edin:)

saygılar sevgiler:)

• bugünden itibaren

FİAT EFSANE MOTORLAR TAKIMI

kurduk.

fiat motoru kullanan kullanacak seven sevmeyen herkesi paylaşım için buraya bekliyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_26389677/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankay2

Geçen perşembe günü yağan yağmurda bizim ufaklık ile biraz yolculuk etmiştik... Bugün hanımla alışverişe gitmek için arabaya bir bindik... oda ne?Araba rutubet kokuyor... neyse araştırmalarım kısa sürede sonuca ulaştı. ön yolcu koltuğunun zemini ve paspasları ıslanmıştı. neyse paspasları çıkardım... Bez yardımı ile suyu emdirdim. Sonrada suyun girme kaynağı hakkında araştırmalarıma başladım. Yolcu koltuğunun ayak koyduğu yerdeki Plastik kapağın altında ne varki? acaba oradanmı girdi diyerek söktüm:)

meğersem onun altında hazine saklıymış:) Arabanın Beyni oradaymış...allahtan onda bir nem-ıslaklık izine rastlamadım. neyse sonra yağmur olukları aklıma geldi. Kaputu açtım birde ne göreyim oluklar tıkanmış... komple su gider kısmı. E tabi gidemeyincede hooop bizim kalorifer kanalından arabanın içine... Gideri çok aradım nerde olduğunu bulamayınca hemen sokak arasındaki oto elektrik ustasına gösterdim.Oda sağolsun iki dakikada halletti.
    Giderler direkt motor içine bakıyor. Göğüsün altında:) iki adetler ve ağızları oldukça dar iki plastik parça:) neyse hallettik bakalım. Umarım erken teşhisim hayat kurtarmıştır?...

Size tavsiyem kış öncesi giderlerinizi kontrol edin:)

saygılar sevgiler:)

Bilgiler için teşekkürler, şimdilik onlarla sorun olmadı ama aklımda olsun

• ARKADASLAR MERHABA..STILOMUZ VARDI SATTIK..BASKA ARAC ALDIK..AMA IKINCI ARAC GEREKTIGINDEN HANIMA BIR PANDA ALMAK ISTIYORUZ.
    HANGI MODELI TERCIH ETMELIYIM?OTOMATIK VITESLI OLMALI SUNROOF HOS OLUR..
    PIYASASI NEDIR OZELLIKLER NELER
    YARDIMCI OLURSANIZ MINNETTAR OLURUM
    SIMDIDEN TESEKKURLER
  • merhaba...
    Pandanın piyasada genel olarak 1.2 motora sahip Dynamic versiyonu var.
    Özellikler için önceki sayfadaki mesajlara bakabilirsiniz. Piyasası genelde 13,500 ytl başlayıp yukarlara doğru çıkıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: valo

ARKADASLAR MERHABA..STILOMUZ VARDI SATTIK..BASKA ARAC ALDIK..AMA IKINCI ARAC GEREKTIGINDEN HANIMA BIR PANDA ALMAK ISTIYORUZ.
    HANGI MODELI TERCIH ETMELIYIM?OTOMATIK VITESLI OLMALI SUNROOF HOS OLUR..
    PIYASASI NEDIR OZELLIKLER NELER
    YARDIMCI OLURSANIZ MINNETTAR OLURUM
    SIMDIDEN TESEKKURLER
  • 13,500 e bulursanız bende alayım hemen bir tane :)

• almışken cam tavanlı alın, ben almadım pişmanım desem yalan olmaz...

haa bi de otomatiklerin yol bilgisayarı büyük ekranlı oluyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albemus -- 25 Eylül 2008; 2:35:53 >
  • 2.elde şans işi ama eğer 0 alacak olsaydım. Kesinlikle cam tavan+stil paketli alırdım...

quote:

Orjinalden alıntı: FiatClub

almışken cam tavanlı alın, ben almadım pişmanım desem yalan olmaz...

haa bi de otomatiklerin yol bilgisayarı büyük ekranlı oluyo...
  • Aklıma takılan bir teknik soru var;
    Şimdi malum bizim debriyaj otomatik...

Mesela yokuş aşağı aracımız park halinde. Motoru çalıştırdık. 1.vites ile öne doğru hareket ettik. Biraz geri gelip çıkmamız gerekiyor. Geri vitese takmadan ayağımızı frenden çekerek geri geri gitsek ne olur(Vites 1de)? Yani Araç 1.viteste iken sürekli debriyaja basılımı tutuyor, gaza basınca kavrayıp hareket ediyor. Yada 1 yazmasına rağmen debriyaj basılı tutmuyor, Gaza basınca mı kavrama işini yapıyor. Merak ettim?

..Ki eğer hareket halinde değilken 1. viteste sürekli olarak debriyaja basılı tutuyorsa, Kırmızı ışıkta filan boşa atmak gerekmezmi?

Havnitekin üstad bilir ama uğrarmı acaba bizim buralara:)
  • cevap basit yau, araca bir şekilde tahrik gelmedikçe sistem debriyajı bırakmıyor. yani yokuş yukarı kalkarken gaza geç basarsan araç kayıyor geriye... yani senin de anlattıığın olayda eğer gaza basmazsan araç birinci viteste görünüyor olsa da geri kayar. Aynı şekilde mesela dik bir yokuş inerken bire taktık ama gaza basmadık, araç önce bir süre boşta hızlanıyor, sonra motor freni amaçlı vitese geçiyor. Haa yokuş aşağı geri vitese takıp salarsan ne olur diye sorarsan inan hiç denemek aklıma gelmedi ama manuel vites mantığıyla düşünürsek şanzıman için çok da hayırlı bir durum olacağını sanmam

• COK TESEKKURLER
  • Bunların neresi yamuk savagı sonuçta 13.500 civarından başlıyor piyasası Pandanın (2004)... Açıkcası Antalyadaki fena gözükmüyor.(ilk ilan)

quote:

Orjinalden alıntı: savagi

bu araçlardan hangisini kendinize alırsınız :)
    ben eli yüzü düzgün bir panda dan bahsediyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.