Şimdi Ara

(¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
135.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiat kullanıcıları bir arada olsun dedik ve stickerlerimizi bastırdık. İsteyen olursa kargo ile yada elden gönderim yapabilrim.

Resimleri için :http://www.fiatturkey.com/showthread.php?t=416
  • geçen 1.4 paliosu olan biri yanıma geldi nasıl arabanın yakıtı diye sordu ben şehir içi 20 kuruş yakyo dedim çok şaşırdı, benim arabam kamyon gibi yakıyor dedi.
  • 4 Mart 2011 pazar günü İstanbul kuruçeşmede fiat kullanıcılarını biraraya getiren bir branch buluşması düzenledim gelmeyi düşünen arkadaşlar özel mesaj ile bilgi verebilir.
  • Fiat Palio ralli otomobilimle tüm Palio kullanıcısı arkadaşlara selamlar :)
     (¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯)
  • merhaba, benim 2004 model palio 1.2 16v el sıralı sistem lpg li aracım var.aracı yeni aldım. lpg de yakıt tüketimi konusunda yardımlarınızı bekliyorum. şu anda lpg ile kilometrede yaklaşık 21 kuruş yakıyor. çoğunluğu şehir dışı tabi. tamamı şehir içinde olursa 25 kuruş falan yakıyor. ama ben daha düşük olmalı düşüncesindeyim.yoksa normal mi yakıyo. alırken hep az yakar diyorlardı. sizce ortalama ne kadar yakmalı bu araç.
  • Daha ne yaksın vatansever zaten kıs gunü bence çok iyi
  • Arkadaşlar sizden fiyat bilgisi almak istiyorum.
    2004 palio 1.2 16v sıralı sistem lpg'li aracım var
    Değişen : Sağ kapı saçı değişmiş (benden önce)
    Boya : Sol arka çamurluk üstü adını bilmediğim için yazamadım orası boyandı.
    Km : 165.000'de

Kaç liradan ilan açmalıyım, en sonra kaça vermeliyim?
    Teşekkürler.
  • lpg olmuş 2.70. bu ne ya
  • selamlar
    2004 1.6 16 V Sporting (120 bg) almayı düşünüyorum. bildiğim kadarıyla alfa romeo motoru var. peki kronik sorunu var mıdır? normal paliolardan avantaj veya dezavantajları nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim.
    saygılar
  • slm arkadaşlar;
    araba almaya niyet ettik,aklım da tipo vardı,alma dediler,sonraehliyet kursun da palio ile çalıştım ve çok hoşuma gitti,
    hangi modelini alacağıma karar veremedim,sizlerin tavsiyesi ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emeraldozsel

slm arkadaşlar;
    araba almaya niyet ettik,aklım da tipo vardı,alma dediler,sonraehliyet kursun da palio ile çalıştım ve çok hoşuma gitti,
    hangi modelini alacağıma karar veremedim,sizlerin tavsiyesi ne olur?

1.3 dizelini tavsiye ediyor herkes.

Ama ben otomatik vites isterdim. (aldım da )
  • yeni aldığım 98 model 1.6 hl palio aracım sabah ilk çalıştırmada gazda yada benzinde sorun çıkarıyor. sorun şu şekilde.

araca sabah motor soğukken ilk bindiğimde otomotik jikle devreye giriyor ve 1200- 1500 devir civarı çalışıyor. aracın gaz pedalına dokunduğum anda devir hemen aşşağı düşüp 700 devirlere inip boğuluyor ve gaz yemiyor. 15-20 dakika geçip araç ısındığında problem ortadan kalkıyıor. aracım a 2 ay önce atiker tüp takılmış ben aracı yeni aldım. ama araç ilk çalışmada benzinde çalışıyor ve problem benzindeykende oluyor. bujiler, buji kabloları yeni, araç daha 81 bin km de. usta birşey yok diyip gönderiyor. sizce sorun ne olabilir?
  • arkadaşlar iyi gunler maddıyat yonunden palıo alabılırım 12-16 bın arası az yakan sehır ıcı kullanıcagım bır modelı lazım klıma olsun mumkunse hangı modelı onerırsınız?lpg ıle kullanmıycam yardımlarınızı beklıyorum.
  • mesela 1.2 16v modellerı sehır ıcı nekadar yakıyor 100 km nekadar yakar?
  • 2001 1.4 el modelini aldım. 170000 km de , değişen yok, sol arka kapı ve sol arka çamurlukta yüzeysel boya var. motor güzel. araç da hoşuma gitti. 12000 lira verdim. herşeyden önce yakıtı çok iyi 77 tl lpg aldım ( litresi 2.51 ) 374 km yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gınce19

2001 1.4 el modelini aldım. 170000 km de , değişen yok, sol arka kapı ve sol arka çamurlukta yüzeysel boya var. motor güzel. araç da hoşuma gitti. 12000 lira verdim. herşeyden önce yakıtı çok iyi 77 tl lpg aldım ( litresi 2.51 ) 374 km yaptım.

Çok para vermişsin.Hem de 170 bin kmde.Ben 1.6 modeline 10.5 fiyat çektim.Lpg ile hemen hemen aynı yakıyorlar.
  • elimde 93 peugeot 306 vardı, arızasından bıkmıstım. benı sanayıye götürmeyecek bi araç arıyordum bu iyi dediler ustalarım. fıyatı 500-1000 fazla olsun kafam arımasın dedim.
    suan için gayet iyi cok memnunum.
  • merhabalar... Fiat Albea yada Palio Sahra beji(kum beji) renkteki araç sahipleri bana ulaşabilirmi acil!!! asef1639@hotmail.com Vernik atması ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

Orijinalden alıntı: gınce19

2001 1.4 el modelini aldım. 170000 km de , değişen yok, sol arka kapı ve sol arka çamurlukta yüzeysel boya var. motor güzel. araç da hoşuma gitti. 12000 lira verdim. herşeyden önce yakıtı çok iyi 77 tl lpg aldım ( litresi 2.51 ) 374 km yaptım.

Çok para vermişsin.Hem de 170 bin kmde.Ben 1.6 modeline 10.5 fiyat çektim.Lpg ile hemen hemen aynı yakıyorlar.

Evet bencede biraz fazla geldi ben 2005 dizeli 13000 tl ye zar zor sattım.77 tl lik mazotla 400-450 km rahat gidiyordu.Menmunsan motorda vesairede sıkıntı yoksa güle güle bin.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.