Şimdi Ara

(¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
5
Favori
135.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanım kitapçığında kurşunsuz benzin kullanın yazmasının sebebi kurşunun katalitik konvektöre zarar vermesidir.98-97 oktan benzin aldığım oldu ama değişen birşey yok.
  • dostum güle güle kullanın aracınızı.ön yargılı davranma fiyatına göre çok iyi bir araçtır.Zannedersem 1.4 fire motor var araçta.bu motor çok ekonomiktir ayrıca.rengi de çok güzel.sorularına geince;

1.)400ytl ye süper değil ama fena olmayan seni bir süre tatmin edebiliecek tesisatı kurarsın.Teypte pioneer ı seçmeni öneririm.

2.)bana göre aracın jantları çok güzel.Sporting modelinde de aynı jant var zaten.bana sorarsan boyatma.maliyeti hakkında bir bilgim yok.

3.)filmli camlar yasak,biliyorsundur.Ama genelde abartılı olmadığı sürece polisler bakmıyorlar.film çekerken şöyle yap derim;ön camlara dokunma,arkalara ve bagaj camına uygula derim.

4.)bence şimdilik beğendiğiniz renkte kılıf alın ilerde zevkinize uygun şekilde döşeme yaparsınız.

ek olarak bu son kasa paliolar için özel spor yaylar var.ondan taktırırsanız yol tutuş belirgin bir şekilde artacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

dostum güle güle kullanın aracınızı.ön yargılı davranma fiyatına göre çok iyi bir araçtır.Zannedersem 1.4 fire motor var araçta.bu motor çok ekonomiktir ayrıca.rengi de çok güzel.sorularına geince;

1.)400ytl ye süper değil ama fena olmayan seni bir süre tatmin edebiliecek tesisatı kurarsın.Teypte pioneer ı seçmeni öneririm.

2.)bana göre aracın jantları çok güzel.Sporting modelinde de aynı jant var zaten.bana sorarsan boyatma.maliyeti hakkında bir bilgim yok.

3.)filmli camlar yasak,biliyorsundur.Ama genelde abartılı olmadığı sürece polisler bakmıyorlar.film çekerken şöyle yap derim;ön camlara dokunma,arkalara ve bagaj camına uygula derim.

4.)bence şimdilik beğendiğiniz renkte kılıf alın ilerde zevkinize uygun şekilde döşeme yaparsınız.

ek olarak bu son kasa paliolar için özel spor yaylar var.ondan taktırırsanız yol tutuş belirgin bir şekilde artacaktır.

çok teşekkür ederim.

evet 1.4 motor.benzin fiyatlarının yüksek olduğu şu günlerde iyi netice alıyoruz fiyat olarak.

ses sistemi konusundaki önerini dikkate alıcam.
    jant boyatma en son iş zaten dediğin gibi güzel şekli filan boyatmayabilirim.
    filmleri öne takmam sorun değil arkalara takarım.1 veya 2. derece yaptımayı düşünüyorum.daha siyahı polisle sorun çıkartabilir diye düşünüyorum.
    dediğin doğru en iyisi şuan kılıf almak ileride döşeme yaptırıcam artık.
    spor yaylar konusunu araştıracağım merak ettim.

tekrar teşekkür ederim.

bu arada palio almayı düşünenler kesinlikle ön yargı ile bakmasın içiniz çok ısınıyor araca .

• Aslında resimler küçülünce yeni bi model olmuş. Böle bi araç yapsalar ii olur aslında.
  • merhaba palio team size benim bi sorum olacak

benim bi tanıdığıma 2002 model palio 1,4 araba daha 80,000kmde orjinal kmsi araba alıcaz araba çok tremiz klimalı sadece 2 parça boya var ama kazası yok zaten arabayı biliyorum aslında bizde 6 sene 1.6 weekend ebindik sdağlam bi araba

adam arabaya 11,000ytl diyor bu paraya nasıl sizce bana iyi gibi geldi çünkü temiz klimaı ve 1.4 sizce nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabate -- 19 Mayıs 2008; 16:19:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: multijet

merhaba palio team size benim bi sorum olacak

benim bi tanıdığıma 2002 model palio 1,4 araba daha 80,000kmde orjinal kmsi araba alıcaz araba çok tremiz klimalı sadece 2 parça boya var ama kazası yok zaten arabayı biliyorum aslında bizde 6 sene 1.6 weekend ebindik sdağlam bi araba

adam arabaya 11,000ytl diyor bu paraya nasıl sizce bana iyi gibi geldi çünkü temiz klimaı ve 1.4 sizce nasıl

bence fiyat normal.temizse alınır.triger kayışını kontrol ettirin.klima gazını da aynı şekilde.sizde de önceden weekend varmış zaten içi birebir aynıdır zaten.benim tavsiyem 1.2 bakmanız ama bu aracın temizliğinden eminseniz bir problem yok.
  • arba daha yeni 1 hafta önce full bakıma girdi alınır yani bu fiyata
  • bu akşam 10.800 e anlaştılar ama heralde 10.500 e kadar verecek baklım çarşamba alcak gibi alıcak olanda çenede var bakalım kısmet ama fiyatı baya iyi triger değişmiş klima gazı yeni balatalar yeni baskı yeni diskler filan herşeyi yeni yapılmış temiz bi araba
  • quote:

bu akşam 10.800 e anlaştılar ama heralde 10.500 e kadar verecek baklım çarşamba alcak gibi alıcak olanda çenede var bakalım kısmet ama fiyatı baya iyi triger değişmiş klima gazı yeni balatalar yeni baskı yeni diskler filan herşeyi yeni yapılmış temiz bi araba

hocam o zaman tanıdığınız için biçilmiş kaftan.Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

bu akşam 10.800 e anlaştılar ama heralde 10.500 e kadar verecek baklım çarşamba alcak gibi alıcak olanda çenede var bakalım kısmet ama fiyatı baya iyi triger değişmiş klima gazı yeni balatalar yeni baskı yeni diskler filan herşeyi yeni yapılmış temiz bi araba

Bence fazla 1.6 full modeli 10000 etmiyorsa 1.4 motorlu olanına 9000 ancak veririm.1.4 olmasına aldanma tüpte 20 kuruş üstü yakar 1.4 palioda verimsiz çok yakan bir motor var.
  • bence uygun

calpi84 bizde 2005 yılında 1.6 weekend sattık 10,800ytl ye gerçi çok temizdi pazarda 1 saatte sattık ama bazıları keşke 1.4 olsaydı diyen çok oldu 1.4 palioda yaksa 250 300 lira yakar heralde kmde
  • 2001 palio 1.2 s im de de aynı durum var, çeyreği geçmiyo, yoğun trafikte çeyrekle yarım arasına bir yere geliyo ve alındığından beri böyle

quote:

Orjinalden alıntı: mavigökyüzü

arkadaşım, sen termostatını bi kontrol ettir istersen.Muhtemelen arızaladır ve değişmesi gerekir.
    İmzamdaki aracım motoru çalıştırdıktan birkaç dakika sonra tam ortadaki, yani yarıyı gösteren çizginin çok azıcık altında dengeleniyor...
    Bilginize.
    quote:

Orjinalden alıntı: cholonya

palio kullanan arkadaşlar (özellikle 1.4 EL), motor normal çalışırken hararet göstergesi hangi seviyede duruyor?? benimki çeyreği hiç geçmiyor da

• herkese slm.siteye yeni üye oldum.ilk arabam olacak ve palio almayı düşünüyorum. çok sıg bir soru ama 1.2 ve 1.4 arasında kararsızlık içerisindeyim..1.2 ler az yaktıgı düşünülürse lpg taktırmak yersiz midir?birde 1.4 lerde çok nokta enjeksiyonlu olanı var mıdır?..ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: immomoto

herkese slm.siteye yeni üye oldum.ilk arabam olacak ve palio almayı düşünüyorum. çok sıg bir soru ama 1.2 ve 1.4 arasında kararsızlık içerisindeyim..1.2 ler az yaktıgı düşünülürse lpg taktırmak yersiz midir?birde 1.4 lerde çok nokta enjeksiyonlu olanı var mıdır?..ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..

kaç model almayı düşünüyorsunuz?bütçeniz ne kadar ve beklentileriniz nelerdir?
  • 2001-2005 arası 10.000 ile 12.000 arası.yürüyen ve canlı bir araba olmasını istiyorum..memur aracı olacak:)klima da beklentilerim arasında.istanbul'da kullanıcam.cavabın için tekrar teşekkürler.
  • Konu epey yararlı olmuşa benziyor. Yorumlarını esirgemeyen herkese teşekkürler...
  • 2001-2005,10.000 ile 12.000 fiyat aralıgında düşünüyorum..klima olması tercihim..istanbul'da kullanıcam..memur arabası olacak..cevap için tekrar teşekkürler..
  • quote:

2001-2005,10.000 ile 12.000 fiyat aralıgında düşünüyorum..klima olması tercihim..istanbul'da kullanıcam..memur arabası olacak..cevap için tekrar teşekkürler..

10 12 arasında ilk kasaların temizinden rahat bulabilirsiniz.ilk kasaların 1.4 ünde çok nokta enjeksiyon yoktur.71 hp gücünde biraz verimsiz bir motordur.size tavsiyem 1.2 veya 1.6 bakmanız olacaktır.bu motorlar çok nokta enjeksiyondur.2000-2001 full (2 airbag abs klima sunroof) 1.6 LPG li palioyu 12 bine bulmanız mümkündür.böylece hem ekonomik bir memur aracına sahip olursunuz, hem de c sınıfı 1.6 araçları dikiz aynanızda görürsünüz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

Konu epey yararlı olmuşa benziyor. Yorumlarını esirgemeyen herkese teşekkürler...

iyiki açmışsın hocam.elimden geldiğince palio hakkındaki paylaşımları yapıyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

quote:

2001-2005,10.000 ile 12.000 fiyat aralıgında düşünüyorum..klima olması tercihim..istanbul'da kullanıcam..memur arabası olacak..cevap için tekrar teşekkürler..

10 12 arasında ilk kasaların temizinden rahat bulabilirsiniz.ilk kasaların 1.4 ünde çok nokta enjeksiyon yoktur.71 hp gücünde biraz verimsiz bir motordur.size tavsiyem 1.2 veya 1.6 bakmanız olacaktır.bu motorlar çok nokta enjeksiyondur.2000-2001 full (2 airbag abs klima sunroof) 1.6 LPG li palioyu 12 bine bulmanız mümkündür.böylece hem ekonomik bir memur aracına sahip olursunuz, hem de c sınıfı 1.6 araçları dikiz aynanızda görürsünüz:)

Palio 1.6 iyi gidiyorda virajı alamıyor.Bu sorunu yaylara dokunmadan nasıl çözücez?Orjinal lastikler 175 taban ben lastikleri 185 yapmak istedim 13 janta göre iyi bir lastik bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.