Şimdi Ara

fiat palio çözümü bulunamayan bir sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2000 model fiat palio aracım var,arabamda bir sorun var ama bir türlü çözümünü bulamadım.
    araba 10-15 gün hiçbir şey olmadan çalışıyor daha sonra 11.gün yada 16.gün çalıştırdığımda çalışıyor fakat titreme yapıyor.biraz sürüyorum kırmızı ışığa yada durduğumda motor düzgün çalışmadığı ve titrediği için stop ediyor.
    8-10 ustaya götürdüm ancak bir çözüm bulamadım.en son gittiğim usta lpg'yi kapatmamı söyledi aracı 15-20 gün benzinde kullandım.15 gün yine hiç birşey olmadan çalıştı ama 16.gün sabah yine düzgün çalıştı ve sonra bir yere gidip geldim tekrar çalıştırmaya çalıştığımda yine titreme yaptı.
    arabamın neyi olabilir nasıl arıza giderilecek yardımlarınızı bekliyorum

• Bir sürü ustaya gösterdim diyorsun
    Ne biçim usta onlar sorunu bulamayacaklarsa ne diye tamirci açmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracın kac motor oncelıkle onu yazarsan 1.6 ise ısın zor lpg uyumu berbat 1.6 ların bende aynı motorlu brava vardı lpg aracın beynını bozuyordu bılgısayara baglatıp tum hata kodlarını sılıyordum ancak kısa bı sure sonra tekrar bozuluyordu lpg den dolayı benzınden kullanırken sıkıntı yapmıyordu muhtelen lpg sıkıntı yaratıyor benzın ve lpg ayarları bır degılse ondan olabılır tahmınım
  • Fiat palio 2000 model benzin depo kapağı lazım komple yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.