Şimdi Ara

Fiat Palio Çokmu Yakıyor? İzmit (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet Son Testim Gayet Başarılı 20.TL Gaz Aldım Litre Fiyatı 2.04 Tamamı Ş.içi Kullanımla (5km Gidiş-5km Geliş) 76km Yol Gittim KM'de 263 Krş Yakmış 2000 Model 1.4 Palio İçin Gayet iyi Bir Oran
  • Bence de gayet guzel bir rakam, mesafe de baya bir kisa. Sehirler arasi kullaninca keyifli oluyor, 20 kurusun altina iniyor simdiki fiyatlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Bence de gayet guzel bir rakam, mesafe de baya bir kisa. Sehirler arasi kullaninca keyifli oluyor, 20 kurusun altina iniyor simdiki fiyatlarla

Evet Hocam Düşük Devirde Kullanmaya Özen Gösterdim Malum Havalarda Soguk Yazın 10-15 km Daha Etkiler Galiba.. Dedigin Gibi Mesafe Çok Kısa Ş.arası Yolda 20 Liraya 105-110 Km Gösteririm Galiba
  • Bende 2000 model palio 1.4 el var.. ve benzinli.. sadece hafta sonları kullanıyorum :P
  • benim arabam seat ibiza gti 2000 cc .. 1993 model sıralı sistem milano takılı ve 240 kuruşlarla geziorum benzin lpg karma hesap ????????????? nasıl oluor 1.4 motor bu kadar yakar
  • Arkadaşlar benim sorunum balanssızlıktanmış, birde lastikleri değiştim michelin saver aldım çok memnunum araba kayıp gidiyor ,jantları da düzelttirdim araba gazı resmen içiodu şimdi ise ş.içi 240,ş.dışı 180 lira yakıyor.bunun altına inen bi palio 2000 EL duymadım lancia bujinin de bosh bujisiyle pek bi farkı yokmuş emtue arkadaşın dediğine bakılcak olursa. alexsson sen ilk başlarda yakıttan çok şikayetçiydin ne gibi bi değilşikllik yaptın da bu kadar fark gösterdi...
  • bende sert ve devirli kullandım bu ara palio 1.4 el hesabıma göre şehir içi 255 krş yaktım normal midir bu durum ? brc beyin takılı . lpg burada 2.01 krş litresi. en son 30 tl ile 118 km ş.içi yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa-T

yakar mı içiyormuş resmen. İnerken ayın rampadan iniyorsanız (ki sakat yer orası) çıkarken yaktığınızı tolere etmesi lazım. (cutt off varsa tabi)

Evet Hocam O Rampadan İniyorum 3.Vitesle Alıştık artık No problem

Dün Bujileri Degiştirdim Tekrar ayar Yaptırdım Bakalım Ne Olacak

Benzinde Gargara Yapıyor Bu araba

gecen yaz o rampadan ınerken tıponun balatalarını yaktım nasıl duman attı bi bilsencok dengesız bır yol, bende 1.3 getz var bu ay ıcınde bende özbaydan sıralı mimgas taktırıcam suan benzınde sehır ıcı 9-9,5lt yakıyor yazın 7,5-8 ı gecmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur-d -- 13 Mart 2011; 9:45:01 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.