Şimdi Ara

fiat palio 1.3 multijet mi? hundai 1.5 crdi admire mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar max. 13bin civarında bütçe ile yakıtta ekonomik parçada ekonomik bir araç araştırıyorum. Aklımda palio 1.3 multijet (dizel) vardı fakat hundai 1.5 crdi admire (dizel) de aklımda var kullananlar gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim hangisi daha az yakar palio 1.3 multijet (dizel) mu? hundai 1.5 crdi admire (dizel) mi?

• 13bin civarına bu araçların temizlerini bulman çok zor.
  • palio 1.3 multijet 13bine zor bulunur bulunanda yaşı çok olur
  • ne kadara bulunur bide hangisi daha az yakar ayrıca bütçeme göre en az yakan ne almamı önerirsiniz
  • 13 bine alacağın dizelden hayır gelmez bence lpg li düşün
  • yaa arkadaş millet konu açar bir dünya insan cevap yazar biz bi konu açtık mı kimse yazmıyor anlamıyorum bu işten bişe valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barva

arkadaşlar max. 13bin civarında bütçe ile yakıtta ekonomik parçada ekonomik bir araç araştırıyorum. Aklımda palio 1.3 multijet (dizel) vardı fakat hundai 1.5 crdi admire (dizel) de aklımda var kullananlar gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim hangisi daha az yakar palio 1.3 multijet (dizel) mu? hundai 1.5 crdi admire (dizel) mi?

Ben olsam benzinli modellere bakardım.
  • arkadaşlar gereken cvbı yamış 13 e temiz dizel zor.Güvenlik haricinde herşey için palio .

13 'e tüplü 2000-2002 model cliolarada bakabilrsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

arkadaşlar gereken cvbı yamış 13 e temiz dizel zor.Güvenlik haricinde herşey için palio .

13 'e tüplü 2000-2002 model cliolarada bakabilrsiniz.

Yada corsa..
  • arkadaşlar o zaman ben ne alabilirim diyim yani max. ben 13bin ayırırım tüplü yada dizel düşünüyorum benzine para yetiştiremem tüplü veya benzinli parçası ucuz en az yakan iyi bir araba ne alabilirim bu iş ne kadar zormuş heryerden farklı bir şey söyleniyor. ben saniyede konuştum adam yılların motorcusu palio alrsn dedi 13-14 civarında sahibinde bir sürü ilan var 13 e hundai admirelerin siz böyle diyosunuz ama anlamadım bu işten bişey
  • İkinci el bukadar çman and wifek kullanılmış disel alınmaz alma benzinli alıp lpg ile devam et.
  • dizeli min. ne kadara alırım ya da tüplümü alsam daha iyi nediyorsunuz tüplü alırsam ne önerirsiniz en az yakan
  • quote:

dizeli min. ne kadara alırım ya da tüplümü alsam daha iyi nediyorsunuz tüplü alırsam ne önerirsiniz en az yakan

Önden çekişli olursa az yakar mümkün olduğunca ohv motordan da uzakdur
  • başkan ben arabadan fazla anlamam dediklerini anlayamadım bunları nasıl anlarım internetten ilanlara bakarken nelere dikkat etmeliyim biraz basite indirgeyerek bana anlatırsan öğrenmiş olurum senin sayende sağolasın cevap verdiğin için
  • admire ,paliodan fazla yakar,admirede 3 silindirli bir motor vardır hem sesli çalışır hem de kasa paliodan daha ağır olduğundan fazla yakar.
    Arkadaşların dediği gibi lpg li bir araç size daha uygun olabilir.Hakkınız da hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

admire ,paliodan fazla yakar,admirede 3 silindirli bir motor vardır hem sesli çalışır hem de kasa paliodan daha ağır olduğundan fazla yakar.
    Arkadaşların dediği gibi lpg li bir araç size daha uygun olabilir.Hakkınız da hayırlısı.

lpg li ne alabilirim o zaman hocam en az yakan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barva -- 17 Mart 2013; 22:22:21 >
  • tüplüde palio , hundai acent 1.3 nasıl alınırmı az yakarmı
  • quote:

quote:

admire ,paliodan fazla yakar,admirede 3 silindirli bir motor vardır hem sesli çalışır hem de kasa paliodan daha ağır olduğundan fazla yakar.

8-10 arası klimalı yumurta kasa accent olabilir,parçası ucuzdur,ş.içi kullanacaksanız 1.3 motor idealdir ama aman aman bir performans beklemeyin 1.5 daha seridir,2.eli çok daha kuvvetlidir.
    Aslında liste uzar gider ilk aklıma gelen bu oldu,palio hoşunuza gidiyorsa onun lpg lisine de bakabilirsiniz,clio da olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

8-10 arası klimalı yumurta kasa accent olabilir,parçası ucuzdur,ş.içi kullanacaksanız 1.3 motor idealdir ama aman aman bir performans beklemeyin 1.5 daha seridir,2.eli çok daha kuvvetlidir.
    Aslında liste uzar gider ilk aklıma gelen bu oldu,palio hoşunuza gidiyorsa onun lpg lisine de bakabilirsiniz,clio da olabilir.

genelde şehir içi kullancam ilk arabam olcak inşallah öyle performansdan anlamam arada şehirdışı ziyaretleri olur ara sıra uzun yola çıkılır öyle yani 1.3 motor ile 1.5 arasındaki fark nedir anlamıyorum ki nasıl bir fark olduğunu bir bilsem ama dediğim gibi kullanımım olcak sizce buna göre tüplü palio 1.3 mü accent 1.3 mü clio 1.4 mü daha az yakar sizce hangisi alınır

• quote:

quote:

quote:

quote:

genelde şehir içi kullancam ilk arabam olcak inşallah öyle performansdan anlamam arada şehirdışı ziyaretleri olur ara sıra uzun yola çıkılır öyle yani 1.3 motor ile 1.5 arasındaki fark nedir anlamıyorum ki nasıl bir fark olduğunu bir bilsem ama dediğim gibi kullanımım olcak sizce buna göre tüplü palio 1.3 mü accent 1.3 mü clio 1.4 mü daha az yakar sizce hangisi alınır

ş.dışıda kullanacaksanız 1.5 accentten şaşmayın,hiç bir konuda kolay kolay üzmez,parçası ucuzdur,2.elide kuvvetlidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.