Şimdi Ara

FİAT MAREA NASIL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
6
Favori
336.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • civice tokat üstüne tokat atarsın marea ile hele devrini 4000 yakala delliriyo makine
    quote:

Orjinalden alıntı: Ahmey

ya MAREA diilde o paraya çok güzel ama biraz eski CIVIC bulabilirsin sorunsuz mis gibi ooohh
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

quote:

Orjinalden alıntı: baaris

marea albea dan kat kat iyi araba yenilerini we 2000 modelini tawsiye etmem 2001 modeli italya uretimdir onu tawsiye ederim marea parasına baska arabalarda alabilirsin ama marea nın konforunu bulamazsın onlarda.fiyatına gore ii bir araba yalnız 2.eli kotu onu soylemeden gecemicem..

BİRAZ YAVAŞ GİT DOSTUM

DOĞRU SÖYLÜYOR ARAKADAŞ MAREA BENDE VAR ALBEA DA ÇOK KULLANDIM ALBEA SİEANANIN YENİ VERSİYONU GİBİ MAREA İSE SINIFI FARKLI DAHA OTURAKLI ARABA EN AZINDAN MOTORU EN AZ 1.6 NEDEN ÇÜNKÜ AĞIR ARABA KONFORLU ARABA KÜÇÜK MOTOR OLMAYACAĞI İÇİN EN AZ 1.6 MOTOR KOYMUŞLAR
  • arkadaşlar bizde fiat marea 1998 model 40.000 km de 1.6 elx var arabanın konforu süper yani italyanların arabalarını kısmen bilirsiniz araba tutulmuyo olabilir ama 2.0 lara bile kafa tutan bi araba arabanın moturu çok güzel saten ben motoruna hastayım bulabilirsen 1998 modelini bul derim yada 2000 ni bunlar bilidğim kadarıyla italyan oluyo türkiyede yapılan mareaların çok fazla parçaları adi oluyo ama arabanın parçalrı bira pahalı gelebilir eğer hızı seviyosanız bu araba çok güzel yani biz 1.6 her arabayla kapışıyoruz megane,c4,cıvıc. bunlarla rahat kapışıyo hatta solda sıfır bırakıyo beyler yorumlarınız için şimdiden sağolun
  • abi o zaman senin arabada bi sorun bizde de marea var 1998 model 40.000 km de süspansiyonları çok sert hele önler ve virajlarda büyük hızlarda sorunsuz giriyo yani haberin olsun diye söledim
  • arkadasım ben 2 sene kullandım harika bir araba konfor güvenlik o fiyata bence al;)
  • 9 mayıs 2006 da açılan bu topiği hortlatan arkadaşlara

- lütfen biraz dikkat , konunun açıldığı tarihe güncelliğine bakmadan mesaj yazmayalım.
    amacına ulaşmış miyadını doldurmuş bir konuya yazmanın anlamı yok.

MAREA ile ilgili tüm sormak ve paylaşmak istediklerinizi lütfen http://DH FİAT MAREA KULÜBÜ ne yazın ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

9 mayıs 2006 da açılan bu topiği hortlatan arkadaşlara

- lütfen biraz dikkat , konunun açıldığı tarihe güncelliğine bakmadan mesaj yazmayalım.
    amacına ulaşmış miyadını doldurmuş bir konuya yazmanın anlamı yok.

MAREA ile ilgili tüm sormak ve paylaşmak istediklerinizi lütfen http://DH FİAT MAREA KULÜBÜ ne yazın ....

hala buraya yazmaya devam edenler için.......
  • bence yanlış duşunuyosun marea tutulmadı dıyorlar ama turkıyede oldukça fazla sadece 2 el piyasası zayıf
  • ben marea almayı dusunuyorum fakat arabanın masrafını çok fazla olduğunu söylüyorlar bu benı almakla almamak arasında bırakıyor bırkomşumuzdada 1998 modellı vardı 2 senede anca sattı gerçekten bu arabayı bı aldıgında bırdaha satamazmıyım
  • kusura bakmayın. siteyi yeni keşfettim ve yeni kayıt oldum.araba satın almak istiyorum. çocukta doğduktan sonra şart oldu. hayırlısıyla 9 - 9.5 arası fiyatta arç alacam.marea düşünüyorum. parça sorrunu olur diyorlar. doğrumudur? fikirlerinize ihtiyacım var. Çünkü ilk defa araba alacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rifatsayın

kusura bakmayın. siteyi yeni keşfettim ve yeni kayıt oldum.araba satın almak istiyorum. çocukta doğduktan sonra şart oldu. hayırlısıyla 9 - 9.5 arası fiyatta arç alacam.marea düşünüyorum. parça sorrunu olur diyorlar. doğrumudur? fikirlerinize ihtiyacım var. Çünkü ilk defa araba alacağım.

http://forum.donanimhaber.com/m_9756304/mpage_117/tm.htm
    Bekleriz...
  • selam bu siteyi yeni keşfettim. tanıdık varmı marea satan . marea almak istiyorum. 9.5 ytl nakit param var. teşekkür ederim
  • Şİmdi diyecekler kaç yıllık eski bir topiği neden canlandırdın..Biz marae almaya karar vermeden önce nette bir araştırma yapmıştım.Karşıma bu forum+bu topic çıktı üye oldum.Tüm yazanları okudum.Çoğu kişi olumlu olarak mesaj atmış. Kullanaların yada araca sahip olanların tamamı memnundu.Bizim şimdi mareaya binmemizin en büyük sebebi bu topictir.

Aklıma geldi bu topiği okuyup gidip bizimkilere hadi marea almaya dediğim gün.Allah'a şükür iyikide almışık .Hastalık oldu vallahi

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akayogullari -- 31 Ağustos 2007; 20:35:43 >
  • Arkadaşlar öncelikle 1100 motor uno yok diyenlere söylüyorum Uno 60 S ler 1100 motordur türkiye üretimi yoktur tamammen italyan dır ama türkiyede çok fazla kullanılmaktadır. son zamanlarada yedek parçası sıkıntısı yaşanmaktadır.

Ayrıca bende 96 model Uno 70 s vardı yani 1400 motor 1 ay önce sattım ve 98 model marea 1,6 elx aldım 12000 YTL ye ankarada Şimdi yıkıtına gelirsek Unu 70 s de 20 YTL benzin ile şehir içi 80 Km yol yapıyordum Maria da ise 20 YTL benzin ile gene 80 Km şehir içi yapıyorum (Klima kapalı iken) şimdi UNO 70s 1400 motor - karbüratörlü 850 Kg ağrlığında ve 60 beygir gücünde ve km de 25 kuruş yakıyor (şehir içi) 17 kuruş (şehir dışı) Gelelim Marea ya 1600 motor-16 Valf enjeksiyonlu-1150 Kg ağırlığında ve 105 beygir gücünde geniş ve oturaklı sonderece konforlu, klima, ABS. Mrk.kilit, Hidrolik Direksiyon yani araba full+full içinde güvende olduğunuz bir araç ve şehir içi 25 kuruş yakıyor (şehir içi)
    Şimdi sorarım marea çok yakıyor diyenlere bu çok yakmak (ama derseniz ben lüksüme düşkünüm Klimasız gezmem) tamam o zaman lafım yok Evimize bile takdırdığımız klimadan elektrik parası çok gelmiyormu. Her araba için geçerlidir Klimada yakıtın arttığı 25 kuruşdan 30 kuruşa çıkıyor.

İkinci eli yok diyen arkadaşlarım girin örnek olarakwww.araba.com sitesine bakın Türkiye geneli araç satış ilan sayısına megane 1145 adet -Clio 970 adet - Toros 250 adet - Toyoto Corolla 1007 adet - Şahin 1174 adet buna rağmen Marea 177 adettir. yani böyle bir araba bulmuşsun bu fiyata bu konfor satarmısın arkadaş inanın tam bir ay satın almak için Marea aradım tüm oto pazarları ve tüm internet ilanlarında Ankara da şu an için 35 adet Marea ilanı var bunların yarısı yüksek model 14-15 milyar onları çık yarısıda kazalı boyalı filan, yarısınında KM leri 150000 geçmiş ve dahasonrada klimasız istemem koyu yeşil Laciver Siyah istemem ile eleniyorlar kaliyor sana 3-5 adet Yani arkadaşlar arabası iyi olan Marea sını zaten satmıyor ki zaten 12-13 milyara her türlü donanımı olan tam bir aile arabası almışsın satıp napacan.
    Unutmayın Arabası bakımlı olan - boya kaporta temiz ise kazası yok ise Km si çok yüksek değilse hele bide Klima - Hid. Direksiyon -Abs filan varsa fiyatıda Marea lar gibi uygunsa SATILMAYACAK araba yoktur. Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semik88 -- 3 Eylül 2007; 2:13:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: semik88

Arkadaşlar öncelikle 1100 motor uno yok diyenlere söylüyorum Uno 60 S ler 1100 motordur türkiye üretimi yoktur tamammen italyan dır ama türkiyede çok fazla kullanılmaktadır. son zamanlarada yedek parçası sıkıntısı yaşanmaktadır.

Ayrıca bende 96 model Uno 70 s vardı yani 1400 motor 1 ay önce sattım ve 98 model marea 1,6 elx aldım 12000 YTL ye ankarada Şimdi yıkıtına gelirsek Unu 70 s de 20 YTL benzin ile şehir içi 80 Km yol yapıyordum Maria da ise 20 YTL benzin ile gene 80 Km şehir içi yapıyorum (Klima kapalı iken) şimdi UNO 70s 1400 motor - karbüratörlü 850 Kg ağrlığında ve 60 beygir gücünde ve km de 25 kuruş yakıyor (şehir içi) 17 kuruş (şehir dışı) Gelelim Marea ya 1600 motor-16 Valf enjeksiyonlu-1150 Kg ağırlığında ve 105 beygir gücünde geniş ve oturaklı sonderece konforlu, klima, ABS. Mrk.kilit, Hidrolik Direksiyon yani araba full+full içinde güvende olduğunuz bir araç ve şehir içi 25 kuruş yakıyor (şehir içi)
    Şimdi sorarım marea çok yakıyor diyenlere bu çok yakmak (ama derseniz ben lüksüme düşkünüm Klimasız gezmem) tamam o zaman lafım yok Evimize bile takdırdığımız klimadan elektrik parası çok gelmiyormu. Her araba için geçerlidir Klimada yakıtın arttığı 25 kuruşdan 30 kuruşa çıkıyor.

İkinci eli yok diyen arkadaşlarım girin örnek olarakwww.araba.com sitesine bakın Türkiye geneli araç satış ilan sayısına megane 1145 adet -Clio 970 adet - Toros 250 adet - Toyoto Corolla 1007 adet - Şahin 1174 adet buna rağmen Marea 177 adettir. yani böyle bir araba bulmuşsun bu fiyata bu konfor satarmısın arkadaş inanın tam bir ay satın almak için Marea aradım tüm oto pazarları ve tüm internet ilanlarında Ankara da şu an için 35 adet Marea ilanı var bunların yarısı yüksek model 14-15 milyar onları çık yarısıda kazalı boyalı filan, yarısınında KM leri 150000 geçmiş ve dahasonrada klimasız istemem koyu yeşil Laciver Siyah istemem ile eleniyorlar kaliyor sana 3-5 adet Yani arkadaşlar arabası iyi olan Marea sını zaten satmıyor ki zaten 12-13 milyara her türlü donanımı olan tam bir aile arabası almışsın satıp napacan.
    Unutmayın Arabası bakımlı olan - boya kaporta temiz ise kazası yok ise Km si çok yüksek değilse hele bide Klima - Hid. Direksiyon -Abs filan varsa fiyatıda Marea lar gibi uygunsa SATILMAYACAK araba yoktur. Saygılarımla

bu yazından dolayı seni kutluyorum sayın arkadaşım bu yazının bir kopyasınıda bizim marea kulüpte yazmanı rica etsem acaba
  • TABİKİ ARKADAŞIM MEMNUNİYETLE
  • Benim arkadaşta marea var(yakup kulakların çınlasın bak marea alıyolar:). Araba gerçekten çok güzel.Parasına göre tabi.Ya araba sorun çıkarmıyor hiç.Beraberiz arkaşla zaten hergün.Bol bol kullanıyoruz.Çok keyifli.Bence alın.Ya kullanan hiç kimse şikayetçi değil rastaladığım kadarıyla.. o paraya 1.6 148 Nm tork,100 küsür beygir çokta iyi oluyo zaten..
  • marea çok güzel bir araba. Yakıt sorunu yok. Bi depo ile 700 km gidiyor. Araba konforlu. Çok rahat. Tasarım da çok güzel. Arabanın özellikleri de müthiş. Her tarafı elektronik. Hiç uğraştırmaz. her konuda tek tuşla işini halledebilirsiniz. Marea yı kullanmıştık eski zamanlarda. Araba çok güzeldi. Şu an da inş şuanki arabayı satıp marea almayı düşünüyorum. Eski kasalardan 1,6 ELX
  • Bir arkadaşa bakıyoruz. 97 model 1.6 elx lpgli koyu gri renk fiat marea 9000 lira isteniyor..

Tavsiye eder misiniz?
    Memurum, biniciyim. masraf çıkarırsa bana altından kalkamam diyor arkadaş..
    Yakıt sarfiyatı konusunda topici inceledim. Kimi yazmış çok yakıyor kimi yazmış şehir içinde en fazla 200 ykr yakar. Doğrusu nedir bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmankonuk -- 23 Aralık 2008; 21:52:20 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.