Şimdi Ara

FİAT MAREA NASIL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
329
Cevap
6
Favori
337.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tsert

selam arkadaslar.
    bende 98 model marea var.fiyat olarak 8000 ytl civarı satmayı düşünüyorum.normalmidir sizce.

fiyatı normal arkadaş
    yanlız şu arabalara acıyorum ya
    98 doğan slx'i 1 ay önce 11.5 milyara sattık
    sen ise marea'ya 8 milyar istiyorsun,doğan'ın ne özelliği var ki marea'dan pahalıya satılıyo
    araba güzel ama maalesef tr'de hak ettiği ilgiyi görmüyor
  • arkadaslar dün 8000 ytl fiyatı uygunmu diye sorduktan sonra bende nette biraz arastırdım.ama 8000 ytl ye bulamadım hiç.sanki düşük bi fiyat gibi geldi. nedersiniz ucuzada gitmesin dimi :)
  • Selam herkese...

Araba almayı düşünüyorum. Bi tane 2004 Liberty var. Araç çok temiz ve 40.000 km. de. 15.250 ye kadar düştü satıcısı. Bu fiyata tavsiye eder misiniz?
  • ben derimki 2.0 155 beygir bravo al.. bence yinede sen bilirsin
  • fiat marea da rahat ve konforlu bi arac tabi ama ben olsam onun yerine honda civic yada toyota corolla alırım cok yakarsada lpg yi tak sorunsuz kullan bi arakadsda demiş honda nin ustası falan yok bence sallıyo sana teklifim civic-corolla ve biraz oncekinede al derim cunku baya bi ucuz a veriyo adam kacırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biddy_074 -- 29 Eylül 2006; 16:55:55 >
  • tek kelime ile........: ÖL DAHA İYİ
  • arkadaslar 15 milyara kadar param var. bende ancak marea alabilirim. arastırdım marea diyenler oldu. simdi okudugum kadarıyla benzinde cok yakan bir araba. lpg li olması avantaj. peki 103bg araba lpg dede cok yakmazmı. yedek parca pahalımı. turkiyede neden tutulmuyor bu araba. fiyat ve donanım acısından oldukca cazip. dezavantajı nedir. hangi modelleri alınmalı. 2001 ler daha mı iyi acaba. bazen ilanlarda bu araç muayyer dir yazıyor. ne demek? marea tavsiye ediyormusunz yanii.. lpg de ne yakar, yedek parcası pahalımı ve bulunurmu. ikinci eli sizce kac sene daha vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

ya güzel kardeşim. akü elektrik depolar, üretmez ki. o elektriği üreten yer motordur.

quote:

Orjinalden alıntı: maxu

O zaman arabalarımıza boş yere akü takıyoruz öylemi...Bana orada yazan bilgiler pek tatmin edici gelmedi..

Bu arada konuyu alakasız bir yere taşıdığım için herkesten özür dilerim..

aracın ihtiyacı olan elektrik akımını alternatör denen,hareketini de motordan alan parça üretmektedir..diğer adı da şarj dinamosudur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

arkadaslar 15 milyara kadar param var. bende ancak marea alabilirim. arastırdım marea diyenler oldu. simdi okudugum kadarıyla benzinde cok yakan bir araba. lpg li olması avantaj. peki 103bg araba lpg dede cok yakmazmı. yedek parca pahalımı. turkiyede neden tutulmuyor bu araba. fiyat ve donanım acısından oldukca cazip. dezavantajı nedir. hangi modelleri alınmalı. 2001 ler daha mı iyi acaba. bazen ilanlarda bu araç muayyer dir yazıyor. ne demek? marea tavsiye ediyormusunz yanii.. lpg de ne yakar, yedek parcası pahalımı ve bulunurmu. ikinci eli sizce kac sene daha vardır.

arkadaşım 2003 den sonrakilere paran yeter.
    15 e bulursun 2003-4 marea...o paraya elınacak en donanımlı ve performanslı otomobildir.
    2. elini düşünme bence,zaten 2. el alacaksın 2. el satacaksın..
    2.elde para kazanma devri biti artık.

Neden tutulmadığına gelince marka imajının tam döndüğü senelrde çıktı bu araçlar...
    brava,bravo,marea,ardından puntolar fiatın yeni yüzünü temsil ediyordu...
    Marea aslında tutulmadı deniyor ama epey var piyasada...
    neden tutulmadı beni ilgilendirmiyor,ben aracı alırken motor sesine,tipine,performansına/fiyatına bakıp aldım.

2004 marea sahibiyim ve çok memnunum,hiç bir sorunla karşılaşmadım..
    aracı epey kırıcı kullandığım halde,kırmızı çizgide..sen düşün gerisini
    Lpg ye geçersen yakıtı üzmez...
    edit:2002 den sonrakiler daha az yakıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 6 Ekim 2006; 4:30:07 >

• Benim fikrime göre renoda mareadaki raharlığı bulamazsın,uzun yolda cliodan kat kat iyi,bora kadar rahat ve virajlarda güvenli
  • herkes arabayı metediyor. ama neden fiyat donanım iyi bu arabalarda. demekki. 2. eli pek yok. ben marea aldıgımda son kullanıcısı olmak istemem. elimde kalmaz dimi.
  • Ben de 2001 Marea Elx kullandım ve gerçekten araca hayran kaldım o fiyata bu kadar donanım başka araçta bulunmaz... Albea almayı düşünüyordum ama artık kararım Marea; lpg dönüşümü de yaptırınca olay tamamdır...
  • arkadasım bende marea, albea, clio arasında kaldım. 2. eli olsun diyorsanız albea ve clio alın diyorlar. marea neden fiyatı dusuk. donanımı iyi. ne yapmak lazımm..
  • ikinci el de kazanç olayı da bitti,
    değer kazanır beklentisi de bitti.

birini 1 hafta da satarsın diğerini 4 haftada..

buda biraz nasip, şans işi olsa gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

arkadasım bende marea, albea, clio arasında kaldım. 2. eli olsun diyorsanız albea ve clio alın diyorlar. marea neden fiyatı dusuk. donanımı iyi. ne yapmak lazımm..

olaya şöyle de yaklaşılabilir miyiz?
    sıfır yada 1-3 yaş arası albea-clio yada 3-7 yaş arası çok daha konforlu ve donanımlı daha üst sınıftaki marea örnekler çoğaltılabilir mesela sıfır focus mu?yoksa 3-4 yaşında mondeo mu? gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A14CAF8E -- 13 Ekim 2006; 15:30:08 >
  • arkadasım acılen 2003 model model full marea yı 14,000 e satıyor.....Arabada derı koltuk bıle var..rangı ıse ılgınc bır renk bal rengımı dsem tam bılemıyorum....Ihtıyactan 14 e kadar verecek.Km 33,000 de temız bır araba....İlgılenen olursa ozelden mesaj atsın..Ancak araba ankarada.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: baaris

marea albea dan kat kat iyi araba yenilerini we 2000 modelini tawsiye etmem 2001 modeli italya uretimdir onu tawsiye ederim marea parasına baska arabalarda alabilirsin ama marea nın konforunu bulamazsın onlarda.fiyatına gore ii bir araba yalnız 2.eli kotu onu soylemeden gecemicem..

BİRAZ YAVAŞ GİT DOSTUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTheLife -- 31 Ekim 2006; 19:17:28 >

• Bende 2004 veya 2005 marea arıyorum temiz bulabilirsem 15000 ytl civarı almayı düşünüyorum.
  • TİPO alderim az yakıyor ve rahat
  • 1998 Fiat Marea 2.0 Vip????????????????? ne dersiniz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.