Şimdi Ara

FİAT MAREA NASIL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
6
Favori
337.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende marea alalı 4 ay oldu. kullanışı ve konforunu beğendim. ama arabada rolanti sıkıntısı var. genel anlamda güzel araba. yakıtı biraz fazla.
  • Merhaba arkadaşlar sizler marea kullanıcısı olarak marea nın stationwagonlarının yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisin
  • işi bilmeyen ustalar oynamazsa süper bir araba. yeni model bir çok arabaya bindim mareadaki konfor yok.
  • 10 senelik konu yu hortlatalim 2004 merea liberty kullandim oto yikama isi yapiyorum sayisiz araba kullandim marea daki konfor bmw audide yok kullanim zewki harika resmen yer ucagi her ozelligi var ustalara sorsan parcasi bulunmaz tiri viri internetten getirt parcasini taktir 2. Eli zayif cunku bizim milletimiz dogan slx 12 lira para veren mal bir millet yakiti lpgde sehir ici 15 ltre gibi yuksek benzinde zaten anasinin gozu yakiti yuksek kisacasi ama benim pederin 1.6 tiposuyla ayni yakiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

bende de 2000 model brava vardı.kazalı olduğu için 8750 ye almıştım 194 binde idi elektriksel bi kaç problemi vardı hararet göstergesi falan çalışmıyordu.
    iyi bir elektrikçi usta buldum Tekirdağ çorlu sanayide.Adam hakkaten usta imiş 300 tl ye hem gösterge hemde komple elktrik tesisatını yaptı.LPG de iken stop etme problemi vardı.Onuda DH sayesinde beyne giden potansiyemetre kablosuna ek şase kablosu çekerek çözdüm tek başıma:).Sanayideki ustalara kalsa 400-500 tl ye gaz boğaz kelebeğini değiştireceklerdi.Arabamı 3 hafta önce sattım ama özetleyecek olursak o kadar soruna rağmen kullanışı konforu müthiş zevkliydi.Şuan tekrar araba bakıyorum ya marea olacak yada brava ama biraz para biriktirmem lazım.Şuan profilimdeki resim eski arabam resmi bile değiştirmedim bende o kadar iyi izlenim bıraktı :))

lafı gelmişken 9500-10500 arası marea satan varsa görüşebiliriz

Merhaba, ben de 2 gün önce aldım aracı. Rolantide stop ediyor ve gaza azıcık dokununca sanki boğuluyormus gibi olup öyle devir yükseliyor, ustaya gösterdim gaz kelebeği dedi 580 lira dedi ya da beyin dedi 450 dedi.. Bana saçma geldi açıkçası.. Nereye nasıl bir şase çekildiğini anlatabilirseniz çok sevinirim..
    Araç otomatik birde haliyle çok sıkıntı oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: eralpt

quote:

Orijinalden alıntı: shareware_cun

bende de 2000 model brava vardı.kazalı olduğu için 8750 ye almıştım 194 binde idi elektriksel bi kaç problemi vardı hararet göstergesi falan çalışmıyordu.
    iyi bir elektrikçi usta buldum Tekirdağ çorlu sanayide.Adam hakkaten usta imiş 300 tl ye hem gösterge hemde komple elktrik tesisatını yaptı.LPG de iken stop etme problemi vardı.Onuda DH sayesinde beyne giden potansiyemetre kablosuna ek şase kablosu çekerek çözdüm tek başıma:).Sanayideki ustalara kalsa 400-500 tl ye gaz boğaz kelebeğini değiştireceklerdi.Arabamı 3 hafta önce sattım ama özetleyecek olursak o kadar soruna rağmen kullanışı konforu müthiş zevkliydi.Şuan tekrar araba bakıyorum ya marea olacak yada brava ama biraz para biriktirmem lazım.Şuan profilimdeki resim eski arabam resmi bile değiştirmedim bende o kadar iyi izlenim bıraktı :))

lafı gelmişken 9500-10500 arası marea satan varsa görüşebiliriz

Merhaba, ben de 2 gün önce aldım aracı. Rolantide stop ediyor ve gaza azıcık dokununca sanki boğuluyormus gibi olup öyle devir yükseliyor, ustaya gösterdim gaz kelebeği dedi 580 lira dedi ya da beyin dedi 450 dedi.. Bana saçma geldi açıkçası.. Nereye nasıl bir şase çekildiğini anlatabilirseniz çok sevinirim..
    Araç otomatik birde haliyle çok sıkıntı oluyor..

mesajınızı geç farkettim kusura bakmayın. ben de bu marea brava tutku oldu forum sitesi açtık arkadaşlarlawww.mareaturkiye.com forum sitesinden istediğini bulabilirsin bi incele derim

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-otomatik-vtes-1.6motr16vlf-avrupa-kasa-marea-full-lpgli-16.750tl-397211594/detay
    buna ne yorum yaparsınız ya da 15bine bi tavsiye veren hangi aracı söyler
    teşekkür ederim
  • MAREA WATSAP GRUBU OLAN ALABİLİRMİ 05434021936

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.