Şimdi Ara

Fiat Marea kendi kendine gaz veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aracım 2003 model marea exclusive kendi kendine gaz verme sorunum vardı araba gaza dokunmadan 4 5 bin devirlere kadar çıkıyordu bazen. Bu forumlarda baya araştırdım bu sorunu, mareanin üretim şehri olan Bursa’da yaşıyorum burda sanayide bile bu konuyu çözecek usta bulamadım kimisi bogaz kelebeğini değiştirelim kimisi beyinde sorun vardır diyor sonra elektrik tesisatını değiştirelim falan diye ısrar ettiler. Bogaz kelebeğini değiştirdim sonrasında yine değişmedi sorunum sonrasında elektrik tesisatına girmek istediler bende müsade etmedim forumlardan elde ettiğim bilgilerden faydalanıp bogaz kelebeğinin beyinden gelen elektrik soketlerini değiştirdim 2 3 gündür ki 4 5 bin devirlere çıkan aracım ibresi yerinden oynamiyor. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar bogaz kelebeğinden önce o soketleri değiştirmeyi deneyin değiştiren usta soketlerin bozulmaya başladığını tespit etti. Elektrik tesisatını değiştirmemiz 4 bin liraya çözülecek denilen sorunu 55 TL lik soketlere hallettim. Sorunum suan çözüldü ilerde bir sorun çıkarsa bu başlık altından bilgilendiririm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.