Şimdi Ara

FİAT LİNEA REKLAM MÜZİĞİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
17.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumalmaz

beyler bir kardeşimiz müşteri hizmetlerini arayıp sormuş ve ismi A. Pierce & A. Shine - It's your day imiş ama henüz biyerlerde bulamadım

Eyvallah kardeş. Nicedir aradık durduk ama siz daha esaslı aramışsınız. Tebrikler. Bu arada indirme linki soran arkadaşlar youtube mp3 kaydetme eklentileri indirsinler, istedikleri şarkıyı mp3 olarak kaydederler zaten oradan.
  • Youtube'ye "Adrienne Pierce & Ari Shine — It's Your Day" yazın.
    Müzik bu
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gE0KLVdFwYk
    ilk çıkan şarkı nedir acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 31 Mayıs 2012; 1:25:24 >
  • Hem şarkı çok güzel hem de reklam çok başarılı.
  • arkadaşlar şarkı yotube da var. ismi de şu : Adrienne Pierce - It's Your Day (Fiat Linea Commercial).
    youtube linki: It's your day-Fiat Line Reklam müziği buradan dinleyebilirsiniz

• reklamın fluence gibi çakması çıkmış

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=2Rh7XydAvCA

video koyamadım sorun var heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husam74 -- 1 Haziran 2012; 15:43:34 >

• Hadi gözünüz aydın

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrte -- 1 Haziran 2012; 17:25:56 >
  • linea reklamındaki şarkı adrienne pierce-its your day
  • Android Telefonu olanlar zedge programını indirip oradan müziği bulabilir. Birse SoundHound u deneyin Shazam yerine.
  • teşekkürler :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman6kelimeler -- 25 Haziran 2012; 0:50:43 >
  • çok makbule geçti :))
  • Nerden indircez
  • BEYLER SIRF İŞKENCENİZE SON VERMEK İÇİN ÜYE OLDUM. ŞARKININ İSMİ Adrienne Pierce & Ari Shine — It's Your Day. ŞİMDİ DE REDKİD GİBİ GİDİYORUM GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMANIN MUTLULUĞU İLE
  • Adrienne Pierce - It's Your Day
  • 4shared'dan başka bir link vermeniz mümkün mü acaba, üye olupda indiremedim bir türlü kabul etmiyor beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin_T

4shared'dan başka bir link vermeniz mümkün mü acaba, üye olupda indiremedim bir türlü kabul etmiyor beni :)

Hocam Youtube'dan çekebilirsiniz.Tonla site var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.