Şimdi Ara

Fiat Linea 1.3 MJ E4 (2011) Cruise Control Montajı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
6.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç hafta sonra açılan en güzel konu tebrikler. Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doubt777

Kaç hafta sonra açılan en güzel konu tebrikler. Elinize sağlık

Sağolun teşekkür ederim.

• Rica ederim ne demek . Forumlarda gerçek amacına ulaşır sizin gibi insanlar sayeniz de

• Hocam harika olmuş.Ellerinize sağlık son zamanlarda forumda öylesine takılıyordum ama çok güzel bir fikir ve konu kolay gelsin...

• Dügmeyi en azından siyah kullansaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Dügmeyi en azından siyah kullansaydınız.

Playstation kolunun joystickini kullanmayı düşünüyorum ama henüz devre kafamda oturmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Hocam harika olmuş.Ellerinize sağlık son zamanlarda forumda öylesine takılıyordum ama çok güzel bir fikir ve konu kolay gelsin...

Teşekkür ederim

• Cruise control aleti fiat lineanın çelik barıyerinden daha sağlam

• Ecu'dan hattı çektim.Peugeot 307 cc kuluna bağladım.+12 voltuda sigortadan aldım.Fakat tanıtamıyorum.Dolayısıyla cc ışığınıda aktif edemiyorum.Forumlarda kolun tanıtılması diye bişey var .Fakat elm ile bağlandığımda cc not learn ikazını görüyorum.Doğal olarak öğrenme olmuyor.Sorunu nasıl çözebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starex37

Ecu'dan hattı çektim.Peugeot 307 cc kuluna bağladım.+12 voltuda sigortadan aldım.Fakat tanıtamıyorum.Dolayısıyla cc ışığınıda aktif edemiyorum.Forumlarda kolun tanıtılması diye bişey var .Fakat elm ile bağlandığımda cc not learn ikazını görüyorum.Doğal olarak öğrenme olmuyor.Sorunu nasıl çözebilirim.

Kolun tanıtılması diye bir durum yok konuda gördüğünüz gibi bilgisayara hiç bağlamadım bile.

Bilgisayar bağlantısı ile sadece gösterge panelindeki ışık yanıyor başka bir olayı yok.

Benim en çok rastladığım hata pinlerin tam oturtulmamasından veya ilk hızı sabitlerken 3 saniye boyunca + tuşuna basılı tutulmasını bilmediklerinden kaynaklanıyordu. Bu durumları kontrol ediniz.

• Yakup bey pinlerde hata varmış.Kısa itmişim .hallodu çalışıyor.Sadece cc ışığını aktifleştiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starex37

Yakup bey pinlerde hata varmış.Kısa itmişim .hallodu çalışıyor.Sadece cc ışığını aktifleştiremedim.

Tebrikler,

Işığa pekte gerek yok ben uzun süredir öyle kullanıyorum geçen hafta 1400km cc ile yol aldım. Yok böyle rahatlık :)

ışığı aktif etmek için alacağım bir obd cihazı ama acil değil şimdilik.

• Merhaba direksiyon radyo kumandasına olur demişsiniz ben direksiyon ses tuşuna yapmak istiyorum devre şeması ve nasıl bağlantı yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Greens57

Merhaba direksiyon radyo kumandasına olur demişsiniz ben direksiyon ses tuşuna yapmak istiyorum devre şeması ve nasıl bağlantı yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim

Tüm detayları blogumda yazıyorum.
    blog.yakupulutas.com
  • """ kaput açma telinin oradan geçirdiğiniz kablo ne için ve nereye bağlanıyor onu anlamadım""
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

""" kaput açma telinin oradan geçirdiğiniz kablo ne için ve nereye bağlanıyor onu anlamadım""

Eğer bunu anlamadıysanız bu işe bulaşmayın.
    Facebook gruplarında 200 -300 liraya yapanlar var iletişime geçebilirsiniz.
  • Birkaç forum ve video izledikten sonra olayı çözdüm 55-60 tl. Aliexpreste pejo kolu satılıyor diğer malzemelerde mevcut zaten toplamda 100₺ bile tutmayacak malzemeleri 200₺ satanlar 300₺ satanlar mevcut ama işi bilmeyenler için elzemdir ver parayı bağlat işin kolay yönü elbette

• quote:

Birkaç forum ve video izledikten sonra olayı çözdüm 55-60 tl. Aliexpreste pejo kolu satılıyor diğer malzemelerde mevcut zaten toplamda 100₺ bile tutmayacak malzemeleri 200₺ satanlar 300₺ satanlar mevcut ama işi bilmeyenler için elzemdir ver parayı bağlat işin kolay yönü elbette

Önemli olan malzemelerinden ziyade işçilik, yaklaşık 2 saat sürüyor montaj öyle kolay değil. Ben ticari yapmıyorum sadece kendi aracıma yaptım ama gerçekten kolay değil. temiz işçilik istiyor.
  • Ekonomik ve işlevsel çalışma. Elinize emeğinize sağlık.

Estetik açıdan kullanılan kabloların (siyah), tuşların iç mekan rengi ile uyumlu olması için siyah seçilmesi ve hız arttırma azaltma tuşlarının farklı seçilmesi daha güzel olurmuş.

nacizane öneri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Birkaç forum ve video izledikten sonra olayı çözdüm 55-60 tl. Aliexpreste pejo kolu satılıyor diğer malzemelerde mevcut zaten toplamda 100₺ bile tutmayacak malzemeleri 200₺ satanlar 300₺ satanlar mevcut ama işi bilmeyenler için elzemdir ver parayı bağlat işin kolay yönü elbette

Önemli olan malzemelerinden ziyade işçilik, yaklaşık 2 saat sürüyor montaj öyle kolay değil. Ben ticari yapmıyorum sadece kendi aracıma yaptım ama gerçekten kolay değil. temiz işçilik istiyor.

ben bu işte farklı düşünüyorum. Birisi illa sizin yapmanızı istiyor ise emek karşılıksız kalmamalı. Ticari düşünmeseniz de yardımcı olmak "iş yaptırma" ya döner. Sonra samimi yardım niyetiniz hayal kırıklığına dönmesin :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.