Şimdi Ara

Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
9
Favori
84.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Freemont için Amerikan parkı nasıl yaparız ? Bilgisi olan var mı ?
  • Bu şekilde bir görüntü vermek istiyorum, sizce nasıl ? Daha önceki araclarim hep spor direksiyon kullandığım için üzerindeki ne alisamadim.

Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri  Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri

• Magnetti Marelli kullanıcısına yanıt
    Sahte olmayan bir OBD cihazı ve Alfaobd programı ile istediğin farı gündüz farı yapabilirsin.

Panjur güzel, uygun fiyat bulursam bende düşünüyorum.
  • Fiat brava nasıl bir araç ilk arabam
  • kaya0311 K kullanıcısına yanıt
    Freemont başlığında brava mı soruyorsunuz?
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyeceğim. Yarın sabah panjur u sipariş edeceğim hayırlısı hadi buraya güncelleme yaparım gelince ;)
    n11'de kaplantis satıcısından başka kimseden obd cihazı alma çünkü ben ucuz diye aldım başka yerden çalışmadı. Kaplantisin ürünü banko çalışıyor alfaobd ile.

Panjuru nereden ve kaça alacaksın?
    Ben obd çok önceden almıştım hocam, banggood'dan. Mobildede alfaobd ücretli uygulama aldım. Panjuru yurt dışından aldım bakalım ne kadar gümrük odicegin belli değil ;)
     Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri  Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri  Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri
    Bu arada SRT menu ve radio güncellemesi yaptım. Lakin map güncellemesi yapamadım var mı bilgisi olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnetti Marelli -- 11 Kasım 2019; 22:2:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnetti Marelli

Ben obd çok önceden almıştım hocam, banggood'dan. Mobildede alfaobd ücretli uygulama aldım. Panjuru yurt dışından aldım bakalım ne kadar gümrük odicegin belli değil ;)
     Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri  Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri  Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri
    Bu arada SRT menu ve radio güncellemesi yaptım. Lakin map güncellemesi yapamadım var mı bilgisi olan ?
    Harita güncellemesini bende yapamadım malesef. Radyo bu arabada sorun ya. Bazı radyo kanalları çekmiyor. Çekmeyen yerlerde başka araçlarda tertemiz ses var. Sorun antendenmi yoksa uconnect kaynaklımı çözemedim.

Antenden olabilir, kontrol etmekte fayda var. Anten ve bağlantı kablosuna bak çözülmezse uconnectden dir
    Sende nasıl anten durumu? Radyo iyi çekiyor mu?
    Bende hatasız bir çekim var, sesi sanki cd veya USB den geliyormuscasina. AVM kapalı otoparka girince gidiyor tek ;)
  • Amerikan parkını bu şekilde aktif ettim , lakin akşamları ( farları açınca ) sönüyor. Ne yapmam lazım ?
     Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri
    Muhtemelen canada ayarından olabilir. Bende de sönüyor ama çok önemli değil.

Asıl beklediğim bir led ampül var, istediğim gibi olursa on numara olacak.

Aynen, bu efsaneymis ;)
  • Panjur'um geldi ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnetti Marelli -- 6 Aralık 2019; 23:25:33 >

Güzel olmuş, güle güle kullanın.

Kaça mal oldu panjur?

Benim de led ampüllerim geldi :)

Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri Fiat Freemont Sevenleri ve Sahipleri

Sagol, vergi 118tl ödedim . Totalde 780 TL geldi.
    Gündüz gibi yapıyor maşallah ;) h.o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnetti Marelli -- 7 Aralık 2019; 17:25:39 >
    Aldığın satıcının linkini verebilir misin?

Aynen, sarı fardan kurtuldum :)
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende SUV bir araç bakıyorum. Aslında CR-V bakıyordum ama son 1 ayda fiyatları inanılmaz arttı.

Fiat Freemont'ları çok severdim, aslında Dodge Journey'i çok severdim ama Fiat grubu satın aldıktan sonra aynı arabaya Fiat logosu basıp satıyormuş. Geçenlerde yolda gördüm, fiyatlarına baktım, bu arabaya bu fiyat iyi olduğunu düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var, cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

-Motoru nasıldır? Kronik sorunları var mıdır?
    -Şanzımanı nasıldır?
    -Şehiriçi yakıtı çok gibi, kullanan arkadaşlar güncel olarak ne kadar yakıyor?
    -Son olarak, CR-V'nin kullanımı çok kolay, kaputun ucunu görebiliyoz ve kaputu diğer araçlara göre baya kısa. Freemont epey heybetli bir araba. Şehiriçi kullanması eziyet olur mu sonradan?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.