Şimdi Ara

Fiat Freemont Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
133
Cevap
3
Favori
55.766
Tıklama
Giriş
    5822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Fiat düşmanı demeyin de maalesef durum bu;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-ihtiyactan-satilik-sifir-gibi-4x4-freemont-110750340/detay/
    110 bine alıp üç gün sonra 97 bine satmak ki o bile meçhul zor olsa gerek.

İlanı takip edip yayından kalktığı günü not edelim.. Bakalım kaç günde satılacak..

Araç hemen satılmış.
    Sıfır bir ilan var,değişik bir ödeme seçeeği var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-2012-model-sifir-kilometre-freemont-lounge-sunrooflu-110946193/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1653 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Fiat düşmanı demeyin de maalesef durum bu;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-ihtiyactan-satilik-sifir-gibi-4x4-freemont-110750340/detay/
    110 bine alıp üç gün sonra 97 bine satmak ki o bile meçhul zor olsa gerek.

İlanı takip edip yayından kalktığı günü not edelim.. Bakalım kaç günde satılacak..

Araç hemen satılmış.
    Sıfır bir ilan var,değişik bir ödeme seçeeği var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-2012-model-sifir-kilometre-freemont-lounge-sunrooflu-110946193/detay

%15 değer kaybı vs demiştiniz ancak muhtemelen satan kişinin gerçekten acil ihtiyacı olduğu için belirlediği ve çok da düşük olmayan bir fiyat üzerinden 1 günde aracın satılması, 2. el ön yargısına güzel bir cevap bence...
    |
    |

• Yarbay
    8909 Mesaj
    Ankara'da yollarda görmeye başladım bu aracı.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    FIAT ve 90 bin mi ya allah aşkına fiat a o para verilirmi .. FIAT ki 2011 model arabasının arka camları kolla çevirme

FIAT HYUNDAI bunlardan kaçın kaçın...

Orijinalden alıntı: XDESTROYED

FIAT ve 90 bin mi ya allah aşkına fiat a o para verilirmi .. FIAT ki 2011 model arabasının arka camları kolla çevirme

Fiat'a verilmez fakat Fiat logolu Dodge ise verilir...
    |
    |
    Bence fiat bu aracı Dodge olarak satmalıydı. Bütün reklam politikasını Dodge markasını türkiyeyle tanıştırmaya odaklamalıydı. O zaman bu araç baya büyük bir tercih sebebi olurdu.

Fiat Araba Yapıyor. Bu Kadar Tutulması Yaygın Servis Ağı Diğerlerine Nazaran Daha Ucuz Yedek Parça Ve İşçilik, Ki Zaten Motor Konusunu Açmıyorum. Ayrıca Daciacılar Bana Kızmasında,Yıl 2013 OLmuş Ve Ancak Espyi Standart Yapmış Araçlarla Fiatı Kıyaslamayın. Fiat Fanı Değilim. Ama Kötülenecek Bi Tarafı Yok Aracın.. Siz Binmiyosunuz Bu Fiata Ben Binmiyorum Kim Biniyoda Bu Kadar Çok Bu Araçlardan,Saçmalamayalım.

Alınır,Paşa Paşa,Binilir.Freemont Gerçek Bir Suv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan74 -- 6 Şubat 2013; 9:16:38 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: XDESTROYED

Bunu yazan metin 2 çarını kaybetmiş haberiniz olsun,bulursanız buna haber verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Punto Evo 1.4 Mylife S&S Dualogic 2011
  • Yarbay
    4161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emreplt

Bence fiat bu aracı Dodge olarak satmalıydı. Bütün reklam politikasını Dodge markasını türkiyeyle tanıştırmaya odaklamalıydı. O zaman bu araç baya büyük bir tercih sebebi olurdu.

Bu araba Dodge markasıyla yıllarca Türkiye'de satışta kaldı. Kimse yüzüne bakıp da almadı. Üstelik şimdi Fiat'ın çektiği fiyatın çok daha altında fiyatlara satılıyordu .

http://www.sahibinden.com/dodge-journey

• Yüzbaşı
    495 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Orijinalden alıntı: emreplt

Bu araba Dodge markasıyla yıllarca Türkiye'de satışta kaldı. Kimse yüzüne bakıp da almadı. Üstelik şimdi Fiat'ın çektiği fiyatın çok daha altında fiyatlara satılıyordu .

http://www.sahibinden.com/dodge-journey

Teşekkürler. Bilmiyordum bunu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Sene 2018, 2.el 2012 modellere 80-90 bin istiyorlar. Bu aralar bu aracın 2. el temizinden almak istiyorum, tecrübe eden varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: LivinLaVida

Sene 2018, 2.el 2012 modellere 80-90 bin istiyorlar. Bu aralar bu aracın 2. el temizinden almak istiyorum, tecrübe eden varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
    Sayın LivinLaVida aracı aldınız mı ? Merak ettim. Bende bu araçtan bakıyordum. Aldıysanız düşünceleriniz nedir, teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.