Şimdi Ara

FİAT FİORİNO (OTOMATİK VİTES) İNCELEME (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
8
Favori
249.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Gayet hoş olur
    dacia dan sonra yol tutuş ve sürüşü iyi gelecektir.Pedallar direksiyon vites gecisleri yumasacıktìr(manueli biliyorum).Bagajı kucuktur.Motoru taş gibidir.Yakıtı iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobil ruhsatlı almayı düşünüyoruz vergi farkı vs etkiler mi bilemiyorum motordan yana daciada da sıkıntı yasamıyoruz aslında ama kararsız kaldık hayırlısı bakalım

• Hocam bi sıkıntısı çıktımı aracın?

• 2009 model 1.3 otomatik dizel dusunuyorum.beygiri duauk cok problem olir mu?

• Bir kaç gündür araştırıyorum, 2017 Otomatik Premio almayı planlıyorum. Herhangi kronik arızası var mı bildiğiniz? Daha önceden 1.3 Mjet linea kullandım, rampa bayırda turbo devreye girmeden çok yığılıyordu. Otomatikte 75BG'de böyle bir sıkıntı olur mu?
    Bir de Satışlara baktığımda 70 bin km üzerinde çok satış yok genelde 30-40-50 binlerde satış yapılıyor kronik bir arızası var mı bu aracın? Önerir misiniz? Günlük kullanım için düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luridline -- 3 Haziran 2020; 15:13:12 >
  • 2020 model Fiorino otomatik almak istiyoruz ,halihazır da zaten 2008 fiorinoyu 12 yıldır kullanıyoruz sadece otomatik şanzımanı nasıldır ,sıkıntı çıkarır mı ,konfor dayanıklılık nasıldır ,babam icin alacağım ,artık yaşlandı rahat kullansın istiyorum

• 2017 otomatik fiorino larda kronik sorun varmı ? kullananlar fikir verebilirmi

• Arkadaşlar Kardeşimde 2012 model emotion otomatik var. Biz fazlasıyla memnunuz. Araçtan beklentiniz önemli. Sadece bakımlarını ihmal etmeyin. 2. el alacak arkadaşlara tavsiyem (2018 ve altı modeller) aldıktan sonra şanzıman yağını, Fren Hidroliğini, direksiyon hidroliği değişim işlemlerini yaptırmanız. Yarı otomatik ve hantal olması nedeniyle çok eleştiriliyor fakat huyunu suyunu öğrenirseniz çok memnun olursunuz. Örneğin rampa çıkarken ve inerken vitesi manuel kontrol edin. düz yola çıktığınızda tekrar auto moda alın. Beyni zarar görmediği sürece manuel araçlar gibi debriyaj, baskı balata sistemi değişip yenilenebiliyor. Alacaklara Şimdiden Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.