Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.273.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dimont

slm arkadaşlar 1 eylül 2010 itibariyla üretilen 3.5 ton altı araçlarda abs-asr-esp olmak zorunda
    fren destek sistemleri mecburi oldu
    kanun yayınlandı ama tam uygulama ne zaman olur bilemeyiz
    sonuçta üçüncü dünya ülkesiyiz insan canı beleş nasılsa türkiyede

İyi bari.. Bizim araçları alıp yenisini verirler..
  • slm metin hocam yenisini verirlermi bilmemde hani ilk kez fioda karşımıza çıktı ben asr beklerken adamlar esp bile koydu ben
    şoktayım tabii tofaş esp koyacak hemde kamyonete
    bu adamlar değilmiydi düne kadar koltuk başlığını lüx diye satan sağ aynayı koymayan biz bunları unutmadık
    ama basit bir dacia da bile esp olacak sa bence piyasa karışır derim ben hele reno yeni geliştirdiği %17 az yakan
    otomatik vitesi her modele koycakmış 6 ileri.... tofaşa rakip olarak ama bence 1300cc multijet 105 bg kadar yazılımla yükseliyor
    bakınız lancia da var ama bence en sessiz motor 1300cc multijet bendeki cady adeta kamyondu inanın..
    bence önümüzdeki bir yıl içinde araç alacaklar çok şanslı derim asr olayını kışın kullanacak olanlar
    daha iyi anlıcak zincirsiz gidilemeyen yere kar lastiğiyle güle oynaya giderken özellikle karda buzda araba sanki kuru yolda gider gibi bir his vermesi bambaşka bir duygu özellikle
  • Arkadaşlar Bugün Yağmur Dolayısıyla Sileceklerimi İlk Defa Çalıştırmak Zorunda Kaldım.Silecek Lastiklerinden Kuru Bir Camı Silermişcesine Aşırı Derecede Rahatsız Edici Bir Silme Sesi ( GOCURT ) Geliyor.Resmen Kafa Patlatıyor ..
    Sizdede Buna Benzer Bir Durum Varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 2 Eylül 2010; 1:15:33 >
  • fio48 öneriler için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiorinocu

arkadaşlar bu arabanın 1,30-1,50 yakan die arkadaşlar arabayıı suylamı çalıştırıyolar anlamış degilim çok buyuk konusuyorum 1.90 kuruştan aşagı yakmazz bu aaraççç

Katılıyorum onu yakabilmek için mesela ankarada işyerinle evinin arası dümdüz bir yol olmalı ve şu an içinde bulunduğumuz aylar için konuşuyorum işe gidiş saatin sabah 07.30 dan sonra olmayacak akşam eve dönüş saatinden iftardan 15-20 dk sonra olacakki trafik boş olursa dümdüz yolda devrini alıp gaza az dokunursan değil 1.90 1.60 da yaktırırsın ama sıkışık trafikte yokuşta çıkarsan ben 1.90 dan fazla olacağınında kanaatindeyim.
  • merhaba arkadaşlar bugun sabah bolera kırmızısı fio emotionumu aldım çok güzel ve çok konforlu bir araba
    çok memnum kaldım ALLAH herkeze böyle bir araba nasip etsin birde birşey soracam fio ya src belgersi gerekir mi? bileniniz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk_4151

merhaba arkadaşlar bugun sabah bolera kırmızısı fio emotionumu aldım çok güzel ve çok konforlu bir araba
    çok memnum kaldım ALLAH herkeze böyle bir araba nasip etsin birde birşey soracam fio ya src belgersi gerekir mi? bileniniz varmı

Arkadaşım güle güle kullan src belgesi için 3-5 cevap ötede açıklama var lakin bende o açıklamalardan sonra açıklayan arkadaşa şu soruyu sormak istiyorum maddelerde diyorki kamyonet tarzı araçların sahiplerinin şahıs olması ve işletirken hususi kullanım olarka işletilmesi durumunda gerekli değildir ibaresini anlayamadım aracım kamyonet fakat tescil ettirirken hususi kullanacağını belirtmek ne demek ben direk bodozlama ödedim sahibine parayı noterde işlemleri hallettik ruhsat bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qarez75

Arkadaşlar Bugün Yağmur Dolayısıyla Sileceklerimi İlk Defa Çalıştırmak Zorunda Kaldım.Silecek Lastiklerinden Kuru Bir Camı Silermişcesine Aşırı Derecede Rahatsız Edici Bir Silme Sesi ( GOCURT ) Geliyor.Resmen Kafa Patlatıyor ..

o sorun bende de var çözümü nedir acaba arkadaşlar azıcık kuru oldumu ses yapıyo çok su sıkarsam hiç ses yok suyu azalttımı camdaki hemen GOCURTT ediyor çok sinir bozucu bi ses.Bu arada sağ arka bagaj kapağının oralardan bi yerde yola çıktığım andan itibaren çıtır çatır bi ses yapıyo çözemedim gitti bi gün arkadaşı bagaja oturtayımda öle gezeyim bari çözeriz belki o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

Anladığım kadarıyla Otaban da 90 dan 95 çıkmış

Evet şimdi nasıl hasaplayacağız..
    90 ken 99 du

Her halde 104,5 için 105 yaparsak 0,50 için pazarlık yapacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Peki bir arkadaşımdan duyduğum bu araçla şehir dışına çıkmak için belge vs gerektiği doğrumu??Ya da ek bir kurs falan?

Bizim araçlarımız da Ruhsat ta Ticari değilse sorun yaşanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PHYSİCS

metin hocam :günaylara lafım yok.lafım FİAT'a...
    ben sıfır arabamda neden böyle sorunlar yaşayayım?o kadar parayı verip te değiştirilen
    direksiyon kutusuyla yada değiştirilen takozlarla neden dolaşayım?
    yada arabanın orasını
    burasını neden ellesinler?

Kesinlikle haklısınız..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qarez75

Arkadaşlar Bugün Yağmur Dolayısıyla Sileceklerimi İlk Defa Çalıştırmak Zorunda Kaldım.Silecek Lastiklerinden Kuru Bir Camı Silermişcesine Aşırı Derecede Rahatsız Edici Bir Silme Sesi ( GOCURT ) Geliyor.Resmen Kafa Patlatıyor ..

Silecekleri bebek yağı ile veya başka bir şeyle sil..Silecekler sıcakta kurumuş olabilir..!!
    Her araçta az olur bizde çok..Bizimkiler büyük..
  • arkadaslar herkese slm;2010 model fio emotiom sahıbıyım mucurlu asfalta torbido gözünden ve km gostergesinin
    bulundugu kısımdan tıtreme sesi geliyor.servise goturdum sokup takmıslar yıne ses geliyor herkeste var mı normalmı anlamadım
    gitti.torbido gözü gercekden cok dandık galıba bir kac arkadasdada fio dan var ole demıslerdi.
  • arkadaslar herkese slm;2010 model fio emotiom sahıbıyım mucurlu asfalta torbido gözünden ve km gostergesinin
    bulundugu kısımdan tıtreme sesi geliyor.servise goturdum sokup takmıslar yıne ses geliyor herkeste var mı normalmı anlamadım
    gitti.torbido gözü gercekden cok dandık galıba bir kac arkadasdada fio dan var ole demıslerdi
    gitti.torbido gözü gercekden cok dandık galıba bir kac arkadasdada fio dan var ole demıslerdi
  • Slm arkadaşlar bende geçen hafta sonu çöl grisi emo için sipariş verdim enriko dan alıcam bu hafta sonu gelicek sanırım 35. hafta üretim diolardı ama bakalım gelsin bir an öncede
  • quote:

Orijinalden alıntı: No-FéAR

Slm arkadaşlar bende geçen hafta sonu çöl grisi emo için sipariş verdim enriko dan alıcam bu hafta sonu gelicek sanırım 35. hafta üretim diolardı ama bakalım gelsin bir an öncede

Bayramda binersiniz artık..
    Tabii göz dışarda olur..
    Aman çizmesinler diye..
    Ve bol bol kendi elinizle yıkarsınız..
  • fio48 arkadaşım bu ne surucuye baglı ne ne yola baglı kim ne derse desin bu araba 15 krus yakmazz abicim yakmazz en baba adam devirde kulansın yine bu araç 15 krş yakmaz yaa yapmayın allah askına biliyoruz bu aracın ne oldgunu öle anlı sanlı bi özell tarafıda yok yanii benimde fiorinom var ne zman opetten mazot alsam illa fiorinosu mazot alan birierini görüyorum ve bana sordugu sey adamın bu araçların ort.yakıtı 15 kurus diolar ben hayyatta 15 krusa dusuremiyorum dioo dogru abicim bu burda yazılar kaskoyu 550 tl ye yaptırdım ilk kaskom diolar ben fıat bayisine gidiyorum adamların bana dedikleri şey mumkünü yok nasıl oluyor anlamıyorum ama bu arabanın bazı özellilerini çok buyutuyolar 30 bin tl'lik araçtan çok sey beklemeyin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmdyn1982

arkadaslar herkese slm;2010 model fio emotiom sahıbıyım mucurlu asfalta torbido gözünden ve km gostergesinin

O yollarda pek çok araçtan ses gelir..
    kM Göstergesinin altı zaten sigota bölümü..
    Vidasını kontak anahtarı ile açarsınız..
    Toprpido gözü sınıfına göre normal(Kamyonet)
    Tabiiki daha iyi olabilirdi..
  • bizim şirketteki Fiorinoların İstanbul içi çeşitli semtlerde kullanım ortalaması 100KM de 4,8-5,5 arası kullanana göre değişiyor. Hele bir eleman varki araca 7,5 litre yaktırıyor
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.