Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancanax

Merhaba arkadaşlar...1.3 mjet emotion da karar kıldım....

Anlamadığım kafamı karıştıran (daha bayiye gitmedim) panorama olayı...Sadece ve sadece ticari değil binek olup fazla vergi mi veriyoruz alırken?Sonra 2 yılda bir muayene falan gibi mi avantajları var??Bi yardımcı olsanız?Teşekkürler...

Panorama alırsanız aracınız binek olarak tescileniyor. Yani muayene egzos vergi derken 400 tl daha az cebinizden para çıkıyor.
    Ancak 7.000 tl ötv farkı öyle kolay kapanabilir bir fark değil. Tek avantajı sürat tahdidi nin yükselk olması olabilir.
    Ancak bu araçlar yayıldıkça o işlerinde karışacağı aşikar. 7.000 tl fazla verip ikdebir radar yüzünden çevrilmekte var.
    İşin dahada kötüsü 7.000 tl fazla verip radara hiç yakalanmamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek69 -- 29 Ağustos 2010; 23:35:14 >

• nitrojen azot dediğiniz her lastikcide varmıdır
  • ]merhaba arkadaşlar 2 gün önce 2011 fio aldık 28500 e 0 km fakat renk olarak bolero kırmızısı kalmış aslında fena gözükmedi güzüme ama kararsız kaldım siyah diye gitiim kalmamış sizce bolero kırmızısı yani bordo iyi bi renkmi bide fiyat nasıl 2011 28500 iyimi yorumlarınızı bekliyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk_4151

nitrojen azot dediğiniz her lastikcide varmıdır

Adana da gittiğim lastik bayiinde vardı..
    Ama yaygınlaşıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bordo fio

]merhaba arkadaşlar 2 gün önce 2011 fio aldık 28500 e 0 km fakat renk olarak bolero kırmızısı kalmış aslında fena gözükmedi güzüme ama kararsız kaldım siyah diye gitiim kalmamış sizce bolero kırmızısı yani bordo iyi bi renkmi bide fiyat nasıl 2011 28500 iyimi yorumlarınızı bekliyorm

Dostum önce aracın hayrını gör..malum renkler ve zevkler tartışılmaz,bence bordoda çok hoş bi renk fakat güneş altında fazla bırakmamaya çalış bordonun yanık soluğu çok belli oluyor..Fiyata gelince çok uygun almışsınız,fio emotıonsa tabi..nereden aldınız?Ben fio emotıonu manuel vites temmuzun birinde 28.750 e (2010 model) zor almıştım..

• quote:

]merhaba arkadaşlar 2 gün önce 2011 fio aldık 28500 e 0 km fakat renk olarak bolero kırmızısı kalmış aslında fena gözükmedi güzüme ama kararsız kaldım siyah diye gitiim kalmamış sizce bolero kırmızısı yani bordo iyi bi renkmi bide fiyat nasıl 2011 28500 iyimi yorumlarınızı bekliyorm

Emotion Olacağını Zannetmiyorum ..
  • quote:

18 Mayıs da 29.400 emotion siyah aldım + yanlara marşpiyel için 400 TL ödedim.Aracın emotion ise fiyat çok iyi derim.
  • bende p ren aldım kardeşim bolera kırmızısı 10 numara renk ben çarşamba günü teslim alcam arabamı ama
    camlara film mutlaka yaptır derim
  • Arkadaşlar hoparlör bakıyorum önler ve arkalar için önler 13 cm arkalar 10 cm diyorsanız ona göre bakacağım alpine koymayı düşünüyorum web sitelerini açtım bakacağım.

birde lastiklerim sanki biraz kötü sıcakta filan çok ötüyo dişleri sanki azalmış 30 bin km yapmış fabrika çıkışı lastikler değiştirmenin zamanı gelmişmi ? ölçüler ne ne tavsiye edersiniz marka olarak.Birde bugün garajdan çıkarken çıkış hafif rampa çekmedi çıkmadı neden olabilir stop etti kaldı.

Teşekkür ederim
  • Servise gittim bugün.. Hatay- Payas Günaylar
    Ustalar çok iyi.. ve yardımsever.. genç çocuklar..
    Sercan usta,özgül usta...
    Aracın klasik hastalığı amatisör takozu için gittim..
    Yenileri gelmiş..
    Eskisi 20 TL civarı idi.. Bunlar 35 Tl civarı.. Pazarlıkla iner tabii..
    Yeniler eskilerle aynı.. Sadece içi güçlendirilmiş..
  • Evet arkadaşlar son durum nedir?Bugün yarın bayiye gitmek üzereyim...Auris 1.33 ile 1.3 multijet emotion arasında gidip gidip gelmekteyim...fonksiyonellik ve eğlence söz konusu olduğundan fiorino günden güne ağır basıyor...

Fiatta çalışan arkadaşım var...Şimdi sitede gözüken 1.3 mjet emotion 29930tl...Ne kadar bastıralım??Pazarlık payı ne kadar?Sitedeki fiyatın daha altında alınabilir mi?Hiç fikrim yok..
  • quote:

Evet arkadaşlar son durum nedir?Bugün yarın bayiye gitmek üzereyim...Auris 1.33 ile 1.3 multijet emotion arasında gidip gidip gelmekteyim...fonksiyonellik ve eğlence söz konusu olduğundan fiorino günden güne ağır basıyor...

Fiatta çalışan arkadaşım var...Şimdi sitede gözüken 1.3 mjet emotion 29930tl...Ne kadar bastıralım??Pazarlık payı ne kadar?Sitedeki fiyatın daha altında alınabilir mi?Hiç fikrim yok..

Cancanax arkadaşım işin biraz zor. Ben yine fiorino diyorum. Ancak bu noktaya gelene kadar birhayli bocaladım. Çok aradım çok araştırdım ve Fiorino da karar kıldım. Aldıktan sonra acaba doğrumu yaptım diyerek çok düşündüm. İnanırmısınız arabayı aldıktan sonra daha fazla galeriye gittim. Klostrofobik olmayan en uygun fiyat bu araç. Sıradan araçları (albea, getz, logan) emotion donanımına getirin daha ucuza maledemezsiniz.
    Hayırlı ramazanlar.

• quote:

Evet arkadaşlar son durum nedir?Bugün yarın bayiye gitmek üzereyim...Auris 1.33 ile 1.3 multijet emotion arasında gidip gidip gelmekteyim...fonksiyonellik ve eğlence söz konusu olduğundan fiorino günden güne ağır basıyor...

Boşver toyotayı git fiorino al kardeş gerçi aldıktan sonra benim durumuma maruz kalırmısın bilmem.Kim fiorino aldığımı duysa neden böyle bir tercih yaptın doğru düzgün bir şey almadın deyip duruyolar millet hala gösteriş peşinde ( fiorino gösterişsiz değil gerçi ama herhalde ABS siz citroen C3 Hyundai GETZ daha dikkatlerini çekiyor )

kimse yakıtından yedek parça ucuzluğundan servis bakım maliyetinden bakarak yaklaşmıyor araca yoksa hep diyorum MERCEDES S CLASS alamadıktan sonra opel corsa aynı işi görüyorrrrr renault meganede Ford Focus' ta Fiat Fiorino da benim için çok bir farkı yok açıkcası o yüzden de az yakan çok kaçan cebimi yakmayacak bir araç tercihim olmuştur.

Ben 2002 model laguna ile rutin bakıma girsem 450-500 den aşağı çıkmıyodu araç kaldıki renault serviste dışardaki ustada devir daim kayışını takmak için ( servis tam 1 gününü usta 2 gününü verdi ) uğraştı.Maalesef arabanın baskı balata seti 520 tl idi 2008 de döşemenin ısıtması çalışmıyodu servise gittim döşeme sökülecek içi değişecek 1.250 tl dedi

FİORİNO alanın pişman olmayacağı alandan çok çevresinin pişmanlık duygusuna kapılacağı bir araçtır param olsun en full ünü turuncusunu alır gene binerim kardeş al ve bin.

• arkadaşlar bizim fioların orjinal teyibinde bufurr çıkışı varmı 1200 watt kabinli jb ses sistemi koymayı dusunuyorum ön 2 kapıya mid ön direklerede tiz arka bagajdakilere 85 watt kolon koysam nasıl olur benim bildigim midleri tizleri kaldırıyo ama sunbuffur çıkışı varmı onu bilmiyorum fiolarına 1200 watt buffur koyan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiorinocu

arkadaşlar bizim fioların orjinal teyibinde bufurr çıkışı varmı 1200 watt kabinli jb ses sistemi koymayı dusunuyorum ön 2 kapıya mid ön direklerede tiz arka bagajdakilere 85 watt kolon koysam nasıl olur benim bildigim midleri tizleri kaldırıyo ama sunbuffur çıkışı varmı onu bilmiyorum fiolarına 1200 watt buffur koyan varmı ?

Pioneer ın orjinal subwoofer çıkışlı teypleri dahi söylediğiniz basları verimli çalıştırmaz kaldıki siz orjinal teypten bahsediyorsunuz.Anladğım kadarıyla amacınız güçlü bir ses almak onun içinde amplifikatör kullanmanız şarttır.Bu tip araç teyplerinde subwoofer çıkışı bulunmamaktadır.
  • Arkadaşlar bizim araçlarda blue&me varmı ?

ben iphone umdaki müzikleri araçta dinlemek istiyorum blue&me olursa aparatı varmış fakat blue&me varmı bilmiyorum
  • teyibi degiştirirsem direksiyondan kumandalar iptal oluyooo bu olmasa ztn degiştirmiştimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

Servise gittim bugün.. Hatay- Payas Günaylar
    Ustalar çok iyi.. ve yardımsever.. genç çocuklar..
    Sercan usta,Özgür usta...
    Aracın klasik hastalığı amatisör takozu için gittim..
    Yenileri gelmiş..
    Eskisi 20 TL civarı idi.. Bunlar 35 Tl civarı.. Pazarlıkla iner tabii..
    Yeniler eskilerle aynı.. Sadece içi güçlendirilmiş..

Arkadaşlar direksiyon kutusu bozulmuş.. Araç 17700 km de..
    550 TL civarı.. Allah tan otomatik değil araç,serviste varmış..
    Araç 1 gece serviste bekledi..
    Aracın iç-dış yıkaması ve öndüzenide bedavadan yapılmış..
    Sercan ustaya tekrar teşekkürler..
    Şimdilik Günay otomativle aramız iyi..
    Garanti kapsamında olduğundan para almadılar..
    Açıkçası garantiyi uzatmayı tekrar düşünmeye başladım..

• direksiyon kutusu mu bozulmuş.........???seçeneklerime bunu da ekleyeyim!!!
    ben bozuk takozlarla 1 hafta arabayı yatırdım evin önünde.servisin dediği
    bişey olmaz kullanabilirsin!!!servisten 1hafta sonraya randevu alabilmiştim!!!
    Allahtan arabayı yatırmışım!!!yoksa o şekilde
    kullanmak eminim ki direksiyon kutusunu bozardı...direksiyon kutusu
    bence ömürlük parçadır yalnızca hidrolik sıvısına dikkat etmek şartıyla...
    o adamlar utanmadan bunun fiyatına 550 lira mı demişler???dua etde
    bu takozlardan dolayı yolda direksiyon milin kırılmamış,giderken bi yerlere girmemişin...
    ''abi kusura bakma
    arabada üretim hatası var,bundan dolayı direksiyon kutunuz bozulmuş,
    bir haftaya kalmaz arabanızı garantiden 2011 model arabayla değişecez,
    lütfen kusura bakmayın,bu acizliğimizi affedin''demeleri gerekiyordu...
    sizler ise garantinin uzatılmasından bahsediyorsunuz!!!inşallah bu yazıları
    fiat okuyordur.Drive by the future' miydi neydi o reklam???parantez içinde eklesinler
    ( takozlar - silecekler - direksiyon kutusu - motor numarasının okunmaması - farların
    ayarsızlığı ) ... okuluma gitmem gerekiyor hepinize fiorino ailesi olarak selamlar...

• DUBLE YOLLARDAKİ HIZ UYGULAMASI BUGÜN İTİBARİYLE YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
    BİZE İSE ZÜĞÜRT TESELLİSİ (AMORTİ) ÇIKTI
    AZAMİ HIZ DUBLE YOLLARDA 80 DAN 85 E ÇIKTI

Ş.İÇİ Ş.DIŞI DUBLE OTOBAN
    Otomobil 50 90 110 120
    Minibüs 50 80 90 100
    Otobüs 50 80 90 100
    Kamyonet 50 80 85 95
    Kamyon 50 80 85 90

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.