Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (463. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efebatur

Sevgili Metin hocam fiorinoların klimaları motordan bağımsızmı çalışıyor yoksa motordanmı alıyor gücünü

arabanız hayırlı olsun, klima gücünü motordan alıyor...
  • quote:

Sevgili Metin hocam fiorinoların klimaları motordan bağımsızmı çalışıyor yoksa motordanmı alıyor gücünü
    Bu arada Kütahya birmottan yaklaşık 1 ay önce 2001 mistik gri fiorino emotion alarak aranıza katıldım ve iki haftadır 155 sayfalık fiorino fan clubta yazılanları büyük bir zevkle ve dikkatle okuyarak sizlerin sayesinde birçok konularda bilgi sahibi oldum bundan dolayı halen burada olanlara ve olmayanlara özellikle fıstık yeşili fiorinosunu satan orpheusmüzik arkadaşımıza çok teşekürler ediyiyorum çok güzel bir dayanışma ve özeleştirinin bol olduğu bir bilgi paylaşımı olmuş orpheusmüzik arkadaşımızın pronto tavsiyesine uyarak 2 gün önce pronto classik alarak aracımda uyguladım ve sonuç müthiş oldu

Hayırlı Uğurlu Olsun Güle Güle Kullanın ..
    Pronto Classic Hakkında Detaylı Bilgi Verebilirmisiniz ?
    Nereden Temin Ettiniz , Ne Kadar Verdiniz ve Nasıl Uygulanır ?
    Şimdiden Teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyar3460

İyi günler arkadaşlar. Sitenizi 6-7 ay takip ettikten sonra geçen ay itibariyle 2010 model fiorino emotion sahibi oldum. Aracı 9.500 km de aldım. Şu an araç 14500 km de. Genel olarak araçtan memnunum.

Allah Kaza Bela Vermesin Dostum Aramıza Hoşgeldin

• quote:

Bu arada Kütahya birmottan yaklaşık 1 ay önce 2001 mistik gri fiorino emotion alarak aranıza katıldım ve iki haftadır 155 sayfalık fiorino fan clubta yazılanları büyük bir zevkle ve dikkatle okuyarak sizlerin sayesinde birçok konularda bilgi sahibi oldum bundan dolayı halen burada olanlara ve olmayanlara özellikle fıstık yeşili fiorinosunu satan orpheusmüzik arkadaşımıza çok teşekürler ediyiyorum çok güzel bir dayanışma ve özeleştirinin bol olduğu bir bilgi paylaşımı olmuş orpheusmüzik arkadaşımızın pronto tavsiyesine uyarak 2 gün önce pronto classik alarak aracımda uyguladım ve sonuç müthiş oldu

Aracınız hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın.

• Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum hepinizden allah razı olsun allah hepimize kazasız belasız günler nasip etsin
    Qarez75 arkadaşım pronto classic i tansaştan 7.9 tl aldım arabayı yıkayıp kuruladıktan sonra kaportanın her parçasına (kapı çamurluk vs parçalara) birer defa prontoyu püskürtüp mikrofiber bez ile kuvvetlice bastırarak sildikten sonra kaportanın ışıl ışıl parladığını görürsünüz ve bu baya bir uzun süre gidecek gibi 2 gün oldu hala kaportanın üzerinde toz yok arkadaşlar
  • quote:

Bu arada Kütahya birmottan yaklaşık 1 ay önce 2001 mistik gri fiorino emotion alarak aranıza katıldım

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞIM..
    ALLAH KAZA BELA VERMESİN...

Klima motodan güç alıyor diye biliyorum..
    Çünkü klima 2. kademede iken az yokuşsa araba KALKMIYOR..
    Devir düşük ise araba stop ediyor...!
    !

• quote:

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

su anda anlik tuketim 100 km de 7.1 saniyorum cosuyo dusurmem gerekiyor.

Yakıt tüketimini anlık tüketimden takip etmeyin,adı üzerinde anlık işte

Tüketimi ortalama yakıt tüketiminden takip edin.Ayrıca trip B'yi Menüden kapatın,gerekirse açıp kullanırsınız.

Yakıt tüketimi bu motorlarda kişiden kişiye biraz değişkenlik gösterebiliyor.Malum Ankaranın trafiği iyi,üstüne bir de klimayı eklerseniz sanırım ort yakıt tüketiminiz 6-7 litre arasında olacaktır.Uzun yolculuklarda ise klima açık olursa 5 - 6 litre arasında olacaktır.

Bu benim aracımın depoyu doldurduktan 534 km sonraki hali.

Bugün Fethiye' deydim resmi de bugün Fethiye'de çektim.Fethiye'ye giderken ortalama 5.4 litre idi.Vardığım an ortlama 5 litreydi ve şehir içinde de 5.5 litreye çıktı.Şu an gelirken rampa çıktığım için ortalama 5.8 litreyi gösteriyor.

Bu 534 kmnin 180 kmsi uzun yol + 255 kmsi 4 kişi,klima açık uzun yol + 100 km ise klima açık şehir içi.

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..

Bu da 534 kmnin ortalaması.

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..

• Orijinalden alıntı: metinogretmen

Bu arada Kütahya birmottan yaklaşık 1 ay önce 2001 mistik gri fiorino emotion alarak aranıza katıldım
    ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞIM..
    ALLAH KAZA BELA VERMESİN...

Allah razı olsun metin hocam Allah cümlemize kazasız belasız günler nasip etsin
  • quote:

İyi günler arkadaşlar. Sitenizi 6-7 ay takip ettikten sonra geçen ay itibariyle 2010 model fiorino emotion sahibi oldum. Aracı 9.500 km de aldım. Şu an araç 14500 km de. Genel olarak araçtan memnunum.

Aracınız hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın.

Aracımdan ben de memnunum.
  • quote:

Sizde aramıza hoş geldiniz..
    Sizede kazasız belasız sürüşler
    ..
  • hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..

quote:

• Bakalım dün sayaçları sıfırladım depou fulledim neler olacak göreceğiz arkadaşlar depoyu doldurduktan sonra 38 km yol yapmışım ibre azıcık oynadı heyecanla bekliyorum gelişmeleri sizide haberdar edeceğim.
  • aracı aldık sayılır ama renkte kararsızım hala sıyah mı gri mi hangisi daha güzel acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral6868

aracı aldık sayılır ama renkte kararsızım hala sıyah mı gri mi hangisi daha güzel acaba

siyah genelde çok güzel duran bir renk ama bakımı zor ve en ufak çizikleri dahi gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

quote:

aracı aldık sayılır ama renkte kararsızım hala sıyah mı gri mi hangisi daha güzel acaba

siyah genelde çok güzel duran bir renk ama bakımı zor ve en ufak çizikleri dahi gösteriyor...

Benim görüşüm Bu arabaya gitmeyen bir renk var ise oda gridir bence hiç düşünmeden siyah almalısınız gerçi ben yeşil aldım ikinci el olduğu için renk seçme tercihim çok yoktu güzelmi evet güzelden de öte fakat sıfır alacak olsam siyah yada turuncu alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PamirSAROS -- 24 Ağustos 2010; 12:40:18 >

• Arkadaşlar araçta çakmağın yanında max.180W yazan bir giriş var onu ne için kullanacağız bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda herkste varmı bilmiyorum gerçi.
  • Siyahı sevmem fakat iç plastik rengine uyumu , dış görünüşüne yakışması ve kromun siyahın üzerinde uyumlu durması açısından bu araca en uygun renk siyahtır.

Araç içinde dış kaporta renginin olması bana göre basitlik göstergesidir.En azından siyah renk bu durumu ortadan kaldırabiliyor.
  • quote:

Gri almanı şiddetle tavsiye ederim. Kir çamur çizik belli etmez. Siyahla çok uğraşırsın. Tecrübe ile sabittir
  • Orijinalden alıntı: Bey@zıt

ÇÖL GRİSİNE BAKMADAN KARAR VERME BENCE EN COK YAKISAN RENGİNDEN BİRİSİ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fio48

Siyahı sevmem fakat iç plastik rengine uyumu , dış görünüşüne yakışması ve kromun siyahın üzerinde uyumlu durması açısından bu araca en uygun renk siyahtır.

Araç içinde dış kaporta renginin olması bana göre basitlik göstergesidir.En azından siyah renk bu durumu ortadan kaldırabiliyor.

Siyah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

Arkadaşlar araçta çakmağın yanında max.180W yazan bir giriş var onu ne için kullanacağız bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda herkste varmı bilmiyorum gerçi.

Araç tv si,araç buzdolabı.. araç vantiratörü.. araç aydınlatma vs..
    Ne isterseniz kullanın..
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.