Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 1 ay önce Fiorino Emotion otomatik vites aldım.Genel anlamda çok memnunum.Formun tamamını büyük bir keyifle okudum.Ancak benim bi sorum olacak.Hız 70-80 olunca müthiş bir lastik sesi ve uğultu oluşuyor.Ben hatta daha önceki deneyimlerimden arka teker bilyesi herhalde bozuk diye düşündüm.Servise gittim herşeyin normal olduğunu söylediler.Ama ben yinede bilyeleri değiştirttim.Ancak buna rağmen ses ve uğultu devam ediyor.Özellikle yeni dökülmüş pütürlü asvaltlarda.Acaba sizdede böyle bir ses varmı?Bu durum normal mi?Ne yapabilirim?
  • bunun tek sebebi olur lastiklerin balans ayarına baktır bence ondan yapar bazen balans ayarı için janta çaktıkları kurşun plaka düşebiliyor ozamanda balansı bozuluyor

buarada aracın hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
  • pardus33 merhaba bende ole bir ses gelmiyor. hatta araç çok sessiz diye çok memnun kaldık. servise git görevli elemanı al yanına binin arabaya yola çıkıp işte bu ses diye göster gerekirse defalarca git bir şey yapmazlarsa seni fiat tan arayacaklar memnun kaldınızmı diye ver veriştir ozaman kısacası servisler şikayet almammak için 2. 3. sefer giderseniz daha fazla ilgilenirler istanbulda olsaydın tavsiye edecek servisler vardı hayırlısı kazasız belasız olsun maşallah ne renk tercih ettin bir de aracı kaça aldın yaza bilirmisin
  • bu reklam fikri çok hoş olmuş,fiat ilgilenir belki,biraz hızlanınca mıcırlı asfaltlarda aynı ses benim fio da da var ama sıcak asfalt ta böyle bi ses olmuyor.bence yoldan kaynaklı,eğer serviste bi çözüm gelirse bizimle paylaşmanı isterim,fio yu alırken 5000 km de yağ kontrolu yaptır dediler,bu şekilde yağ kontrolü yaptıran varmı,10 000 bakımını ankara da en uygun hangi servis yapıyor,
  • ORPHEUSMÜZİK arkadaşım
    pronto ahşap kullanan arkadaşım konuyu biraz açarmısın pronto ahşabı aracın kaportasına sürünce uzun süre kalıcı parlaklık sağlıyor diye anladım doğrumu birde deterjanla yıkayınca hemen oto cilası gibi uçup gidiyormu açıklarmısın
  • SONUÇTA BOYA KORUMA DEDİKLERİDE DAHİL HİÇBİR KORUMA VE CİLA İŞLEMİ KALICI DEĞİLKİ ÇÜNKÜ HEPSİ İÇERİĞİ WAX KATKILI ÜRÜNLER KULLANIYOR VE YIKAMADA KULLANDIĞIMIZ BASINÇLI SU DETERJAN VE SİLME İŞLEMİYLE KAYBOLUYOR

BU normal cila ve boya koruma dan farkı ise kurulama bezinize sıktığınız için beziniz cilalı kalıyor ve her kurulamada bu cilalama işlemi tazelenmiş oluyor3. 4 yıkamaya kadar boyadan gitmiyor. bu cila koruma için üretilip wax katkılı olduğu için araçlarımızın son katıda ciladır biliyosunuz

boyadaki fırça yada silme bezi kaynaklı deformasyonları minimuma indiriyor bezin boyayı çizmesini engelliyor

en güzel tarafı silme bezinize sindiği için yıkama sonrası bu ürünü kullanmasanız bile bezdeki daha önceki kullanmadan kalan bile yetiyor ve aracı kurularken bez ıslanınca o madddede aktive oluyor

denemek için bi bölgeye uygulayıp farkı gözünüzle görün derim .

ve maharetine göre çok ucuz uygulamasıda ekstra zaman ve güç harcattırmıyor sadece aracı yıkadıktan sonra kurulamadan önce beze yada kaportaya sıkıp normal kurulama yapıyosunuz bence mükemmel ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum ve aracımı sıfır aldığımda ilk hemen bunu yoğun uyguladım ve hala bez çiziği bile yok arabamda

hatta ben hakkaride görev yaptığım için şartlar burda çok ağır bunu uzun yola çıkmadan önce çamurluk ve ön kısma bolca sıkıyorum ne zift ne sinek basınçlı suyu tutunca hepsi normal kir gibi akıyo gidiyo

bigün yıkamacıda ben aracımı bunlasilince merak edip sordu ne o diye bende oraya yıkama için gelmiş ve artık ciziklerden matlaşmaya başlamış bi opele uyguladım rengide lacivertti ve koyu renkte çiziği daha iyi gösterir biliyosunuz
    parlaklığa inanamadılar yıkamacı 1 hafta sonra gittiğimde dükkanı onla doldurmuş ve extra hizmet diye tarifesine koymuştu

hatta çoğu zaman araç kir tutmadığı için şampuana bile gerek kalmyor sileceklerinde mükemmel çalışmasını sağlıyor

5 milyon bişey ama her yıkamada kullansanız bile 1 ay rahat gidiyor
    sadece 1 saniye gezdirerek sıkın yeter
    eğer ekstra parlaklık istiyosanız bu maddeyi kullanarak aracı kurulayın ve son bikez kuru bezle parlatın aynı cila uygulamasındaki gibi

umarım yardımcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 21 Şubat 2009; 15:42:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: detay35

bu reklam fikri çok hoş olmuş,fiat ilgilenir belki,biraz hızlanınca mıcırlı asfaltlarda aynı ses benim fio da da var ama sıcak asfalt ta böyle bi ses olmuyor.bence yoldan kaynaklı,eğer serviste bi çözüm gelirse bizimle paylaşmanı isterim,fio yu alırken 5000 km de yağ kontrolu yaptır dediler,bu şekilde yağ kontrolü yaptıran varmı,10 000 bakımını ankara da en uygun hangi servis yapıyor,

bana 1500de gel yağ kontrolü yapalm dediler gittim sorun yoktu 5000den sonra sürgülü kapılardan ses gelirse gel ayar yaparız onun bi ayarı var dedi servis ama şuan için bi sorun yok da fiolarda böle bi sorunmu varki ??????????? böle bi sorun yaşayıp ayar çektiren varmı arkadaşlar???

• lastikten ses gelmesi lastikle alakalıdır.uğultu geliyor dimi.bu lastiğin deseninden kaynaklanır.yönlü lastik veya kar lastiği gibi lastiklerin uğultusu işte bu yüzden vardır...
  • bugün silecek için servise gittim. adam baktı biraz eğdi büktü sileceği düzeldi. şu an normal çalışıyor.
  • ORPHEUSMÜZİK arkadaşım senin fionun arkasında qubo mu yazıyor fotoğrafdan gördüm bizimkilerde yazmıyor başka qubo yazan varmı millett galiba dışarı uretilen araçlar bu qubolar kıriz yüzünden sipariş iptalleri olmuş iç piyasaya aktardılar demekki
  • adanada bisüredir devam eden yağmurdan dolayı silecekler sürekli gözümün önündeler bendede bazen biraz ses yapıyor ama servise götürecek kadar değil.. artpoint ,yeşil fio internetten resmedilmiştir bence.türkiyede gubo satışları yok ..gubolar avrupada ticari değil de otomobil sınıfında bizde bu şekilde satışa çıkarsa ötv si 17 den34 e çıkar fiatıda 35 leri bulur.
  • üstteki karlı fotoyu diyosanız benim aracım ben ceple çektm hulklu olanı netten buldum quboyuda ben yaptm arkadaşlar netten araştırdım quboyla tek fark bizimkilerde qubo yazmamasıydı bende o eksiği tamamladım yanlz bikaç arkadaşımı ve baya bi kişiyi kandırdım italyadan geldi diye

arka koltuklara 3. kotuk başlığı ve bluetooth olayınıda halledersem tamamen qubo olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 21 Şubat 2009; 21:17:40 >

• ORPHEUSMÜZİK arabanız hayırlı olsun karların içinde süper gözüküyor ALLAH kaza bela vermesin
  • çok teşekkürler arkadaşlar hepimize kazasız hayırlı kullanımlar yanlız burda bütün fiocuların araç resimleri yok şurayı şenlendirelm yav dosta düşmana
  • quote:

Orjinalden alıntı: meinkoc

adanada bisüredir devam eden yağmurdan dolayı silecekler sürekli gözümün önündeler bendede bazen biraz ses yapıyor ama servise götürecek kadar değil.. artpoint ,yeşil fio internetten resmedilmiştir bence.türkiyede gubo satışları yok ..gubolar avrupada ticari değil de otomobil sınıfında bizde bu şekilde satışa çıkarsa ötv si 17 den34 e çıkar fiatıda 35 leri bulur.

meinkoc bende adanalıyım hemşehriyiz adanayı çok özledim şanslısın hem adanadasın hemde fion var iki ayrıcalık birden

şimdi adananın yağmurlu caddelerinde fioyla gezmek vardı şöyle usul usul bide derinden güzel bi müzik ahhhhh ahhhhhhhhhhh

• orpheusmüzik; memleket özlemi insana ince bi sızı verir ama doyduğun topraklarında ayrı bir kıymeti vardır.umarım fio'nla rahat ve keyifli geçen bir yolculukla adanaya gelir buralarada +1 hava katarsın
  • burda kar 1metreyi buldu yarın foto çekebilirsem koyarm inşllh
    meinkoc iyi temennilerin için teşekkürler

hakkarinin kahrını çekiyorum ama bi fio sahibi yaptı beni

bunada şükür
  • siyah fiomuza basamak taktırdık dün.çok hoş oldu ama yere olan mesafesi biraz azaldı.o korkuttu beni.ama kullandım bişi olmadı.çok yüksek tümsek olmadıktan sorun olmayacağını söylediler.
    resim burda
    http://img408.imageshack.us/img408/1615/photo0036de.jpg
  • maşşallah hayırlı olsun süper durmuş basamaklar
    hem şöyle düşün altı sürtse bile basamaklara sürter ve araç
    hasar görmez basamak ve koruyucuların amacıda bu zaten

(((((((((((((yalnız film istiyor araç )))))))))))))))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 22 Şubat 2009; 11:26:13 >
  • Ralli pilotu Volkan Işık Fiat Fiorino Kullanıyormuş.Az Önce Stv haber kanalındaki sürücü isimli programda izledim.Volkan ışık günlük kullanımda Fiorino kullandığını rahat ve ekonomik olduğu için tercih ettiğini söyledi.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.