Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slmlar çok güzel açıklama yapmışsın teşekkürler . benim fiorino da şuan 3000km yi geçti dediğiniz gibi yakıt biraz fazla gibi ama çok iyi gidiyo yol tutuşu filen süper 3. vitesi çok iyi ya bana bunu farkettirdi daha önceki aracımında 3. vitesi harikaydı honda civic vardı 3.viteste 152km hız yapıyodu :) ama iyi yakıyodu , ya aslında bu 10000 bakımı gereksiz gibi geliyo bana ama yaptırıcas tabikide , senin araç 3000km lerde iken son hızıyla şu anki son kızı arasında fark varmı yani yakıt düştü diyosun performansta bi fark oluyomu , mesela benimki powerboxtan önce 170 km hızı geçmiyodu düz yolda şimdi de 180km de kalıyo yine düzde , yani motor açıldıkça performansta artarmı dersiniz ?
  • arkadaşlar meraba,sizlerden bazı konularda yardım istiyorum,bende yakın zaman içerisinde bir fiorino combi 1.3 mltjet emotion almak niyetindeyim.hatta bu pazartesi işi bağlayabilirim.ama kafama takılan en önemli soru uzun yolda arka koltukları rahat mı?ben test sürüşü yaptım içi boş olduğundan sanırım-combi değil combimix ti test aracı-yüksek hızda sallanıyodu,zıplamalar oluyodu.forumu neredeyse tamamen okudum ama uzun yol tecrübesini konfor konusunda detaylı paylaşan biri yok.yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekkür ederim.fiorinolar hakikaten çok çekici arabalar.şanslı olduğunuzu bilin istedim
  • BRAVACY biz istanbuldan adanaya gittik kardeşim ve ben arkadaydık ama arka koltuklar o kadarda kötü değil tek bir kötü yanı var oda arka camın kelebek olması ama klimalı alırsan o kadarda sorun olmaz...
  • selamlar.aranıza daha yeni katıldım.fiorino siparişi verdik 25 aralıkta.2 ayı bulur gelmesi dediler.heyecanla bekliyorum.1ay var daha
  • arkadaşlar bizim siparişini verdiğimiz araba fiorino combi emotion-siyah. benzinli qubolarla emotion aynı boyda mı.yoksa yaklaşık 10 cm daha uzun mu? bazı yerlerde birebir aynı deniyo.bazı yerlerde boy olarak 10 kadar daha fazla yazıyo.bilgisi olan arkadaşalar yazabilirmi acaba
  • Bu fiorino iyi tuttu sanırım. Her yerde görmeye başladım. Bipper ve Nemo ortalıkta yoklar daha.
  • 5 e katlamış satışlarda fiorino bipper ve nemoyu
  • arkadaşlar fiorino qubo, combi emotion dan 10cm daha uzunmuş.fiorinoqubo nun sitesi var ordan baktım.renklerede tek tek bakılabiliyo sitede.ii akşamlar
  • O uzunluk tampon farkından kaynakanıyor, yoksa arabanın iç hacminde bi değişiklik yok...
  • 2009 model gri emotion aldım fakat ruhsatında sürücü dahil 4 kişilik yazıyor,sizlerinde ruhsatında aynısımı yazıyor,
  • arkadaşlar sizce fiorino şimdiki donanım seviyesi ile 28bin tl parayı hak ediyormu.bende bu araba çıktıgında beri almak ısteyen bırısı olarak en azından bu fiyatın içine dijital kilma tavan hava yastıkları...vs gibi özelliklerde olması gerekmıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 27 Ocak 2009; 15:01:06 >
  • valla 2009 emotion sahibiyim aracım 4500km. ye geldi digital kılima konusunda haklısın , aynı dobloların kini kullanıvermişler , ama 4 hava yastığı park sensörü mp3 ne bilimm sürüş kalitesi uzun yolda çok rahat çok serii , powerbox tan sonra kısa mesafede ww caddy lere bile kafa tutuyo , sana bişiy diiim mii tipi yeter bence 30000 e kadar hakkıdır ben 27500 e aldım bu paraya 2007 2008 caddy alabilirdim ama arabanın görüntüsü süper ya fioorino diyorummm ama tamponlar emotion olucak 17 jant 30mm. yay bak keyfinee
  • merhaba arkadaşlar bugün ilk kez fiorino kullandım görüşlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.öncelikle fiyatına göre muhteşem bir araç.verilen her kuruşu sonuna kadar hakediyor.
    2.dışardan şirin sevimli küçük bir araç gibi görünsede içi inanılmaz ferah.yüksek oturma pozisyonu ve ön kaputun görünmemesi hoşuma gitti
    3.kendi aracım focus olduğu için performans doğal olarak az geldi ama sonuçta bu araç ekonomi işin.1750 devire kadar gitmiyor ancak turboyu açınca insana güzel bi duygu veriyor.zaten hızlanırken 2000 devirin altına düşmezseniz sorun yok.
    4.bagaj çok kullanışlı.
    5.bazı arkadaşlar debriyaja basıldığında kaval kemiğinin oradaki kısıma değdiğinden şikayetçiydi ama öyle bir sorun yok.ayağınızın değmesi için topukla basmanız lazımki o da çok saçma olur.
    6.kullandığım güzergah mıcırlı asfalt olmasına rağmen yol sesi fazla yoktu motor soğuk olmasına karşın dizele göre gayet sessizdi.

kısaca ben bu aracı çok sevdim.fiyatı uygun,iç hacmi çok çok ferah,arka oturma alanı iyi .yani pazarlıkla 28 bine alınacak EN GÜZEL ARAÇ.eğer başka merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz.gerçi burada çoğunluk fiorino sahibi fakat yinede maksat bilgi alış verişi.gerçekten alanlar çok doğru bir şeçim yapmış

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB *  :::..

• merhaba arkadaşlar...bende dün fiorino combi emotion metalik siyah renkli aracımın siparişini verdim heyecanla bekliyorum gelmesini umarım fazla beklemem.aracı ilk tırla yolluycaklar.şuan tırın dolmasını bekliyolarmış.yeşil veya kırmızı isteseydim şimdi elimde olucaktı ama ben siyah renk olanlarını çok beğenmiştim.napalım biraz bekliycez artık.aranıza katıkmak için sabırsızlanıyorum.aslında uzun yolla ilgili bilgi istemiştim ama sadece 1 yorum geldi.bekleyemedim daha fazla we sipariş ettim.uzun yolla ilgili soru işaretlerinide araç gelince gidermiş olacağım.herkese mutlu günler...
  • bizde siyah fiorino combi emotion siparişi verdik 25 aralıkta konyadan.şubat ortası yada sonu gibi gelir dediler.ne gelmez arabaymış arkadaş ya.heyecan yaptım.gel artık geeeeellllll............
  • SLM ARKADAŞLAR FAN CLUBUNUZ HAYIRLI OLSUN DOBLO SAHİBİYİM AMA benide üye yaparsanız sevinirim dışardan küçük gibi duruyor ama çok şirin ve güzel.BEN FİATIN TİCARİLERİNİN HEPSİNE HASTAYIM HASTALIK VAR ÜYE YAPARSANIZ SEVİNİRİM SAĞOLUN
  • merhaba arkadaşlar.. ben de geçen hafta emotion otomatik siparişi verdim ama henüz teslim alamadım. biraz benimle de alakalı sanırım çünkü evrakları biraz geciktirdim. neyse, otomatikle ilgili inşallah bi hayal kırıklığı yaşamam çünkü bizde bir de auris var otomatik dizel ve hiç memnun değilim. onu aldıktan sonra 308 otomatik çıktı, mesela o çok daha iyi. inşallah küçük fiorinomuzun da otomatiği başarılıdır. bu arada turuncu renkli olacak inşallah. bir de cam filmi de yapıcam, zaten basamağı da bayiye söyledim onu da takacaklar. siyah alacaktım ama daha önceden 3 yıl doblo vip kullandım siyah ve çok zor gerçekten. bundan önceki arabam da 2 yıldır çelik grisiydi, artık yaşasın kolay bakımlı canlı renkler diyorum..
    tabi ki arabayı almadan önce manuel şanzıman olarak test ettim ve bendeki izlenimi çağın arabasıdır diyebilirim arkadaşlar. kullanışlılığı çok iyi. ekonomosi de anlatılanlara göre süper, ki bu devirde bence 1. derecede düşünülmesi gereken unsur budur. dışı küçük ama içi gerçekten geniş. donanım fiyatına göre çok iyi ve servis ağı malum.
    herkese tavsiye ederim...

• doblo sahibi değilim babamın var benim değil abalara merakım var bana araba manyağı diyolar çoğu şeyi bılıom özellikle markaları beni alırsanız msj atın ltf imzayıda eklerim imza gözel
  • arkadaşlar fiorino 1,3 mltjet combi emotion metalik siyah arabamı bugün aldım walla araba süper ama henüz yeni olduğu için yüklenmiyorum motora.dilerim isteyen herkes en kısa sürede sahip olur bu araca...herkese iyi akşamlar...
  • herkesin fiorinosu hayırlı olsun. benzin ışığı yandığında 50 ytllik euro diesel aldık trip A yı da sıfırladık. Benzin ışığı yandığında yaklaşık 310km yapmış. ortalama hız da 33 civarında. hala fazla geliyo bana. kmsi 3200de. sizde durumlar nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.