Şimdi Ara

Fiat Fiorino Combi S2 1.4 Eko Önerir misiniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Kütahya çalışıyorum Eskişehirde ikamet ediyorum. Ayda 12 kez nöbetim var Eskişehirden Kütahyaya gidip geliyorum. Aylık yaklaşık 3000km yapıyorum. Şu anda 2012 model Renault Clio 1.2 benzinli bir aracım var ve artık zam üstüne zam gelince bende lpgli bir araç almaya karar verdim ve özellikle fabrika çıkış lpg li bir araç düşündüm. Biraz bayileri dolaştım ve Fiat Fiorino Combi S2 1.4 Eko en uygun 0 km araç olarak buldum. Benim araçtan en büyük beklentim ekonomik olması ve arıza çıkarmaması. Ben zaten 90km ile kullanıyorum şimdiki aracı yani hız isteğim yok. Ayrıca konforda çok önemli değil. Tanıdığım bir abim eskiden Fiorino kullandığını ve çok az yakan bir araç olduğunu söyledi. Sizce ekonomik olarak bu araç iyi mi yoksa başka bir araç mı bakmalıyım. Benim şimdiki aracım 170000 civarı ediyor sanırım üstünede ben 100000 koyabilirim faiz kullanmadan. Sizce bu araç mı yoksa başka bir araç mı bakmalıyım? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Youtube da bi videosu vardi izlemistim. Gormediyseniz izleyin fikir verecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=AuIBzB0OEf0&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.