Şimdi Ara

Fiat Fiorino artık makyajlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiat Fiorino, kullanıcılarla buluştuğu ilk günden bu yana başarılı bir grafik çiziyor. Tüm dünyada 370 binden fazla satılan hafif ticari model, şimdi makyajlı versiyonu ile karşımızda.

Fiorino, geçirdiği makyaj operasyonu sonrasında daha modern bir yüze kavuşmuş. Çok radikal değişikliklere gidilmese de hem iç mekanda hem de dış mekanda bazı iyileştirilmelere gidilmiş. Makyaj operasyonu sonrasında en net göze çarpan değişiklik tamponlarda olmuş. İç mekanda da Fiat markasının yeni iç tasarım anlayışı ön plana çıkıyor.

Kaynak

• SAdece direksiyonu değişmiş gibi
  • Aslında fiorinonun çok makyaja da ihtiyacı yok.Sadece yol tutuşu ve performansı biraz artırılsa yeter.Yoksa tasarımı bana göre fordun corierinden daha güzel.
  • İç mekanını,performansını,konforunu,yol tutuşunu iyileştirseler yeterli bence.Güncel kasası tip olarak çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    Aynen direksiyon ve tampon

• İlginç yol tutuşunu çok beğendim

• Bu zaten makyaj yemedimi.Reklamlarda artık daha yakışıklı falan diyorlardı bi ara

Ford courier çıktıktan sonra bi numaraları kalmadı gerçi

• şu öndeki çıkıntıyı da kaldırsalardı daha güzel olurdu bence.
  • Ben iki hafta evve Fiat servisinde idim. Bi arkadaşımla beraber daha doğrusu arkadaşıma Egea'yı baktık..
    O esnada bizle ilgilenen eleman bu yıl içinde makyajlı Fiorino geliyor deyince heyecanlanmıştım.
    Ford Curier'e karşı iyi bir makyaj bekliyordum ama dağ fare doğurmuş resmen. Eğer bu hali makyajlı ise eski hali ne diye soramadan edemedim kendi kendime ilk gördüğümde. Zira hiç arabadan anlamayan Fiorino'yu ömründe görmeyen birine makyajlı ve makyajsız kasasını gösterin direk önceki kasasını beğenir. ..

Aynı şeyi Peugeot ve yeni Citroen Berlingo'da da görebilirsiniz hatta ön tampon birebir aynı. Sanırım Fiat ortalıklığından dolayı mıdır nedir makyaj işini
    berlingo ve partner'in son makyajını tasarlayan adama yaptırmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müMKÜNsüz -- 4 Nisan 2016; 22:36:37 >

• Makyaj tamam. Boş zamanlarında da biraz body yapsın.

‘Gizli kusur’ kâbusu oldu (fiat fiorino) resimler eklendi...
     Fiat Fiorino artık makyajlı

• 9 yıldır aynı kasa. Gerçi bu arabada da kasaya bakılmaz. İşini görüyor mu görüyor, sorun yok.
  • makyaj değil sadece biraz daha fazla fondöten sürülmüş....amele adama ne gerek makyaj diye düşünmüşler heralde...
  • Kutu gibi arabaya ne makyaj yapacan, aynı kutu yine işte!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kelebek konmuş.
  • Ne zaman geliyor bayiilere?
  • arabayi yikamislar sadece beyler. makyaj falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

9 yıldır aynı kasa. Gerçi bu arabada da kasaya bakılmaz. İşini görüyor mu görüyor, sorun yok.

Biraz da bakilir ama be

• 8 senedir aynı kasa.. değiştirsinler bari.. iş makinasına döndü.
  • Aynı siteden fiat 124 hakkında:http://krmgk.com/fiat-124-inceleme/
  • İnsan bi farlarada da el atardı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.