Şimdi Ara

Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP Benzinli / Manuel / Beyaz / 2019 Model / 66.900-TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
5
Favori
73.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşverin böyle yorumlar,halk oldukça Egea çok iyi yapıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_belt

Hocam verdiğiniz linkler İngiltere’den ve fiyatlar Euro değil Pound (2. El Linea hariç) Ayrıca Fiat 500 L için 17.000 Pound’un altında fiyat göremedim,
    kardeş ne farkeder, takıldığın noktalar bunlar mı ?? ingilteredekiler 17 bin para birimine 500L, 7 bin para birimine dacia alıyorlar işte.

• Ucuz olur satamiyor derler egonomi kotuye gediyah. Pahali olur satilmaz derler egonomi kotuye gediyah. Allah bu faydasizlari islah etsin. 1 saat sürmedi galiba dün satilmalari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telet abi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Buna cevap yazdı mı arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Ucuz olur satamiyor derler egonomi kotuye gediyah. Pahali olur satilmaz derler egonomi kotuye gediyah. Allah bu faydasizlari islah etsin. 1 saat sürmedi galiba dün satilmalari
    sen çok mu faydalısın...
    şuraya adını yazdır, en az 10 ağaç diktir

https://forum.donanimhaber.com/donanim-haber-hatira-ormani-anket-eklendi-jeolog-dan-yeni-mesaj-var--139324715

ahaber'i de kapat , kant'ın , aydınlanma nedir isimli makalesini oku. hatta tüm yazılarını oku.

http://www.anafikir.gen.tr/aydinlanma-nedir-immauel-kant/

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

işin ilginci, sedan modeli yok. sedan modeli ncap testine alınmadı bile
    ama hb modeli 4 yıldız almıştı ncap'tan. onu sokabilmişler ingiltere'ye

ama bizim vatandaş 5. sınıf dünya ülkesi

Alıntıları Göster
    Hocam ben de sizin gibi sanıyordum. Belçikada bizzat gözlerimle sedan egea gördüm. İsmi tipo mu egeamıydı hatırlayamıyorum ama.

Edit: Tipo imiş.

Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP Benzinli / Manuel / Beyaz / 2019 Model / 66.900-TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 29 Ağustos 2019; 11:17:34 >

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Her ülke piyasasına sedan olanı sunmuyorlar, ağırlıklı olarak doğu avrupa piyasası için üretilmiş ucuz versiyon sedan olanı zaten. Almanyada satışı var mesela ancak zaten egea avrupada satmıyor, 3,5 milyon otomobilin satıldığı almanya da 5 bin gibi çok komik rakamda tipo satılmış geçen yıl.
  • Güzel fiyatmış, araç almayı düşünüyordumda kartla böyle taksitle değil yani.
  • Bu aracın yakıt tüketimi çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

kardeş ne farkeder, takıldığın noktalar bunlar mı ?? ingilteredekiler 17 bin para birimine 500L, 7 bin para birimine dacia alıyorlar işte.

Alıntıları Göster
    Türkiye, İngiltere gibi vahşi kapitalist bir ülkeden bile daha kapitalist. Kapıdan dışarı adımını attığın at su gibi parak akıyor. Her şey pahalı, her şey paralı, her şeyde ultra vergi üstüne vergi var.
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    LPG tak

• Dövüşmen guzum güzel güzel oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasaya göre pahalı değil ama vatandaşa göre pahalı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.