Şimdi Ara

Fiat Egea'nın aşırı kalitesiz olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
26.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linea neyse Egea Sedan da odur... Fazla bir beklentiye girmeye gerek yok...

Başka bir araç değil, HB ile Sedan arasında bile dağlar kadar fark var...

Sedan ile bir tur atın sonra HB ile aynı güzergah gidin HB sanki daha üst sınıf başka bir araç gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • of gene egea yerme konusu yuzkere binkere yazildi cizildi. istersen bi tarafini yirt değisen birsey olmayacak. bu araba iyi satiyor hatta peynir ekmek gibi satiyor arkadaş.

madem begenmiyorsun almazsin başka arac bakarsin bu kadar basit.

• Baz donanımını incelemedim ama çok abartılmış bence...

Egea çarpışma testinden geçerli not alsaydı bir sonraki arabam o olacaktı muhtemelen bence malzeme kalitesi gayet yeterli sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte

• Ben çok kiraladím baz donanimi.. Evet her yeri plastik ama parasida ona göre. Ayrica gosterge ve vites kolu gayet iyi. O kadarda gömmeyin Konforuda gayet iyi.

Bu arabanin tek sevmediğim yani arada bir geri vitese gecmiyodu takiliyodu..bide en baz donanimda geri vites sensorü neden yok anlamam. Kac paraki fiat bundan kaçmiş

• Tangır tungur kapısıyla kampana frenleriyle hem çağdışı hem de kalitesiz

• Egeanın lounge paketine baktınız mı? Bide hb ve sw versiyonlarının lounge modeline bakın parasına göre baya iyiler egea sw'nin fiyatıda 96 bin. Bu fiyata bundan iyi donanımlısı var mı başka?

• Gecen yaz ilk çıktıgında baz donanim için izlenimlerimi elimden geldiginde anlatmistim merak edenler fikir sahibi olmak icin izleyebilirler :https://youtu.be/sitHcC3rB-A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miracberkk -- 3 Haziran 2017; 23:43:12 >
  • Biraz abartmissiniz ancak kaliteli diyemeyiz egeaya birde aktarmasi en kotu bu araci soyliyebilirim.

• bu arabanın kazasını görsem intihar ederim plastikten başka bir şey yok içinde arka koltuklarda sünger yok yanlış anlamayın ama içi çakıl taşı dolu zaten 1 waltlık motor zor gidiyor her bir kilometrede bir depo benzin bitiriyor frenleri günde bir boşalıyor arabanın arka koltuğuna bindinmi sonraki yolun hastane oluyor vs.kısaca araba çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 3 Haziran 2017; 23:58:31 >
  • Tofaş senelerce bu ülkeye ihanet edercesine neredeyse şasesi bile olmayan Şahinleri, Doğanları bu millete sattı sonuç ise en ufak kazada ortadan bölünen arabalarla doldu ortalık.
    Şimdi ise egea, doblo ayağına yapıyorlar aynısını. Egea nın kaza anında koltukları bile bükülüyor.bununla ilgili açılmış davalar mevcut. doblo ise NCap de 3 yıldızı zor aldı. yandan çarpma testinde devriliverdi. bu arabalara para verenler Canını değil de cebini düşünen insanlardır bence. 3 kuruş ucuz olacak ve 3 kuruş az yakacak diye göz göre göre bu araçlara binilmez ki.
  • Baslik sahibi abartmis. 50 cesit araca bindim su andada egeamizda var urban paket gayet fiyatinim ustunde bir kalitesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Biraz abartmissiniz ancak kaliteli diyemeyiz egeaya birde aktarmasi en kotu bu araci soyliyebilirim.

Hangi motorun aktarmasi kotu?

• 1.3 multijet kullandim oda baz donanimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

1.3 multijet kullandim oda baz donanimdi.

Hocam 1.3 multijet guclu degilki aktarmasi olsun.

1.6 mjet ve 1.4 tjet ler 9.6 saniyede 100e cikiyor.

• 1.3 multijet 95 hp ben gitmiyor demiyorum aktarmasi kotu gaza basiyorsun arac cok gec algiliyor frene basiyorsun durmuyor araci hissetmiyorsun.

• Taksicilere sormanız yeterli. Onlarda beğenmiyor. Araç yağ yakıyor diyenlerde var.
  • Ben de aşırı kaliteli olduğunu düşünmüyorum ama linea'ya oranla güzel ilerleme var. Hala geride kalıyor o ayrı.

Plastik konusuna gelince. Bu test videolarının getirdiği bir olay bence bu. Bundan dört sene sonra ön göğsü elleyip plastik kalitesine bakan kaç kişi vardı ? Eeeen son bakacağım yerdir bir arabada. Plastik fetişisti gibi orayı burayı ellemeye gerek yok. Aracı kullanırken dokunacağım yerler nispeten kaliteli olsa yeterli. Ne yapayım ön göğsü ? Ne yapayım gösterge üstünü ?
  • canemrebuyuk kullanıcısına yanıt
    Doğru söylemişsin güzel kardeşim. Şahin, Doğan, Kartalı peynir ekmek gibi satıyorlardı, kuş serisi bitince, onların yerini linea, egea, doblo aldı. Kalite konusu görecelidir. Ne olur da sert plastik olursa diyen kişiye kaliteyi anlatamazsın.

• bir haftadır red-blue egea raklamı dönüyor, şarkı zaten çok güzel, asıl ilginç olan adaftif hız sabitleme var egeada, xenon-led farlar da var mı acaba
  • 5 senelik ortalama 200 bindeki 1.3 dizel linea ya 35 bin vermek sizce akıl kârı mı? Ne önerirsiniz aynı düzeyde?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.