Şimdi Ara

Fiat Egea Mirror serisi satışa sunuldu! İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
11.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haylaz__ kullanıcısına yanıt
    Bak bu söz çok doğru, ama Ferrari olsaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shockwave23 kullanıcısına yanıt
    bu da dogru.

Hatta Lamborghini veya Bugatti ile ornekler arttirilabilinir
  • Hurdayı verip 77900 e cilalı hurda almak enayilikte nirvanaya ulaşmış olmaktır ????

• yav arkadas su dandık arabayı utanmadan nasıl urettıler bılemıyorum zaten yurt dısında kımse almıyor bu egea tıpo denen arabayı. Corolla gibi arac varken buna para verılmez turkıyede
  • Araç iyi olmayabilir ama deli gibi satıyor Türkiye'de

• Ergen tayfa yine basmış buraları, ya benim anlamadığım şu aracın beğenilmeyecek neresi var fiyatına göre sunduklarıyla alınabilecek en mantıklı araçlardan yorum yapanlardan çoğunun arabası bile yoktur inanın boş beleş yorum yapan çok var.

• Egeanın yeni standartlarda teste girmesi tahlihsizlik oldu..Bu NCAP testi ile ilgili Egea'nin kabin korumasında sıkıntı yok.Egea'nin 4 yıldız meselesinde iki konu öne çıkıyor bir arka emniyet kendilerinde aktif gergi sistemi ki eskiden bakılmiyordu, iki çarpışma önleme sistemi. Full donanım ile 5 yıldız alan arabanın baz donanımı da 5 yıldız sanılıyor. Benim kızdığım tek şey bu kemer meselesi 3 kuruşluk malzeme yüzünden güvenliklisi 4 yıldız aldı arabanın,Tabi fiyat ve kalite olayına hiç girmiyorum. Egea ilk çıktığında sembol ve 301 ile mukayese ediyordu şimdi kendinden 20-30bin pahalı araba ile mukayese edip yorum yapıyorlar..

Haterlara fazla aldırış etmeyin çoğunun arabası bile yok fiat bir şey yapsında çöp teneke hurda yazalım diye pusuda bekliyorlar ilginç bir kafadalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 1 Aralık 2018; 11:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Egeanın yeni standartlarda teste girmesi tahlihsizlik oldu..Bu NCAP testi ile ilgili Egea'nin kabin korumasında sıkıntı yok.Egea'nin 4 yıldız meselesinde iki konu öne çıkıyor bir arka emniyet kendilerinde aktif gergi sistemi ki eskiden bakılmiyordu, iki çarpışma önleme sistemi. Full donanım ile 5 yıldız alan arabanın baz donanımı da 5 yıldız sanılıyor. Benim kızdığım tek şey bu kemer meselesi 3 kuruşluk malzeme yüzünden güvenliklisi 4 yıldız aldı arabanın,Tabi fiyat ve kalite olayına hiç girmiyorum. Egea ilk çıktığında sembol ve 301 ile mukayese ediyordu şimdi kendinden 20-30bin pahalı araba ile mukayese edip yorum yapıyorlar..

Haterlara fazla aldırış etmeyin çoğunun arabası bile yok fiat bir şey yapsında çöp teneke hurda yazalım diye pusuda bekliyorlar ilginç bir kafadalar
    Katılıyorum,

+ olarak;

https://www.euroncap.com/tr/euro-ncap/y%C4%B1ld%C4%B1zlar-nas%C4%B1l-okunmal%C4%B1d%C4%B1r/

4 yıldızlı güvenlik: Çarpışma korumasına yönelik toplam iyi performans; ilave çarpışmadan kaçınma teknolojisi mevcut olabilir. (Egea/Tipo, güvenlik paketi ile 4 yıldız almıştı)

• eren9192 kullanıcısına yanıt
    ali9949 A kullanıcısına yanıt
    ah kıyamam size.
    babanız çekmedi mi altınıza birer egea, neyse maketi çıkınca ondan alırsınız.
    1:19 olanından, hemi de kumandalı...
  • Hemen kredi çekip almaliyim.
  • Honda civic fc 5 var gel bi tur bindireyim de araba görsün gözün 😂😂

• Ben Egea urban kullandım şimdi Corolla life kullanıyorum ve Corolla kesinlikle daha iyi hissettiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

ah kıyamam size.
    babanız çekmedi mi altınıza birer egea, neyse maketi çıkınca ondan alırsınız.
    1:19 olanından, hemi de kumandalı...
    İlkokul esprileri yapma isi nerden cikti kusura bakma iq seviyemiz uyumlubdegil cvp veremiycem

• 78 bin liraya turbodizel lpg hidrolik direksyionlu 300 beygir tofaş şahin alırım
  • FİAT ÇÖPÜNE BİNECEK KADAR FAKİR DEGİLİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Araç iyi olmayabilir ama deli gibi satıyor Türkiye'de
    %90 ını filo şirketleri alıyo. Kişisel olarak alan pek yok alanda kısa süre sonra dandik olduğunu anlayıp satıyo zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

FİAT ÇÖPÜNE BİNECEK KADAR FAKİR DEGİLİZ
    AYNEN SEN BİSİKLETE DEVAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 1 Aralık 2018; 19:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

%90 ını filo şirketleri alıyo. Kişisel olarak alan pek yok alanda kısa süre sonra dandik olduğunu anlayıp satıyo zaten.

Alıntıları Göster
    Dostum, kusura bakma ama bu yaklaşımın olmadı..Senin çevren öyle olabilir ama insanların alım gücü neticesinde fiyatından ve sunduklarından dolayı yani o paraya boş paketli sıfır başka bir marka yada yine bilinen bir markanın ikinci el dolu paketini almaktansa dolu paketli sıfır bir araba almak isteyenlerin tercih ettiği bir araba egea. bildiğimiz klasik f/p olayı işte..filo olarak kullanılıyor ama bireysel olarak kullanan çok var sokakta trafikte ben çok denk geliyorum .Örneğin Facebookta 20 30 binlik birkaç egea grupları falan var tutulmayan bir araba değil yani kullananlarında çoğu memnun öyle aşırı isyan eden falan görmedim ben.
    Bu arada malum sitede sadece 3000 tane satılık egea var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 1 Aralık 2018; 20:39:3 >

• Hiç olmazsa kendi işçilerimizin emeklerine, alınterlerine saygılı olun.Bu araçlar Bursa Tofaş Fabrikalarında üretiliyor.Her açıdan ülkeye katma değer sağlıyor.Ben bizim insanımız kazansın istedim.Haziran ayında eski model aracımı hurdaya ayırdım.Egea Urban satın aldım.Ben memnunum bu araçtan.Aile için yeterli genişlikte ve güvenlikte.Yakıtı karbüratörlü eski aracıma göre daha az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magneetic -- 1 Aralık 2018; 20:34:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.