Şimdi Ara

Fiat egea mı , citroen c elysee mi ? (Arac alindi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
22.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Citoren exluesive 50 bin tl, egea urban ise 60 bin tl ye alinacak. Fiyatlar gorusuldu pazarliklar yapildi. Bi arkadasa bakıyoruz. Son kez forumdan destek alayim istedim.

Karsilastirma ve donanim tablosu linktedir.

http://www.epey.com/araba/karsilastir/28620-31623/2015-citroen-c-elysee-1-6-hdi-92-hp-exclusive_2015-fiat-egea-1-6-multijet-120-hp-urban/

Edit : arac alindi 1.6 multijet egea loungr 61.400 e 2015 model opak beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkmenson -- 31 Ocak 2016; 16:36:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiat egea hem yeni hemde daha güzel duruyor.
  • c elyse nin muadili lineadır.
    egeanın muadili corolla ve golf tür.

c segmenti anlarsın ya
  • Bu ikisi arasından Egea iyidir.
  • Şu soruyu ciddi ciddi sordun yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C elyse alın gitsin.

• Motorun 120 hp olması Egea'nın avantajı ama arada ki 10 bin lira 28 hp için değer mi bilemem.Ben tanıdığım ve çok sevdiğim için C-Elysee diyorum.

• Tabi ki de ciddi sordum. Arada tam 10 bin tl fark var. Ikisi de ekonomi odakli aliniyor. EgeDaki donanim ve motor gucune 10 bin vermeye deger mi ?
  • 1.6 Mjet urban 60.00 TLHocam fiyat mühtiş ama o fiyat imkansız bir yanlışlık olmasınYanlışlık felan yoksa beklkediği hata hatta almıyacaksnaız tel bayii felan verin biz faydalanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

1.6 Mjet urban 60.00 TLHocam fiyat mühtiş ama o fiyat imkansız bir yanlışlık olmasınYanlışlık felan yoksa beklkediği hata hatta almıyacaksnaız tel bayii felan verin biz faydalanalım

Sirket indirimiyle alacaz.

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Alyn abi o zaman fiyat çok iyi
    Nasıl oluyor ya şirket indirimi.
    Bir adet de bize alıverin

• Bende bariz işçilik hataları olan egeadansa c ellyse derim sonuçta ikiside 1.6 dizel FIAT 120 hp olsada uçmayacak 92 hp HDİ da iyidir.

• fiat egea al hocam yeni araç
  • Elyse de full donanımda bile olmayan arka koltuk başlıkları.
    Kapılarda sıfır elektrik ve elektronik aksam olması (cam açma düğmeleri dahi yok sacın üstüne plastik bir kapak yerleştirilmiş)
    direksiyondan kumanda sistemler olduğu idda edilse de direksiyonda sıfır elektronik sistemin olması , sadece kontağın arka tarafa toplanmış küçük kumanda topluluğundan ibaret olması

Egea her noktada detay işçilikleri olarak elyseden üstün bir otomobil. Malzeme kalitesi motor güncel detaylar., Donanım...
    Hocam sormanıza bile gerek yok.
    Donanım, motor,teknik veriler, tasarım, segment, konfor, islevsellik....
    Kısacası her konuda egea ezer geçer, bu soruyu hiç sormadınız kabul ediyorum.

• Fiat hala C segmenti arabanın orta donanımına yağmur ve far sensörü koymayı beceremedi mi ya
    2016 yılında

• Hocam Citroen yedek parça açısından bakılırsa piyasada daha önce.Tabi Egea yeni bir model.Zamanla aksesuar,parça vs çoğalacaktır.Güvenlik olarak 3 yıldız aldı C Elysee.Egea'da aşağı almaz diye düşünüyorum.Citroen daha hafif olması lazım kasa olarak.Her ikisi de kötü tercih olmaz.Hdi motor zaten sorunsuz ve az yakan bir ünite.Egea C segmenti denilmiş ama B+ segmentte konumlandırılmış bence.Şimdiden hayırlı olsun tercih edeceğiniz araç.
  • gyetiker G kullanıcısına yanıt
    Toyota D segmenti aracına bile koymuyordu birkaç sene önce bu donanımları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaVu! -- 29 Ocak 2016; 19:13:01 >
  • Egea çok daha yakışıklı duruyor. Malzeme kalitesi nasıldır bilmem.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.