Şimdi Ara

Fiat Egea Hatchback için tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    leon = alınabilir ancak içi çok dar.

bu fiyata alabileceğin en iyi araç. 2. el başkasının nasıl kullandığı belli olmayan 4 5 yıllık tenekelere para vereceğine al 2016 sıfır aracını keyfine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Fiyat gayet uygun. Burada yerli yersiz yorum yapanlara bakmayın siz.İki satır okumaktan ve bilgi okuryazarlığından bihaber arkadaşlar bunlar . Bu kafa yapısı yüzünden bu ülkede kızlarımız , kadınlar, işçiler ve emekçiler pisi pisine ölüyor.
    Onların otomobil bilgileri kahve muhabbetinden ileri gitmez.

Dün benzinli ve manuel viteslisini test etmiştim ve beğenmiştim aracı. Aracımı uygun şekilde değerlendirebilirsem sanırım alacağım aracı.

Hayırlısı olsun hocam.
    Yorum yapan arkadaşlardan "Egea çöp", "yürüyen tabut", "teneke gibi araba"...vs gibi yorum yapan kişilerin yorumlarına kafa takmayın siz. Önceki mesajımda yazdığım gibi bu arkadaşların otomobil ve teknolojisi hakkında zerre bilgileri olamaz. Dediğim gibi kahve muhabbeti.

• Benzinli, Lounge, otomatik, sedan olanı yakın arkadaşımda var. Defalarca kullandım. Çarşamba günü 50 kilometre yol yaptım.

Araç iyi.Koltuklar iyi kavrıyor. Malzeme kalitesi gayet iyi. Direksiyon malzemesi ve kapı içleri haricinde Malzeme an pek eksiği yok. Navigasyonu Tomtom ve mükemmel çalışıyor. Arka koltuklar çok geniş, bagaj dev gibi...

Şanzıman başarılı, geçişler sarsıntısız.
    Tüketim normal...

Hafızalı koltuk, otomatik katlanır ayna, led far... gibi tam donanımlı arabalarda olan bazı özellikler eksik...

Araba C sınıfı rakiplerinden bir tık geride bence ama fiyat farkı 5000 üzerindeyse gayet mantıklı.

Ben olsam benzinli otomatik alıp garantili tüp taktırırım. 15.000 liram cebimde kalır böylece.

Sandero daha sağlam diyenin ciddiye alınacak tarafı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

85 bine dizel otomatik astra alınır hatta az daha ekleyerek dynamik dizel otomatik alınabilir yeni kasa astra

Düşünmedim değil ama aynı donanım ve özelliklere sahip Astranın Excellence modelinin liste fiyatı 108.437 tl

Dynamıc astra, lounge egeadan daha dolu.

14.000 tl fark var hocam ve belirgin bir fark göremedim, hatta Lounge Plus un daha fazla donanımı var
  • Araba gayet güzel ve yetişkin koruması olarak Euroncap'ten maksimuka yakın puan almış oldukça güvenli bir araç. Donanımı da çok iyi.

Hayırlı uğurlu olsun.

• 85.000₺ elantra alınır dizel. Güvenlikten 5+ not aldı daha yeni

• quote:

Orijinalden alıntı: egelidost

Benzinli, Lounge, otomatik, sedan olanı yakın arkadaşımda var. Defalarca kullandım. Çarşamba günü 50 kilometre yol yaptım.

Araç iyi.Koltuklar iyi kavrıyor. Malzeme kalitesi gayet iyi. Direksiyon malzemesi ve kapı içleri haricinde Malzeme an pek eksiği yok. Navigasyonu Tomtom ve mükemmel çalışıyor. Arka koltuklar çok geniş, bagaj dev gibi...

Şanzıman başarılı, geçişler sarsıntısız.
    Tüketim normal...

Hafızalı koltuk, otomatik katlanır ayna, led far... gibi tam donanımlı arabalarda olan bazı özellikler eksik...

Araba C sınıfı rakiplerinden bir tık geride bence ama fiyat farkı 5000 üzerindeyse gayet mantıklı.

Ben olsam benzinli otomatik alıp garantili tüp taktırırım. 15.000 liram cebimde kalır böylece.

Sandero daha sağlam diyenin ciddiye alınacak tarafı yok.

hocam aynı aracın benzinlisinin otomatiği yok, ama olsaydı bu seçeneği değerlendirirdim

• Deep Hypnosis kullanıcısına yanıt
    1.6 atmosferik benzinli tam otomatiği var aracın 19 bin lira daha ucuza astılıyor, ayrıca adaptif cruise gibi 3-4 bin liralık bir fazlası da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 2 Aralık 2016; 16:4:29 >
  • 1 yılda dagılan arabalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtman

1 yılda dagılan arabalar

Daha önce 2012 model 1.6 120 hp manuel Bravo modelini 1.5 yıl kullandım, hiçte öyle dağılmadı. Hatta sattıktan sonra honda accord almıştım, pişman oldum sattığıma. Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.
  • alın bence gitsin.sanderoya daha sağlam diyen varBu forumda daha neler görecez kim bilir

• duggac kullanıcısına yanıt
    Hocam leonun içi gayet geniş. Hakkını yemeyelim. O fiyata nasıl satılıyor anlamıyorum. Allure donanım 208le hemen hemen aynı fiyat. Bu nedenle de satış adedi oldukça yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 2 Aralık 2016; 18:02:21 >
    Sedan olanının var. Hatcback olanda yok muymuş?

• kartalaraz kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka yapıyorsunuz değil mi?

Eski yeni ayrımını geçin, yemjn ediyorum EuroNcap'e girip de 5 yıldız almayanı dövüyorlar. Hele ki İihs'ye girse o zaman tam evlere şenlik, akordiyon gibi olacak.

Örnek verdiğiniz araç Bmw Z4 ve Cabrio bir araç. Yandan ve direklerden gelen darbelere karşı dayanıksız bir araç yapısı itibari ile.

Hala daha diyorum Kuş Serisi Türk milletine atılmış en büyük kazıklardan biri ve hala biz bu kazığı çıkıyoruz. Her kazada ikiye bölünen araçlar, yeni model araba ile kazalarda Tofaş pert, diğer arabanın tamponunda ezik oluyor en fazla. Ve Egea'da 2016 model bir Kuş Serisi. Bize bu yürüyen tabutu mu reva görüyorlar? Almayın kardeşim ALMAYIN ŞU YÜRÜYEN TABUTLARI.

• 2. el kia ceed alirim, arkama bile bakmam. Aradaki 15-20 bin tl'yi de citirrr citirrr yerim...

• Egea Hatchback'a alternatif olarak Peugeot 308 Classic Edition Plus'ı da değerlendirin hocam. 75 bin bandında bulabilirsiniz, hala elinde olan bayiler var. Egea'ya göre otomatik park, cam tavan (elektrikli tavan perdesi), kör nokta uyarı sistemi, ön park sensörü, elektrikli el freni vs. gibi artıları mevcut. Ayrıca NCAp'tan 5 yıldız almış bir araç...
  • Bir bakayım hocam

Egea HB ile 308'in Ncap videolarini izle ve raporlarini yan yana karsilastir. Videolarda ve raporlarda hangi farklar var ve bunlar senin icin ne kadar onemli sen karar ver. Benim fikrim 308 suan test edilse 5 yildiz alamaz.

Asagidaki 2 ozellik bile EGEA HB almam icin yeterlidir. Gereksiz donanimlara para vermektense bunlari tercih ederim.
    1-Adaptif Hız Sabitleme Sistemi
    2-Çarpışma Riski Tespit ve Uyarı Sistemi

Ama memlekete yatirim yapmis, is ve as vermis, ekonomiye can vermis sirketleri ozellikle tercih ederdim.
    Bize olan dusmanliklarini daha yuksek sesle haykiran serefsiz alman, fransizlari da ozellikle tercih etmezdim.
    Su gunlerde bunlarin aracini alsam kendimi vatan haini hissederdim herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bende beğeniyordum ama yollarda egea kazası görünce soğudum,yıl olmuş 2016 şahinden beter.

Dinime küfreden müslüman olsa...
    Altında bi direksiyon 4 teker olan araç var kalkmış egea ya laf söylüyor.töbe töbeee.forumun iyice suyunu çıkarttınız heee.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

valla bilmiyorum o paraya ithal araçlara bakardım,olmadı ikinci el.sandero bile daha sağlam.zaten çok yakıyor.

İlahi yani çok şakacısınız

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.