Şimdi Ara

Fiat Egea, Almanya'da 'sınıfının en dayanıklı otomobili' seçildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
7.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• canmania C kullanıcısına yanıt
    C segmentindeki tüm araçlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı arabadan bahsediyorlar değil mi ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demek ki sınıfında başka otomobil yok.
  • Zeitung Almanca'da "gazete" demek.
    Dalga geçecekken rezil oluyorsunuz ya....

• quote:

Orijinalden alıntı: canmania

Rakiplerini merak ettim
    Fiat Egea, Almanya'da 'sınıfının en dayanıklı otomobili' seçildi
  • malifural M kullanıcısına yanıt
    Evet farklı modelleri var. Bizdeki düşük donanımlar Avrupa'da satılmıyor. Sadece Lounge paketi var.

Ancak test donanım özellik vs değil. Arıza, sorun testi. Bu konuda FIAT'ın yıllanmış motorları ve motor üretim tekniğinin büyük payı var...

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Boş paketler de var avrupada

Easy, street gibi

• Yalnız listede dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama Dacia Logan tüm gruplarda son sırada ve Megane da son iki ya da üçte.
  • Bu sonuc arabanın çalışmasıyla alakalı galiba kaza sağlamlığına bakmamışlar. Dedikleri doğru olabilir multijetler sağlam bakımıda ucuz motorlar.

İş için biçilmiş kaftanlar anlaşılan.

Birde gerçek olmadığını diyenler var ama bu alman gazetesi araştırması italyan gazatesi değil.

• Bundan Fiat'ın haberi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Zeitung Almanca'da "gazete" demek.
    Dalga geçecekken rezil oluyorsunuz ya....
    O benzetmeyi ciddiye alıp cevap vermeniz daha büyük rezillik bence.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kötü araba değil ama sorunsuzluk konusunda başı çekecek bir model de değil bence. Yağ yakan benzinli egealar ne çabuk unutuldu?
    Punto ve lineada kullanılan 1.4 77 beygirlik fire motor egeada yağ eksilten 1.4 95 beygirlik motorla aynı.Tek sıkıntısı bir miktar yağ eksiltmesi o kadar.Yağ elsiltiyor diue motor tamiri isteyecek hali yok.Benzinle veya lpg ile milyon km dayanacak bir motor.Ben puntoda 3 yıl lpg ile kullandım o motorun 77 beygirlik olanını.Kaldı ki bütün egealar o motorla satılmıyor.Başta 1.3 olmak üzere bir sürü motor seçeneği var.

• Bu arkadas eurocap testlerinde 2.5 yıldız alarak tarihin en kotu aracı secilmemisdiydi saglamlık olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Punto ve lineada kullanılan 1.4 77 beygirlik fire motor egeada yağ eksilten 1.4 95 beygirlik motorla aynı.Tek sıkıntısı bir miktar yağ eksiltmesi o kadar.Yağ elsiltiyor diue motor tamiri isteyecek hali yok.Benzinle veya lpg ile milyon km dayanacak bir motor.Ben puntoda 3 yıl lpg ile kullandım o motorun 77 beygirlik olanını.Kaldı ki bütün egealar o motorla satılmıyor.Başta 1.3 olmak üzere bir sürü motor seçeneği var.

Alıntıları Göster
    5w30 da eksiltmezken 5w40 ta eksiltiyor. Ayrıca Selenia 5w40'ta da eksiltmiyor. Sıkıtnı yağlarda esasen.

Ha bunu diyenler Passat'ın segmanlarındaki sorun nedeniyle yağ eksilttiğini, garantisi dolduğunda da bu segman değişimi için binlerce lira istediğini yazar mı? Yazmaz....

• quote:

Orijinalden alıntı: SchwadorFF

O benzetmeyi ciddiye alıp cevap vermeniz daha büyük rezillik bence.

Alıntıları Göster
    Tabi tabi... Zaytung zeitung ilişkisiyle FIAT'a b*k atmaya çalışırken sorun yok, zeitung un ne demek olduğunu yazınca var.
    Tabi tabi...
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Haberin içeriğini okuyan herkes Auto’dan Oto’yu, Zeitung’dan da dergi, gazete, haber gibi çıkarımları yapabilir, bunun için Almanca bilmeye gerek yok. Eğer bu çıkarımı yapamıyorsanız veya herkesi kendiniz gibi sanıyorsanız, bu da sizin sorununuz.
    Ben, Fiat’a bok atıyorum çünkü şirket aracı olarak Egea kullanmaktayım. Böyle bir başarı elde ettiğine zerre kadar inanmadığım için ironi yaparak ilk mesajımı yazdım. Bir sonraki sefere engin Almanca bilginize danışır, öyle mesaj yazarım.
  • Ne enterasan insanlar var şurada. Alamanlar bile en az arıza çıkartan sağlam araç diye belirlemiş ama bizim TOK kapı zihniyetliler eleştirmiş. Yok ncap yok şu. Ncap testi değil zaten bahsedilen!!!!

Ayrıca ncap testinde güvenliksiz 3 yıldız aldı. Sebebi de çocuk oto koltuğu ve yaya puanından kaynaklı yoksa 4 yoldız ve 5 yıldız olacaktı.. 2021 yılında kasa değişecekmiş. O zaman da 3 yıldız alırsa bok atmakta haklısınız. Ama şimdi bu başarıyı az da olsa tebrik edin be birader yazıktır....

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Kardeş kaza için ncap bakıyor kaldı ki 4 yıldız aldı ncaptan.... Golfe binen de ölüyor passata da. Hız= ölüm. İstersen en kral araçla yap kazayı. İnternette tonla görüntüsü var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.