Şimdi Ara

Fiat Egea, Almanya'da 'sınıfının en dayanıklı otomobili' seçildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
7.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yav hehe modern mason şahinini utanmasalar mercedes ile rakip yapacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 3 Şubat 2020; 16:39:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü araba değil ama sorunsuzluk konusunda başı çekecek bir model de değil bence. Yağ yakan benzinli egealar ne çabuk unutuldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamlar sıfırını 16 bin adet taş'a alabiliyor biz 91 bin taş.

• bize 6 kat daha pahalı
  • burgfb kullanıcısına yanıt
    asıl önemli olan bu bence de ama başarıyı da görmemezlikten geliyormuş gibi görünmek istemiyorum bunu diyerek.
  • Fiat egea dizel 8.9lt/100km diyolardı bu çok abartı bir rakam hatta konusu vardı egea sahipleri neden hala dava açmıyor diye doğrumu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 3 Şubat 2020; 18:18:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea baştan bir pazarlama hatası zaten yılların marka bilinilirliği yüksek Tipo'sunu sıfırdan Egea diye sokarsan Türkiye'ye daha anca marka değeri oluşturursun. Avrupa da bile Tipo'nun bizde ki kadar marka değeri yoktur.
  • zeitung bildiğim kadarıyla gazete anlamında kullanılan bir kelime bizdeki zaytungla kelimenin anlamı dşında pek bir alakası yok.

• Bu araba mı bizim burada ticarete yeni başlamış tüccar arabasıdır bu buna 5? vermem gider 700 bin e mercedes e alırım.Hele bunların bir arabası var fiat 500 çarpışan araba yerine lunaparka koysan küfrederler öyle dandik markadır Fiat italyan cingen arabasıdır.Arızası çoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

Yine ne olur ne olmaz ncap kenarda dursun 3 yıldızla

İsmini hatırlamadığım bir araca 5 yıldız vermişti. Görüntülerde aracın bir kapısı açılıyordu test esnasında.

Bu firmaya güvenelim mi bilemiyorum.
  • Bu testte önemli olan araç içindeki yolcuların durumudur. Test aracının içindeki mankenin birçok yerine sensör ve boyalar mevcut buradan insanın zarar görüp görmediği belli oluyor. Puanaj buna göre değişiyor. Kapısı açılan aracın içindeki manken zarar görmediyse yolcu kurtulmuşsa yerim kapısını isterse fırlasın.
  • Arabada opsiyon olmayınca bozulmaz tabi

• Multijet sağolsun

• Arkadan çarpışınca ön koltuğa giren araba değil mi bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    taş gibi 1,3 multijet aklına gelince unutulur tabi

• bizde farklı kalitede ki modeli mi satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: malifural

bizde farklı kalitede ki modeli mi satılıyor
    Evet
    Çok deli fark yok ama bazı parçalar farklı
    Dayanıklılık anlamında birşey ifade etmez belki ama mesela tampon demiri farklı diye biliyorum
    Farklar var aralarında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea Hatchback tercih ederim sedanını o kadar sevemedim gözüm alışamadı. Keşke Egea yerine FIAT Tipo olarak Türkiye'de satışa sunsaydı ne güzel olurdu Egea'yı. Tipo efsaneside yeniden canlanırdı Egea yerine Tipo ismi bu araca daha çok yakışırdı

• Almanlar kafayı yemişler bence...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.