Şimdi Ara

FIAT EGEA 1.6 LOUNGE TEST ETTİK. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
42.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kkvan

9,7 Sn. Piyasadaki 1.6 dizelerin içinde en iyisi.

Astra 9.6 sn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white without pressure

quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

9,7 Sn. Piyasadaki 1.6 dizelerin içinde en iyisi.

Astra 9.6 sn.

Alıntıları Göster
    Dış tasarım iyi fiyatı uygun olsa sırf tasarım için alınır ama nerde yine koç holding kazığı basmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: turbocharger41

Ekran o kadar küçük ki sanki baz donanım gibi duruyo içi dışında dış tasarımı gerçekten iyi.

Baz donanımda o ekran bile yok.. bildigin albea sert plastik göğüs vs..

Alıntıları Göster
    Bu araçla, hilkat garibesi Symbol'ü aynı cümlede kullanmak bile feceattır.

Bu araç çok pahalı denmeyecek bir fiyata Türk ailelerinin ihtiyacı olan şeyleri sunuyor:

1. Sedan
    2. 4 kişi için yeteri kadar geniş iç mekan
    3. Yeteri kadar geniş bagaj
    4. Dizel motor ile ekonomi
    5. Makul parça/servis fiyatları
    6. Yaygın servis, parça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Dış tasarım iyi fiyatı uygun olsa sırf tasarım için alınır ama nerde yine koç holding kazığı basmış

Forda verdiği desteğin birazını fiata kaydirsa daha iyi şeyler olur da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 14 Kasım 2015; 23:24:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ekranın konumu rahatsız etti mi.Baya yukarda gibi geldi bana dolayısıyla konsol çok yüksek corolla da olduğu gibi

Arkadaşa katılıyorum . O ne dandik ve küçücük bi ekran çok emanet duruyor . Hiç sevmedim .
    Ama genel görüntüsü hoş aracın .
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Fiyatı neydi test ettiğiniz aracın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdardespp

quote:

Ekranın konumu rahatsız etti mi.Baya yukarda gibi geldi bana dolayısıyla konsol çok yüksek corolla da olduğu gibi

Arkadaşa katılıyorum . O ne dandik ve küçücük bi ekran çok emanet duruyor . Hiç sevmedim .

Aynen,bide dokunmatiğini ve çözünürlüğünü görelim dedik ama yeni gelen aracın aküsünü çıkarmıştı bayi nedense.İnsan gösterge rengini iç ambiyansı falan merak ediyor ama göremedik saolsunlar
  • quote:

quote:

quote:

Aynen,bide dokunmatiğini ve çözünürlüğünü görelim dedik ama yeni gelen aracın aküsünü çıkarmıştı bayi nedense.İnsan gösterge rengini iç ambiyansı falan merak ediyor ama göremedik saolsunlar

Ben 3 aydır araba bakıyordum . Bütün C segment araçları test ettim nerdeyse .
    Ama egeanın ön konsolu görünce test etmeden geri çıktım .
    Yinede düşük bütçeli C segment araç olarak ilk tercih olur çok beklenti yükseltmezsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: shintai

Fiyatı neydi test ettiğiniz aracın?

Lansman fiyatı 68 bin.
    Teşekkürler.
  • quote:

otomatik klima yok
    vites topuzu oyuncak gibi
    iç mekan çok özensiz ve karışık
    fiyatta pahalı
    eee neden alalım ki, symbol daha iyi.

Bu arabadan 5 tane sümbül çıkar
  • quote:

otomatik klima yok
    vites topuzu oyuncak gibi
    iç mekan çok özensiz ve karışık
    fiyatta pahalı
    eee neden alalım ki, symbol daha iyi.

o videoyu niye paylaşıyorum biliyormusun işte bu yüzden. kıyasladığın araba da sümbül yani.
  • c segmenti ayarinda bir arac yapmislar uygun fiyatlari baslangictaki motorun lpg uyumu yeterli performansi genis is mekani kabul edilebilir kalitede malzemesi fiat iyi bir is basardi
    Teşekkürler hocam konu için emeğinize sağlık.1.6 Linea'da yeterliydi yani kasayı zorlanmadan götürüyordu.Performans olarak tam eksiği size göre nedir?
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Aynen.Linea'da bile bagaj kapağı kollarında amortisör vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Teşekkürler hocam konu için emeğinize sağlık.1.6 Linea'da yeterliydi yani kasayı zorlanmadan götürüyordu.Performans olarak tam eksiği size göre nedir?

performansta bir sıkıntı yok ama 1,6 mjet 320 tork a göre sanki bir şey ara hızlanmalarda seni törpülüyor.
    o turbo boşluğumuydu yoksa motoru tam bilmediğimden ben mi beceremedim onu bilmiyorum.
    çünkü ilk defa bir mjet motor kullandım. Hyundai accent blue dizel sanki daha iyiydi. Tabi bu benim görüşüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 3 aydır araba bakıyordum . Bütün C segment araçları test ettim nerdeyse .
    Ama egeanın ön konsolu görünce test etmeden geri çıktım .
    Yinede düşük bütçeli C segment araç olarak ilk tercih olur çok beklenti yükseltmezsen

yalnız bayiler B sınıfı olarak satıyorlar aracı haberiniz olsun..
    Anladım hocam.Linea 105 hp olduğu halde çok iyi gidiyordu.Belki rodajdan sonra düzelir.
  • quote:

Anladım hocam.Linea 105 hp olduğu halde çok iyi gidiyordu.Belki rodajdan sonra düzelir.

kesinlikle motor tatminkar sadece yüksek viteslerde benim dediğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

kesinlikle motor tatminkar sadece yüksek viteslerde benim dediğim.

Alıntıları Göster
    yahu herkes takmış sadece göğüs yumuşak diğer heryer sert plastik diye egea yı beğenmedim ama böylede eleştiri yapılmaz ki ? o çok övdüğünüz auris ve astra nın her tarafı yumuşak plastik mi ? hergün bindiğin astra sedan j var ön göğüs ve ön kapı üstleri bi nebze yumuşak ve kaliteli geriye kalan heryer sert ve oldukçada kalitesiz plastik auris desen o astra danda berbat ne bekliyorsunuz arkadaşlar ? ayrıca civic in plastik kalitesi için yoruma bile gerek yok gidin inceleyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.