Şimdi Ara

Fiat Çıkmazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Orta direk bir ailede küçük bir ilçede yaşıyorum. Bulunduğumuz ilçede işten anlayan doğru düzgün usta yok. Servis desen zaten o hiç yok. Sanayinin çıldırtan bıktıran deneyimleri bilirsiniz tek tek anlatmicam yalnız biz bıktık usandık. Sırf ustalarla uğraşmamak sinir krizleri geçirmemek için bazı araçları alabilecekken uzak durmak zorunda kalıyoruz. Örneğin düşük model 99-01 arası diyim bir volvo çoğu araçtan iyidir ama ustası ve parçası bulunduğumuz yerde olmadığından uzak durmak zorundayız.
    Babam sırf bu yüzden albeaya yöneldi. 2004 bir albeamız var ama ben hiç memnun değilim. Şu an linea-egea onlara yaklaşamıyoruz. Albea yerine en azından brava ya da marea tercih ederim ama babamı bir türlü ikna edemiyorum. Çünkü sanayideki arkadaşı onların kapı kolunu dahi bulamazsınız parçası bulunmuyor onların demiş.
    Biraz uzun oldu ama gerçekten de brava-marea grubunun parçalası bulunmuyor mu?
    Not: Lineanın tipinden nefret ederdim. Piyasanın geldiği şu son noktada linea gözüme süper görünmeye başladı :)

• 1.3 multijet linea alın rahat rahat binin derim. Eski araç başa bela kim ne derse desin.
  • mareayı direkt eleyin, temizi olmazsa çok can yakar ve sıkar.
    brava eskidi.
    linea o paraların aracı değil.

egea hayalinizi erteleyerek albea fire sole 1.4 benzinli alınıp binilir en sorunsuz ve basit teknoloji ile. babanızı ve ustasını anlamaya çalışın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktık biz bu çıkmazdan egea aldık bir miktar krediyle.
  • hayırlı olsun öyleyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.