Şimdi Ara

Fiat 500X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
32
Favori
134.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6.5 inç ekrana sahip olan fiat 500x sahiplerine bir sorum olacak. Bu ekranın dab radyo özelliği var mı ?
  • evet ekran uyumlu lakin bağlantı soketi temin edemiyorum italyadaki 500 x forumlarında bu soket kolayca temin edilebiliyor alibaba ya falanda baktım lakin yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay280307

evet ekran uyumlu lakin bağlantı soketi temin edemiyorum italyadaki 500 x forumlarında bu soket kolayca temin edilebiliyor alibaba ya falanda baktım lakin yok

Sizdede 6.5 inçlik ekran mı var ? Soket dediğiniz nereye takılıyor ? Fiyatı ne kadar ? Model numarası ne diye geçiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracımda da 6.5" uConnect var fakat bu opsiyonun diğerine göre ne farkı var çözemedim. Ne uConnect Live'ın Türkiye desteği var, ne uygulama yüklenebiliyor ne de iOS cihazlarla tam verimli bir bağlantısı var. Yurt dışında insanlar facebook, twitter, tunelin gibi uygulamalar kullanırken bizde boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosebros

Benim aracımda da 6.5" uConnect var fakat bu opsiyonun diğerine göre ne farkı var çözemedim. Ne uConnect Live'ın Türkiye desteği var, ne uygulama yüklenebiliyor ne de iOS cihazlarla tam verimli bir bağlantısı var. Yurt dışında insanlar facebook, twitter, tunelin gibi uygulamalar kullanırken bizde boş.

Hocam sizin aracın ekranında dab radyo var mı ?
  • Hayır bende de yok. Sadece FM ve AM mevcut DAB seçeneği bunların altında beliriyor yurt dışındaki 500x lerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosebros

Hayır bende de yok. Sadece FM ve AM mevcut DAB seçeneği bunların altında beliriyor yurt dışındaki 500x lerde.

normalde 2016 da Türkiye dab radyoya geçecekti ama darbe girişimi dolayısı ile 2017 ye ertelemişler. Keşke dab radyo olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5DFA3868 -- 5 Ocak 2017; 1:05:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 140 hp M.air TCT kullanan varsa aranızda, güncel yakıt tüketiminiz ne alemde paylaşabilir misiniz?

Aracı almak konusunda ciddi niyetim var, yıllık 14-15 bini bulmaz yaptığım km bu nedenle benzinli de benim için bir seçenek (her ne kadar fahiş ötesi olsada benzinin litre fiyatı)Hem TCT'den memnun musunuz hem de tüketimi nasıl merak ettim.
  • Konu aktif olmadığından kısa sürede aşağılara düşüyor. Yukarıda tutmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

Konu aktif olmadığından kısa sürede aşağılara düşüyor. Yukarıda tutmak lazım

arayan bulur benim gibi :)

1.6 dizelin dct si var tavsiye edermisiniz birde tam olarak uzun yolda yakıtı nedir.çift kavrama sanırım.
  • quote:

evet ekran uyumlu lakin bağlantı soketi temin edemiyorum italyadaki 500 x forumlarında bu soket kolayca temin edilebiliyor alibaba ya falanda baktım lakin yok

amazon.de de vardır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

amazon.de de vardır .

Link varsa atabilir misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

Konu aktif olmadığından kısa sürede aşağılara düşüyor. Yukarıda tutmak lazım

arayan bulur benim gibi :)

1.6 dizelin dct si var tavsiye edermisiniz birde tam olarak uzun yolda yakıtı nedir.çift kavrama sanırım.

1.6 Multijet DCT'yi bayide test etmiştim. Diğer çift kavramaya sahip markalarla karşılaştıramam ama 500x özelinde beğendim diyebilirim. Geçişler sarsıntısız ve yeterince hızlı ama tek mırın kırın ettiğim nokta alt devirler biraz isteksiz gibi geldi bana. Birde sanki biraz yol sesi var gibiydi ama hızımı mph olarak gördüğümden o an ne kadar hızlı olduğumu kestiremedim (80 mph gibi birşeydi sanırım)

Burada kendi açımdan aklıma takılan dizel otomatiklerin fiyat olarak biraz tuzlu olması. Fazla km yapmadığım için benzinli otomatikte bir seçenek benim açımdan. Tct daha erken çıktığı için piyasaya görüş verebilecek daha fazla kullanıcı vardır diye düşünüyorum.

• cross dizelotomatik almak üzereyim. acaba 5" unconnect ekran için tomtom aplikasyon varmıdır?
    https://www.tomtom.com/nl_nl/in-dash-navigation/uconnect-radio-nav/ burada bişeyler var sanırım ))
  • Arkadaslar 2015 model dizel manuel hatasiz 33.000 km de 500x aracim var satmayi dusunuyorum ilerleyen gunlerde. Dusunen varsa irtibata gecebiliriz

• Bu araç 4x4 mü yani cip mi ? 7 koltuklu olan modeli var mı ? Kendi sitesini açılmadı buraya soralım dedim. Birde her araca bir renk gider. Bu aracın beyazı mı daha güzel ?Kırmızı mı ? Kırık beyaz mı ? Cevap verenlere teşekkürler şimdiden arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Bu araç 4x4 mü yani cip mi ? 7 koltuklu olan modeli var mı ? Kendi sitesini açılmadı buraya soralım dedim. Birde her araca bir renk gider. Bu aracın beyazı mı daha güzel ?Kırmızı mı ? Kırık beyaz mı ? Cevap verenlere teşekkürler şimdiden arkadaşlar.

Arac SUV olarak geciyor. 4x4 modeli de var fakat genelde herkesin sahip oldugu 4x2 modelidir. Kirmizi bence gayet guzel, cok da yakisiyor ama klasik beyaz veya tonlarini seviyorsaniz onlar da guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Bu araç 4x4 mü yani cip mi ? 7 koltuklu olan modeli var mı ? Kendi sitesini açılmadı buraya soralım dedim. Birde her araca bir renk gider. Bu aracın beyazı mı daha güzel ?Kırmızı mı ? Kırık beyaz mı ? Cevap verenlere teşekkürler şimdiden arkadaşlar.

Arac SUV olarak geciyor. 4x4 modeli de var fakat genelde herkesin sahip oldugu 4x2 modelidir. Kirmizi bence gayet guzel, cok da yakisiyor ama klasik beyaz veya tonlarini seviyorsaniz onlar da guzel

Teşekkür ederim cevap için. ALLAH razı olsun.
  • Bugün 1.4 140 hp multiair dct (cross donanım) araç için bayi ile el sıkıştık, aksilik olmazsa perşembe günü teslim alacağım..

Bilenlere sormak istediğim şu, 2016 model cross donanımda tam olarak neler var, elinde kaynak olan yada donanım hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Şu anki donanım listesinde cross paket olmadığından tüm donanım detaylarını göremedim..

• Phaldor kullanıcısına yanıt
    Fiat Türkiye web sitesinde model kataloğu olması lazım. Orada Türkiye donanımları yazıyordu diye hatırlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.