Şimdi Ara

Fiat 500L-Reno Captur - Ford Bmax

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiat 500L-Reno Captur - Ford Bmax bu üç araç arasında kaldım. fiat 500l dizel opening edition 49 lira ford bmax dizel 51 lira ve renault captur'a 54 lira fiyat verdiler.fiatın 500L country tarzı oluşu, 450 tl senelik vergi ve kmde 16 kurusu cazip gelmekte ama fiat olması nedeniyle negatif önyargı var.renault captur için fiyat fazlaca şişirilmiş gibi.bmax biraz daha mantıklı gibi.ama üçünün arasında kaldım.neyi önerirsiniz?ya da bunların dışında alternatif ne olabilir?

• üçü arasında kesinlikle 500l

ben olsam 2008'i beklerim.
  • fiat a ön yargı var da o yüzden mi linea yıllardır en çok satılan araç

bu tip palavralar anca forumda olur

ayrıca üç araçtan en kalitelisi en genişi açık ara fiat
  • diğerlerini bilmem ama fiat 500 çok tatlı malzeme kalitesi üst seviye de ve çok şeker bir araç tam bayan aracı tek dezavantajı oldukça minik iç hacim ve fiyatı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

diğerlerini bilmem ama fiat 500 çok tatlı malzeme kalitesi üst seviye de ve çok şeker bir araç tam bayan aracı tek dezavantajı oldukça minik iç hacim ve fiyatı..

arkadaş 500 ü sormuyor zaten

yeni gelen mpv 500 L yi soruyor .

içi dana gibi 500 L nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

diğerlerini bilmem ama fiat 500 çok tatlı malzeme kalitesi üst seviye de ve çok şeker bir araç tam bayan aracı tek dezavantajı oldukça minik iç hacim ve fiyatı..

içi dana gibi 500 L nin

çok içiçe sıkışık yazmış biraz okumadan yazdım demek ki neymiş okumadan yazmayacakmışsın
  • 500 L
    Kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ford b max in tipine bir alışamadım hocam ayrıca o sürgülü kapı biraz tuhaf ve açıp kapaması efor istiyor biraz.

Renault Captur u bir görmek lazım ben olsam bu aracı almak istemezdim ne olduğu henüz belli değil neticede clio4 te yaşanan sorunlar ortada şikayet rekoru kırıyor diye konular açıldı.

500l u ise gidip bayide inceledim nerdeyse benim araç kadar iç hacme sahip (mıtsubıshı ASX )
    farklı tasarımı olan değişik bir araç muhtemelen gözler hep üstünüzde olacak tarz bir araç, motoru güzel iç mekanı fena değil ayrıca lansman paketi güzel opsiyonlar sunuyor. 500 l güzel tercih olur bu üçü içinden
  • 500 L daha agir basiyordu zaten.gidip bugun tekrar bakicam.

• 500l'nin iç hacmine küçük diyen tas olur :)) Bir Ford sahibi olarak 500 l diyorum. Captur ve B-max sisirilmis B segmenti ancak 500 l'nin c segmentinin üzerinde bir büyüklüğü car. Cok heybetli, sevimli, ucuz. Tavsiyem 500 l.

• valla bu markalar arasında her zaman ford derim ben. he eğer 2.el ve fiyat çok önemli ise o zaman da fiat :)
  • bmax ile 500L karşılaştırmasını anlarımda, renault captur bu iki araçtan farklı kategoride bence, nissan juke ile aynı sınıfta karşılaştırmak lazım... Eğer Multi Purpose Vehicle (MPV) aranıyorsa Captur zaten değerlendirme dışı olmalı... Captur'u incelemedim ama juke gibiyse bagaj konusunda diğer ikisinden geride kalabilir...
    edit: Bagaj hacimlerine baktım netten koltuklar yatmadan sıralama:
    fiat 500L (412lt) > Renault captur (377lt) > Ford bmax (304lt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinbey -- 31 Mayıs 2013; 9:49:28 >
  • 500L
  • mrhba
    1,6 tdci ford b max al kafan rahat olsun.gerisi hikaye derim
  • İlk tercihim fiat 500L , ikinci tercihim renault capture olurdu.

500L'yi galeride ufak bir incelemede bulundum.
    Bu arabaya fiat demek biraz zor. hakkını yememek lazım.
    1.3 multijet ve dualogic tadından yenmez diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 8 Temmuz 2013; 12:26:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 L
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

içi dana gibi 500 L nin

500 L'nin arka koltuklarına oturunca şok oldum resmen, yayla gibi

Ama 1 karış kadar enine daha geniş olsaymış tadından yenmezmiş.
  • Linea almamış olsam 500 L alırdım büyük ihtimal ben aldığım da daha piyasa da yoktu
  • Renault Captur'u inceleme fırsatım olmadı hiç bu yüzden B-Max ve 500L arasında tercih yapmam gerekir ve gözü kapalı 500L derim ben..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.