Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.864
Cevap
131
Favori
750.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cizgibey

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Site ismini beğenmedim hocam. İcinde 500L gecen birsey olmalı. Öbür türlü Fiat'in tum araçlarını kapsayan bir site algısı uyandırıyor.

Görüşleri paylaşalım ben kabulüm , 500Lclub.com nasıl i30club iyiydi ama :)) Benim araç 2.kez start stop arızasını verdi bu arada. Dün akşam e5 te giderken , start stopu boşverip devam ederken hooop vites de iptal oldu mu size.Ahadaranzaaa 3. vitestes yukarı almadı araç , yavaşlayıp manuele geçirincede 2 den yukarı atmadı bağırdı haliyle sonra yine otoya aldım 3te sabit hızda 70 le gittim bi müddet sonra yol yardımı aradık beylikdüzü birmot nöbetçi yol yardımla görüştüm. Sağa çekip istop ettirip tekrar çalıştırdık neyse tüm arızalar gitti eve döndüm şu an hong kongtayım dönüşte servis yoku göründü tadım kaçtı açıkcası... herkese iyi günler keyifli sürüşler.

Ayni sorunu ben de yasadim cok pis sovdum otobanda 3. Vites kalinca, 2. Kez yasadim ben de.. Fren anahtarini degistirdi ustamiz suan hic bir sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site olarak 500L icin acarsak yogun bir talep olmayacak bence, cunku forumun konusu da takip edilebilir duzeyde gidiyor( golf7 gibi bir gun bakmayinca 5 sayfa oynamiyor), buradan tek konu uzerinden tumm sorun, yenilik vs takip etmek benim daha cok hosuma gidiyor acikcasi, ya da populer bir fiat forumunda 500L kismi acilabilir. Burasi google uzerinden aratmalarda da ilk cikanlardan oldugundan yeni kisiler de +lari, -leri takip edebiliyor.

• SonpoL S kullanıcısına yanıt
    Hocam bos bir vaktinizde konuyu bastan duzenleyelim ilk bolumu ayrintili bicimde. Mesela rockstar yazip resimleri popstar yazip resimleri arabanin +larini -lerini yazip ilk mesaja ekleyelim. Guncel fiyat listesini koyalim, bir kac video review ekleyelim ki misafir arkadaslara yardimci olalim

• cizgibey kullanıcısına yanıt
    O sorunu bende yaşadım. Servise götürüp 1-2 saate hallettirebilirsiniz. Korkulacak birsey degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeKarasoy

Hocam bos bir vaktinizde konuyu bastan duzenleyelim ilk bolumu ayrintili bicimde. Mesela rockstar yazip resimleri popstar yazip resimleri arabanin +larini -lerini yazip ilk mesaja ekleyelim. Guncel fiyat listesini koyalim, bir kac video review ekleyelim ki misafir arkadaslara yardimci olalim

Elbetteki düzenleyebiliriz. Fakat artı eksi olayı kime göre artı ve eksi olacak orası biraz tartışılır. Örneğin bana artı olan bir özellik, size eksi olarak görünebilir vs. Aklınıdaki yazıları bana özel mesaj ile belirtin, ben konu başına kendi eklemelerim ile düzenleyeyim. Aklımda ki ilk düşünce, araçların standart donanımları olacaktır. Fiyat içinse link belirtmemiz yeterli olacaktır. Fiatın orijinal linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonpoL -- 24 Kasım 2013; 19:56:55 >
  • EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    Ben an itibari ile biraz düzenlemeler yaptım. Sanırım şu anlık yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

Ben an itibari ile biraz düzenlemeler yaptım. Sanırım şu anlık yeterli olacaktır.

Ben çok beğendim. Emeğinize sağlık.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim :). Eğer eklenmesini istediğiniz hususlar olursa bildirirsiniz. Bu sözüm tüm kullanıcı dostlarım içindir.

Saygılarımla.
  •  Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
    Sabah sabah moralim bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızılcıksopası -- 25 Kasım 2013; 9:34:20 >
  • SonpoL S kullanıcısına yanıt
    Boyle cok daha guzel olmus tessekkur ederiz :), +, - olayinda haklisiniz, ben genis ic hacimi +, katlanabilir yan aynalarin olmamasi - gibi seyler dusundum ama temel bilgileri versek yeterli olacak, tuketici test ettiginde kendine gore bir degerlendirme yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Tam olarak moraliniz bozulma sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

valla bence cok güzel olmuş. Samsunda da var.
    Hatta memleketteki tüm taksiler bu araba olsa yeminle karizma olur. :)
    çirkin albealar tofaşlar nedir öyle insanın binesi gelmiyor.
  • EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeKarasoy

quote:

Orijinalden alıntı: cizgibey

quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Site ismini beğenmedim hocam. İcinde 500L gecen birsey olmalı. Öbür türlü Fiat'in tum araçlarını kapsayan bir site algısı uyandırıyor.

Görüşleri paylaşalım ben kabulüm , 500Lclub.com nasıl i30club iyiydi ama :)) Benim araç 2.kez start stop arızasını verdi bu arada. Dün akşam e5 te giderken , start stopu boşverip devam ederken hooop vites de iptal oldu mu size.Ahadaranzaaa 3. vitestes yukarı almadı araç , yavaşlayıp manuele geçirincede 2 den yukarı atmadı bağırdı haliyle sonra yine otoya aldım 3te sabit hızda 70 le gittim bi müddet sonra yol yardımı aradık beylikdüzü birmot nöbetçi yol yardımla görüştüm. Sağa çekip istop ettirip tekrar çalıştırdık neyse tüm arızalar gitti eve döndüm şu an hong kongtayım dönüşte servis yoku göründü tadım kaçtı açıkcası... herkese iyi günler keyifli sürüşler.

Ayni sorunu ben de yasadim cok pis sovdum otobanda 3. Vites kalinca, 2. Kez yasadim ben de.. Fren anahtarini degistirdi ustamiz suan hic bir sorun yok

Şu an hiç bir sorun yok diyorsunuz iyi sevindim ama 3. kez de aynı arızayı verebileceği düşüncesi var mı aklınızda ? 3ten sonra fiata yazılı memnuniyetsizliğimizi bildirelim derim. İnşallah 3 lemezsiniz benimki de arıza giderildikten sonra tekrarlamaz. Allah korusun. Elektronik aksam arttıkça risk de artıyor izlenimi düşüyor insanın aklına, Kim yeni aldığı aracını ilk ayında arızadan dolayı 2 kez servise götürmüş yahu...Neyse iyi düşünelim iyi olcak diyelim. Size bu satırları Hongkongtan dönüş uçuşumda bulutların üstünden çin hava sahasından yazıyorum :) hayırlı geceler , kazasız belasız sürüşler.

• Arabamı Temmuz ayında aldım ve Start&Stop özelliğini yalnızca birkaç hafta kullandım. Ondan sonra hep devredışı olarak kullandım. Bugün okula giderken İncek yolunda Gölbaşı/Konya yolu ayrımında aniden Start&Stop arızası verdi araba ve neredeyse durdu. Sağa çekebileceğim bir yer de yoktu ve yolun ortasında dörtlüleri yakarak durdum. Sonra tekrar çalıştırdım ve bu sefer vitesim ve direksiyonum kilitlendi. Vitesim 2'den yukarıya çıkmadı. Daha sonra kontağı kapattım, arabadan çıktım ve aracı kilitledim. Tekrar kilidi açtım, arabaya bindim ve kontağı çalıştırdım. İnanmayacaksanız ama herhangi bir problem kalmadı. Servise vakit bulursam gideceğim; ama beni de çok korkuttu bu arıza. Yolun ortasında resmen ölebilirdim. Topluca nazar mı değiyor ne oluyor yahu? Hakikaten de fazla elektronik zamazingolar probleme fazlasıyla meyilli.

• Maalesef piyasaya ilk çıkan aracı alınca boyle sıkıntılar olabiliyor. 2014 modellerde bu sorunlar bertaraf edilmiş olacaktır. Biz biraz da kobay olduk sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ash500

Arabamı Temmuz ayında aldım ve Start&Stop özelliğini yalnızca birkaç hafta kullandım. Ondan sonra hep devredışı olarak kullandım. Bugün okula giderken İncek yolunda Gölbaşı/Konya yolu ayrımında aniden Start&Stop arızası verdi araba ve neredeyse durdu. Sağa çekebileceğim bir yer de yoktu ve yolun ortasında dörtlüleri yakarak durdum. Sonra tekrar çalıştırdım ve bu sefer vitesim ve direksiyonum kilitlendi. Vitesim 2'den yukarıya çıkmadı. Daha sonra kontağı kapattım, arabadan çıktım ve aracı kilitledim. Tekrar kilidi açtım, arabaya bindim ve kontağı çalıştırdım. İnanmayacaksanız ama herhangi bir problem kalmadı. Servise vakit bulursam gideceğim; ama beni de çok korkuttu bu arıza. Yolun ortasında resmen ölebilirdim. Topluca nazar mı değiyor ne oluyor yahu? Hakikaten de fazla elektronik zamazingolar probleme fazlasıyla meyilli.

Çok büyük geçmiş olsun,

Sizinki yaşadıklarımızın en tehlikelisi olmuş.Araç kitlenmesi ne demek ya. Yol ortasında kalmışsınız bide verilmiş sadakanız varmış.Evet kapatıp tekrar çalıştırca düzeliyor melet En kısa sürede servisi ziyaret edin bencede.Bu yüzden Fiata dava açılsa kaçtane fremont alınır acaba
    Tekrar geçmiş olsun Ama arabamız çok güzel canımm..

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Sabah sabah ticari taksi olarak görmem moralimi bozdu açıkcası. Hatta ben de görmedim arkadaşım aradı beni (gülerek) senin arabayı taksi yapmışlar diye. Araç çok satıyor görme sıklığım da artıyor.Buna hem seviniyorum hem üzülüyorum.Bir yandan herkes kullanmasın nadir olsun istiyorum bir yandan da çok satması ikinci el değerini artirir diye seviniyorum.Aslında taksi olarak gayet mantıklı bir araç yakıtı, performansı, yedek parçası, iç hacmi, bagaj hacmi...vs. Sadece ilk alışlarında biraz pahalı gelebilir.
  • quote:

Sabah sabah ticari taksi olarak görmem moralimi bozdu açıkcası. Hatta ben de görmedim arkadaşım aradı beni (gülerek) senin arabayı taksi yapmışlar diye. Araç çok satıyor görme sıklığım da artıyor.Buna hem seviniyorum hem üzülüyorum.Bir yandan herkes kullanmasın nadir olsun istiyorum bir yandan da çok satması ikinci el değerini artirir diye seviniyorum.Aslında taksi olarak gayet mantıklı bir araç yakıtı, performansı, yedek parçası, iç hacmi, bagaj hacmi...vs. Sadece ilk alışlarında biraz pahalı gelebilir.

Anladım sizi..

500L accent ya da albea gibi üzerinden ucuzluk akan bir araba değil. O sebeple bu tarz uygulamalar imajını zedelemez, aksine o taksicinin imajını arttırır. Hatta o taksiye hergün binecek belki de 100-150 kişi için güzel bir reklam olur, eminim içlerinden gidip bu aracı alacaklar da olacaktır..
  • quote:

Müşteri portföyü zengin veya ünlü kişilerden oluşan taksi duraklarının lüks veya albenisi olan araçları tercih etmeleri onlar için neredeyse zorunluluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recreativo -- 26 Kasım 2013; 14:35:17 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.