Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icerci44

Merhabalar 2014 dualogic 1.3 rockstar ile aranızdayım. Acaba bu araçlara cam rüzgarlik bulabilen varmı aranızda. Bir türlü bulamıyorum sadece yurt dışında var ve çok pahalı

UYAN BAŞKA BİR MODEL VARDIR BELKİ

• Malesef sürdürüyorum dovponyada başka model aksesuracilar yok diyor. Aslında yolda giderken bir tane gördüm 500L de vardı ancak durdurup sormak için karşı yola uçmam gerekti.

• Eski model şahin doğanların ön cama uyduğu söyleniyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler biraz daha araştırmak gerek. Yurt dışı model çok güzel ama.çok pahalı ve garanti gelirmi oda başka

• Merhaba. 2014 model Fiat 500L living ile foruma giriş yaptım. Acemi fiat şoförü arkadaşınıza tavsiye-uyarılarınız varsa hemen alayım :)

• Merhaba. Geniş , donanımlı bir aile aracı arayışı içindeyim. Benim için önemli olan cam tavan, otomatik vites,geniş bagaj ve arka diz mesafesi ve donanım. Hali hazırda C4 kullanıyorum, çok keyifli bir araç ama artık yetmiyor. Tavsiye eder misiniz? Artıları ve eksileri nelerdir?
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

• C4 C sınıfı bir araç. 500L işe B sınıfı. Bu açıdan bakınca 500L ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir.

Bütçe durumu müsaitse Hyundai Tucson yada Kia Sportage modelleri ihtiyaçlarınızı karşılar.

• Öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için. Aklımda Picasso , eski kasa 3008 ve bu var. Eşim tüplü araçlara pek sıcak değil ,( benzin olunca tüp şart gibi)

• Beats Ses Sistemi bagajdaki woofer içini merak edenler için

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    500L B sınıfından çok daha geniş bi araç.

• sunball S kullanıcısına yanıt
    500L nin bagajı çift bölmeli ve oldukça geniştir. Bende sırf hem içi hem bagajı geniş olduğu için aldım. Fakat şahsen bu aracın 1.3 modelinde otomatik var sadece ve biraz sıkıntılı araştırdığım kadar. O yüzden ben 1.6 cam tavan aldım. Aracın performansı ve yakıtı mükemmel (1.6) Eğer daha geniş derseniz kesinlikle c max bakın derim.

• Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar, 2020, 1.3 M.Jet 95 HP MTA, Cross Plus'ı almayı düşünüyorum. Arabalardan çok anlamam fakat geniş olması, ferah olması, cam tavan vs hoşuma gittiği için buna karar verdim.

Anladığım kadarıyla çok tutulan bir araç değil ki internette araç hakkında pek bilgi bulamadım, Ekşi'de bir kaç yorumda yokuşta sıkıntı yaptığını falan okudum ama birebir aynı modelden mi bahsediyorlar bellki değil genel 500L başlığı altında yazılmış, bu model hakkında bilgisi olanlar bir şeyler söyleyebilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esclamazione -- 20 Mayıs 2021; 9:18:18 >
  • Yokuşta sıkıntı yapan 1.4 benzinli atmosferik 95 bg motor.

1.3 dizel motorun beygir gücü aynı olsa da Torku yüksek bu nedenle yokuşta sıkıntı yapmaz.

• 1.3 otomatik sıkıntılı, rampada stop ediyo diyenler çok. Ayrıca 1.6 almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Uzun süre başka araç aramazsınız.

• 1.3 dizel otomatik kullanıyorum, çok dik eğimlerde tek tük beni korkuttuğu oldu ama o eğimde düz vitesle de herkes aynı sorunu yaşar diye düşünüyorum, çekiş de hiç sorun yaşamadım. (Ankara Dikmen, Keklikpınarı nda kullandım, 2015 ten beri bir kere stop etmedi, yarı otomatik şanzıman).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinchr -- 22 Mayıs 2021; 20:26:2 >
  • Peki benim de bir sorum olacak. Arkada oturanlar çok fazla sarsılıyor öndekilere göre. Bunun sebebini bugüne kadar hep ön tarafta bağımsız süspansiyon var arkada ise viraj/denge barı olmasına bağlamıştım. Farklı görüşü olan var mı? Ya da bu soruna bir çözümü olan?

• Çözüm yok ona, doblo gibi, dobloda yerinden zıplatır adamı

• Arkadaşlar, Fiat 500 L için araca uyumlu 3D paspas için, Rizline, Replax ve Novline dan hangisini önerirsiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.