Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (427. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merhaba;

Fiat grubunda aynı şekilde km saati ile yanıp sönme yaşayanlar var, Benim başıma gelmedi ama farklı gruplarda okumuştum. o gruplara bakarsanız belki böi sonuç bulabilirisniz.

• merhaba herkese, 1.4 2018 model benzinli popstar almayı düşünüyorum.tavsiye eder misiniz? turbo var mı? çok yakıyor mu? satarken sıkıntı yaşar mıyım piyasası var mı?

yanıtlarsanız sevinirim. teşekkürler

• Turbo yok sanırım. Tavsiye etmem. 1.6 alın daha düşük model cam tavanlı alın daha iyi.
  • teşekkür ederim yanıtınız için. şimdi de 2019 500L ile 2015 Peugeot 2008 arasında kaldım :/

• elliemill E kullanıcısına yanıt

Çok bilgim yok, ama özel servis te multijet motor 500l kasa ile çok uyumlu demişti. 5 yıldır Allah a şükür bir sıkınıtım yok.Fransızların motor ömürü nasıl, sistem çok değişti mi bilmiyorum ama bir motor kısmınıa da bir bakın derim.

• elliemill E kullanıcısına yanıt
    F/p ye bakarak yeni her zaman iyidir derim. 2015 daha düşükse tercih meselesi olabilir. Ama biraz fark olmalı bence.
  • Merhaba aracım satılıktır. Ciddi alıcılar ile fiyatı konuşabiliriz. İlan bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-hatasiz-500-l-898223678/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi july17 -- 27 Ocak 2021; 12:34:2 >
  • Hayırlı olsun iyi fiyat. 5m migrosun orası sanırım gördüm sanki.
  • Merhaba 500L popstar 2016 model araç aldım. Bu araca yeni nesil carplay android auto destekli uconnect taktırabilir miyiz?

• byorkouk kullanıcısına yanıt

Taktıranlar vardı, facede gruplarda görmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

teşekkürler ama pek ciddiye alınacak teklifler gelmedi. Evet migrosun o taraftayım.

• herkese merhaba arkadaşlar ikinci el dizel otomatik 2014-2015 500L almak istiyorum kronik arızalar, problemler, şanzıman, 1,3vs1,6 konusunda bilgi verebilir misiniz

• Sakın! Facebookta 500l grubu var. 1.6 da şimdiye kadar hiç şikayet yok. 1.3 çok fazla şikayet var ve genelde otomatik vites arızası. Çözümde pahalı biraz. Dik yokuşta stop ediyor araba diyorlar. 1.6 larda yakıt ve performans mükemmel
    Bende orayı iyice araştırıp 1.6 aldım. Bazı modellerde direksiyonda hadid takılma oluyor diyorlar. Onun dışında pek sıkıntı yok.
  • paskokusu P kullanıcısına yanıt

merhaba aracım satılık düşünürseniz detayları ve sorularınızı konuşabiliriz.

• Selamlar,

2015 500L popstar aracımın tüm lambaları (plaka dahil) yandığı halde "park lambalarınızı kontrol edin" uyarısını veriyor 2 haftadır. Geri vites lambası, stoplar, sisler uzun, kısa ve plaka lambaları dahil hepsine baktım ama bi türlü çözemedim. Neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Syg.

• iwd35 İ kullanıcısına yanıt

Gündüz farı oluyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

Selamlar,

2015 500L popstar aracımın tüm lambaları (plaka dahil) yandığı halde "park lambalarınızı kontrol edin" uyarısını veriyor 2 haftadır. Geri vites lambası, stoplar, sisler uzun, kısa ve plaka lambaları dahil hepsine baktım ama bi türlü çözemedim. Neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Syg.

led park ampülü taktınızmı mı

led varsa yapabilir. eğer yoksa park ampülleri sökün tekrar takın, akım değerlerinde tam algılamadığı için bu arızayı verebilir.

• hayr16 kullanıcısına yanıt

Yok hocam herhangi bir modifiye yapmadım, orijinal hali neyse o.

led değil. 1 senedir araç bende ilk defa böyle bir hata veriyor.

• iwd35 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende benzer bir sorun yaşadım. Geri vites lambası yandığı halde kontrol edin diyordu. Servise götürdüm kablosuna baktı bir sıkıntı yoktu. Ampül değişti hata gitti.
  • Merhabalar 2014 dualogic 1.3 rockstar ile aranızdayım. Acaba bu araçlara cam rüzgarlik bulabilen varmı aranızda. Bir türlü bulamıyorum sadece yurt dışında var ve çok pahalı

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.