Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (426. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rockstar daha güzel. Bende cam tavanlı popstar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 rockstar alın imkan varsa

• Herkese Selamlar.2014 model 1.3 Mj Dualogic aracımın 60000 bakımını yaptıracağım.Bu bakımda robot ve şanzıman yağının değişmesi gerektiği bilgisini servisten aldım.Vitesten yana bir şikayetim olmadığı için açıkçası pek kurcalatmayı düşünmüyorum.Mutlaka değişim yaptırmalı mıyım?
    Bu konuda siz tecrübeli arkadaşların değerli fikirlerini almak isterim.
  • Nav tuşuna basıp navigasyona bir bakayım dedim. Demez olaydım. Şimdi de kapatamıyorum. Önceki sahibinin adresine tıkladım. Ev olarak kaydetmiş. Sürekli o rotaya gitmeye çalışıyor. Sesli komut veriyor. Bitti deyip radyoya geçiş yapıyorum. Radyo sesini kesip 80 metre sonra... Vs. Diyor. Ben bunu nasıl kapatacağım. Lütfen bilen yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, 2016 Fiat 500L Rock star aracım 46.000 kilometrede daha yıl bitmeden bakıma götürmem gerekir mi? Bir de Gebze de götürebileceğim tavsiye edebileceğiniz Özel Fiat servisi var mıdır?

• neoliko N kullanıcısına yanıt

Ben robot ve şanzıman yağını 10.000 km geç yaptırdım. Vites geçişlerinin daha rahat olduğunu bizzat tecrübe ettim. Bence değiştirmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Ben robot ve şanzıman yağını 10.000 km geç yaptırdım. Vites geçişlerinin daha rahat olduğunu bizzat tecrübe ettim. Bence değiştirmelisiniz.

Robot ve şanzıman yağının değişiminin maliyeti ne kadar oldu

• Merabalar bugün aracımı çalıştırdıktan 2 dk sonra aracım yağ lambasını yakıp star stop tuşu devre dışı uyarısı verip (ki star stop tuşum kapalı) arabayı kitledi. Ve tekrar çalıştırdığımda ise araba hararet yapmaya motor 1deyken kendi kendine gaza basıyormuşum gibi yükselmeye ve kendini ön atmaya başladı sizce sıkıntı ne olabilir?(yağ kontrolünü 1 ay önce yaptırdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derpel -- 25 Ekim 2020; 20:39:8 >
  • denoooo D kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de oldu servise götürdüğümde motorda herhangi bi sorun görünmediği söylendi bi süre sıkıntı cıkmadı ama bugün yine aynısı başıma geldi siz bi çözüm buldunuz mu?

• Hocam Gebze de ozel servis buldunuzmu tavsiye edebileceğiniz...

• selam dostlar. bende 500L ailesine 2013 1.3multijet ile katıldım. sayfaları baya okumama ramen bulamadığım bir sıkıntı hakkında sizden yardım talep ediyorum. başına gelenler olmuştur eminim. seyahat halinde aracın kmsinin yanıp sönmesi. bir zararı yok belkide, ama gözü rahatsız etmekte. bunun pratik bir çözümü varmı? multimedya takılınca olabilir gibi yazılar okudum. ancak üzerinde orjinal teyibi var.

• Hangi yazılımla ve donanımla bağlanabiliyoruz biliyor musunuz bizim 500L'ye?

• Merhaba.

Garantisi bitmiş aracın bakımını serviste yaptırmak mantıklı mı? 51 binde araç. Fiyat ne kadar olur? Neler değişir? Avantajları, dezavantajları nelerdir?

• Bulunduğunuz şehire göre değişir. Fiattan ayrılan yada iyi fiat ustaları var. Kaliteli malzeme kullanan. Servis çok pahalı olabilir. Yapılacak işlem için fiyat alın çok fark yoksa servis daha iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erturkunal E kullanıcısına yanıt

Eğer ilerde fabrikasyon hatası çıkarsa, servis bakımlı olması halinde, arızalı parçayı fiat değiştiriyor.

Bizde torsiyon çubuğu garantisi bitmesine rağmen Fiat tarafından değiştirildi. Zaten garanti bitmiş araçların bakımı pahalı olmuyor.

• arkadaşlar

500 l için araştırma yapıyorum.

500l nin beş ve yedi kişilik modellerinde yol tutuş farkı var mıdır

yol tutuş sıkıntıları var mıdır...

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt

Klima borusunda kaçak varmış, büyük olasılıkla fabrikasyon, kaynaklı, 2015 model aracım. 2.000 TL imiş parçanın fiyatı (Ankara Kartaş). Hiç aracımızın arkasındayız diyen yok bana ne yazık ki.

• dinchr D kullanıcısına yanıt

Fabrikasyon arıza olduğunu ispatlamak lazım.

Benim iki aracımda da aynı arıza oluştu hemen değişim dediler

• Derpel D kullanıcısına yanıt

merhaba;

fiat grubu city destekli araçlarda akü azalması sonucu buna benzer arızaları verdiğini duymuştım. akü ölçümü yaptınız mı?

• 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.