Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (386. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A.S.

1-Renk olayı kişisel bir durum, lakin bu arabaya yakışan bir renk kırmızı
    2-Rockstar ın dış görünümü biraz daha farklı, tamponlarda değişiklik mevcut. Trekking modu mevcut.bunlara ek olarak yanılmıyorsam, far ve yağmur sensörü, digital klima, emin olmamak ile beraber kararan dikiz ayna. Kısacası Rockstar biraz daha donanımlı ve dış görünüşü biraz daha farklı.
    3-Bunlar farklı satış dönemlerinde satışa sunulmuştu. Panoramic edition; cam tavan.bi-color; çift renk seçeneği
    4-Şehir içi kullanımda sanırsam 1.3 daha mantık iken, şehirler arası yolculuklarda ise 1.6 daha mantıklı olabilir. Bu araçta 1.6 daha mantıklı, tam kapasite ile kullanımlarda güçlü motor avantajlı olur.(Bu aracı alanlar,kalabalık aileler ve aracı maksimum yükte kullanılıyor.)
    5-Eski 1.3 ler 85 beygir iken son yıllarda 95 olarak üretmeye başladılar. Hızlardaki farklılık bundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama böyle bi fark var.
    6-2015 te satılan arabalarda geri görü kamerası vardı ama tümünde var mı bilmiyorum amalsef.
    7- kapı camı kırıldı, 4 gün bekledim,depo dan gelmesini.Servilerin elinde bulunmuyor çoğu parça. Araç yeni ve satış rakamları segmentinde yüksek olmasına rağmen çıkma parça bulmak şimdilik zor gibi.

Yakıt performansı çok iyi.Fiyat-performans oranı müthiş. Aracı ilk alanlardanım,aldığımda çok tepki aldım, Fiat algısını yıkmak kolay değil, ama bu araca binip kullananlar çok memnun kalıyor. Ferah, yakıt cimrisi, geniş, yerden yüksek, yüksek performans istemeyenler için tatminkar ve kendinizi SUV araç kullanıyor hissi veriyor.

• vefasez V kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefasez

A.S.

1-Renk olayı kişisel bir durum, lakin bu arabaya yakışan bir renk kırmızı
    2-Rockstar ın dış görünümü biraz daha farklı, tamponlarda değişiklik mevcut. Trekking modu mevcut.bunlara ek olarak yanılmıyorsam, far ve yağmur sensörü, digital klima, emin olmamak ile beraber kararan dikiz ayna. Kısacası Rockstar biraz daha donanımlı ve dış görünüşü biraz daha farklı.
    3-Bunlar farklı satış dönemlerinde satışa sunulmuştu. Panoramic edition; cam tavan.bi-color; çift renk seçeneği
    4-Şehir içi kullanımda sanırsam 1.3 daha mantık iken, şehirler arası yolculuklarda ise 1.6 daha mantıklı olabilir. Bu araçta 1.6 daha mantıklı, tam kapasite ile kullanımlarda güçlü motor avantajlı olur.(Bu aracı alanlar,kalabalık aileler ve aracı maksimum yükte kullanılıyor.)
    5-Eski 1.3 ler 85 beygir iken son yıllarda 95 olarak üretmeye başladılar. Hızlardaki farklılık bundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama böyle bi fark var.
    6-2015 te satılan arabalarda geri görü kamerası vardı ama tümünde var mı bilmiyorum amalsef.
    7- kapı camı kırıldı, 4 gün bekledim,depo dan gelmesini.Servilerin elinde bulunmuyor çoğu parça. Araç yeni ve satış rakamları segmentinde yüksek olmasına rağmen çıkma parça bulmak şimdilik zor gibi.

Yakıt performansı çok iyi.Fiyat-performans oranı müthiş. Aracı ilk alanlardanım,aldığımda çok tepki aldım, Fiat algısını yıkmak kolay değil, ama bu araca binip kullananlar çok memnun kalıyor. Ferah, yakıt cimrisi, geniş, yerden yüksek, yüksek performans istemeyenler için tatminkar ve kendinizi SUV araç kullanıyor hissi veriyor.

Eyvallah. Teşekkür ederim.

• Mutlu pazarlar,

4 yıl/100bin kmdir 1,3mjet 75hp punto kullanıyorum. 500L baktığım araçlar içerisinde.
    Merak ettiğim bir konu var. kullanan arkadaşlar 1,6mjet tüketim verilerini paylaşabilirler mi?
  • Tufan. kullanıcısına yanıt
    Size de iyi pazarlar. Şehir içi sıkışık trafik 6-6.5 lt arası (ortalama hızım 19-24 km gibi oluyor) kış aylarında 7 lt.

Şehir dışı 4.7-5.0 lt arası yakıyor benim araç. Kullanım şartlarınıza şehir durumuna göre biraz daha düşebilir.
  • Garanti bitti yetkili servis 50000 km deki araca 60000 bakımı yaparız. Yardımcı kayış zart zurt 1050 lira para istiyor. izmir de araclarımızdan anlayan temiz bir özel servis var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pedallerin olduğu kısmın üstü açık mı. Bende borular hortumlar her şey açıkta merak ettim, oranın kapağı yok mu diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 2014 model için soruyorum yarı otomatik vites bostayken 1 e aldığımda ya da tam tersi cikirt diye ses geliyor bu ses sizde de var mı ? İlk aldığımda da vardı aslında bu ses ama dün bir rahatsız etti sanki arttı gibi geldi.

• Ben sıfır aldım o ses var. 2007 otomatik puntomuz vardı ondada vardı. Bu sanzıman boyle

• Teşekkür ederim içim biraz rahatladı ama resmen sangir sungur ses geliyor onun dışında bir sorun yok.

• fren balatası değiştiren varmı daha önce nekadara değişir
  • Herkese merhaba,

Bugünkü malum istanbul fırtınasında dolu nedeniyle cam tavanım patladı.

Daha önce değiştiren vs oldu mu? Yarın servise götüreceğim ama şimdiden merak ediyorum ellerinde varmıdır, hasar kaydı ne kadar oluşur vs.

Kadıköyde birinin 1-2 milyon tl den aşağı olmadığını düşündüğüm yatı batmıştı bugün, arabaların üzerlerine ağaçlar devrilmişti. Haydarpaşa limanında devasa vinçler devrilmişti. Korkunç bir akşamdı.

Şükür biz cam kırılmasıyla atlattık.

Hepimize geçmiş olsun.

• EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    Sahıbındende cıkma tavan 3500tl gıbı bır rakamdı. Servıste ne olur allah bılır
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-fiat-500l-sunroof-cam-tavan-396559420/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmt_clk -- 28 Temmuz 2017; 0:14:19 >
  • Aracım 93000 km de. Bir kaç hafta evvel çıkma lastik taktıktan sonra yakıtım aşırı arttı.

Önceden yazın 100 km de 6 lt civarı yakarken şimdi 7 lt yakıyor. Acaba çıkma lastik bu kadar fark yapar mı yada bakım zamanı yanaştı da, motor bakım mı istiyor?

• mmt_clk M kullanıcısına yanıt
    Merhaba teşekkürler.

Şimdi servisten çıktım. Sadece cam tavan 3500tl. Bir de işçilik eklenecek.

Eğer sadece camı değişemiyorsa komple tavan takımı değişecek. Onun fiyatı 7500tl.

Durduk yere 5-10bin hasar kaydı oluşacak.

Allahtan kasko var, yoksa nasıl olurdu bilemiyorum. Kazadan hırsızlıktan korkarken geldi en alakasız dolu vurdu. İstanbulda kaskosuz binen varsa bir daha düşünsün derim.

• Benim tüketim; şehiriçi : 6-6.5, şehirdışı 5-5.5 . Hız olarak şehir dışında 100-110 km.nin altına asla düşmem.
  • EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    Cok gecmıs olsun. Cam tavan ıyıde bukadar dayanıksız ıse ısımız var

• quote:

Orijinalden alıntı: Tufan.

Mutlu pazarlar,

4 yıl/100bin kmdir 1,3mjet 75hp punto kullanıyorum. 500L baktığım araçlar içerisinde.
    Merak ettiğim bir konu var. kullanan arkadaşlar 1,6mjet tüketim verilerini paylaşabilirler mi?

Şehir içi şu an 6.0 lt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Aracım 93000 km de. Bir kaç hafta evvel çıkma lastik taktıktan sonra yakıtım aşırı arttı.

Önceden yazın 100 km de 6 lt civarı yakarken şimdi 7 lt yakıyor. Acaba çıkma lastik bu kadar fark yapar mı yada bakım zamanı yanaştı da, motor bakım mı istiyor?

Lastik belli oranda etkiler. Yağ, mazot, hava filtresi vs. değişmesi gerektiği halde değişmiyorsa bunlar da yakıt sarfiyatını artırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EriadoR_

Merhaba teşekkürler.

Şimdi servisten çıktım. Sadece cam tavan 3500tl. Bir de işçilik eklenecek.

Eğer sadece camı değişemiyorsa komple tavan takımı değişecek. Onun fiyatı 7500tl.

Durduk yere 5-10bin hasar kaydı oluşacak.

Allahtan kasko var, yoksa nasıl olurdu bilemiyorum. Kazadan hırsızlıktan korkarken geldi en alakasız dolu vurdu. İstanbulda kaskosuz binen varsa bir daha düşünsün derim.

Geçmiş olsun kardeş..
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.