Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etkinliğe gidecek arkadaşlardan bol bol resim hatta video bekliyoruz şimdiden iyi eğlenceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizgibey

Teşekkürler o halde rahat rahat gelicem şayet hava muhalefetiyle iptal olmaz ise. Benim fikrim Türkiye renkleri olan Kırmızı ve Beyaz veya türkiye yazılı tişörtle gidebiliriz Bayrağa yapılanlara inad ne dersiniz?

hassasiyetiniz için tebrikler ayrıca süper fikir..
  • Rica ederim ne demek herşey 500L kardeşliği için :) Afrika burkina faso vagadugudan selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim uçak 2 saat rotarla ist e indi ben gelemiyorum iyi eglenceler

• Arkadaslar bizden kimse katilmadi mi etkinlige?

• Arkadaşlar geçen gün yolcu tarafı airbag bölümünden gelen sesten bahsetmiştim size. cumartesi servise gittim salı gününe randevu verildi . torpido sökülerek airbag bağlantıları sağlamlaştırılıp izolasyon yapılacak o bölgeye. böyle bir problem nasıl olur sıfır arabada diye sorduğumda abi fabrikasyon hatası dediler kafayı yemek üzereyim arabadan soğuyacağım yaaa. aklım almıyor günümüz teknolojisi ile böyle kritik bir bölgede nasıl fabrikasyon hatası olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılcıksopası

Arkadaslar bizden kimse katilmadi mi etkinlige?

Forumdan katılım olmamış herhalde ama Instagram'da #fiat500pikniği tagiyle paylaşılmış resimler var.

• Ben eşimle birlikte katıldım. Güzel bir organizasyondu. Her şey düşünülmüş, yiyecek içecek servisleri, çocuklar için özel alanlar, karikatür çizimi, tarot masaları, tshirt baskı, yarışmalar, konser vs. Harika bir gün geçridik. Tüm Fiat ailesine teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Arkadaslar bizden kimse katilmadi mi etkinlige?

Forumdan katılım olmamış herhalde ama Instagram'da #fiat500pikniği tagiyle paylaşılmış resimler var.

Valla ayıp bize, o kadar kişiyiz bu forumda.. Birimiz bile mi katılmaz yahu? Çalışmıyor olsaydım mutlaka katılırdım. Kötü zamana denk geldi.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    arabada şu problem çıkmasaydı katılırdık ama fiat'a bu problemden dolayı kızdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

arabada şu problem çıkmasaydı katılırdık ama fiat'a bu problemden dolayı kızdım.

bi benzeri benim basıma geldi hatta çok daha beteri diyim, ama napalım şans diyip geçiyoruz :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinnie Gognitti

quote:

bi benzeri benim basıma geldi hatta çok daha beteri diyim, ama napalım şans diyip geçiyoruz :P

Bu serzenşinize bi anlam veremedim.İşte size fırsattı oraya gidip sıkıntıları aktarabileceğiniz yetkililerde oradaydı. Keşke gitseydiniz bu sebep olmamalıydı bence.Bende start stopla ilgili epey sıkıntıı yaşamıştım.Ama Elimde Olmayan nedenle gidemediğim için üzgünüm şu an.

Umarım tez zmanda yeni bir organizasyon olur ve görüşürüz kaynaşırız...iyi sürüşler güzel günler.....

• cizgibey kullanıcısına yanıt
    Hocam serzenişime anlam verememenize anlam veremedim. Dişimizden tırnağımızdan arttırıp güvenip sıfır araç alıyoruz bir ay olmadan başımıza gelen bu durum ister istemez beni kızdırıyor. Ve yaklaşımda şu oldu ee abi fabrikasyon böyle hatalar olabiliyor. Şimdi araç alırken bir daha nasıl güveneyim ben fiat markasına? Orada ki yetkililerde sonuçta türkiyedeki fiat'ın yetkilileri ne yapabilirlerki?

Bende umuyorum ki güzel bir organizasyonda SORUNSUZ araçlarımızla tanışır ve kaynaşırız. Bende iyi ve zevkli sürüşler dilerim.. Sağlıcakla kalın.
  • MERHABA ARKADAŞLAR,
    DÜN FİAT 500 L PİKNİĞE GİTTİK ÇOK MEMNUN KALDIK AİLECEK. FAKAT DAHA FAZLA KATILIM BEKLERDİM AMA MALESEF TOPLASAN 20 ARABA KATILDIK TAHMINİMCE
    SÜPER BİR MEKANDA EĞLENCE, YEMEK , GÖSTERİLER YARIŞMALAR, ÇOCUKLAR İÇİN AKTİVİTELER HEDİYELER DAHA NE OLSUN. gALİBA ORGANİZASYONDA Bİ SIKINTI VARDIKİ KİMSENİN HABERİ YOKMUŞ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. FORUMDAN DA SADECE Bİ KİŞİYLE TANIŞTIM ÇOĞU FORUMU BİLE BİLMİYOR . KISMETSE SENEYE DAHA İYİ OLUR İNSALLAH. UFAK Bİ GÖRÜNTÜ PAYLAŞMAK İSTEDİM ama bi türlü yükleyemedim......SAYGILAR..
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• quote:

Orijinalden alıntı: cizgibey

quote:

Orijinalden alıntı: Vinnie Gognitti

quote:

Bu serzenşinize bi anlam veremedim.İşte size fırsattı oraya gidip sıkıntıları aktarabileceğiniz yetkililerde oradaydı. Keşke gitseydiniz bu sebep olmamalıydı bence.Bende start stopla ilgili epey sıkıntıı yaşamıştım.Ama Elimde Olmayan nedenle gidemediğim için üzgünüm şu an.

Umarım tez zmanda yeni bir organizasyon olur ve görüşürüz kaynaşırız...iyi sürüşler güzel günler.....

mesajınızı üstüme alınmıyorum ben başka bir sebepten dolayı katılamadım :P ama genel olarak söylüyorum benim arızam(yukarılarda bahsetmiştim) start stop gibi bir problem degildi, 0 araçta olması düşündürücü bir şey, ama yine de aracımdan memnunum bir pişmanlığım yok :P

• :) işte mazeretim var katılamadımı anlıyorum da kızdım gitmedim bana değişik geldi ama olabilir tabi.Bazılarımızın tepki verme derecesi farklı olabilir dogru.Yalnız burda amaç birlikte olup Bizim fiat kullanıcılarının kaynaşması değil miydi? Ben öyle anladm, yani onlara kızıp bizimle tanışmamanın manasını anlamadım yanlış anlaşılmim lütfen ;) mutlu kalın

• Fiat vw audi mercedes farketmez her arabada fabrika çıkışı problemleri olabilir markaya takılmamak gerekir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _ERH@N_

çinden anahtar için kapak almıştım bugün geldi fena olmadı
    6.5 tl kargo dahil.
    isteyen olursa aldım link veriyimhttp://www.ebay.com/itm/310786446938
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Bende arıyordum uygun fiyatlı olanı.Bu ürün elli dolarlığı kadar kaliteli değil büyük ihtimal ama bi anahtar kabına da elli dolar verilmez.Hem beyaz hem kırmızısını aldım teşekkürler...

Dun anahtar kapaklarim geldi. Soylediginiz gibi cok kaliteli degil ama kotu de degil hosuma gitti birkac renk daha alabilirim. Kargo suresi 20 gun kadar surdu. Dun eve gittigimde paketi kapinin onune birakilmis olarak buldum. Turkiyede hangi kargo ustleniyordu onu bulmadim arayip iki cift laf edicektim. Paketlerin uzerinde de hicbir ibare yoktu. Kargoyu Turkiyede hangi firmanin ustlendigini biliyorsaniz paylasmanizi rica ederim.
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• Agentlion kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Katılım 20 araç olunduğuna göre, org. duyurulmasında sıkıntı olduğu kesin. Bana ne bir mesaj ne de telefon geldi. Yoksa İstanbul'dayım katılırdım. Sizin nasıl haberiniz oldu?
  • kızılcıksopası K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Ebay linkinde 3,5 $ gibi görünmüyor. Kargo dahil mi, sizde mi bu fiyata aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.