Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.869
Cevap
131
Favori
752.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok uygun fiyat almışsınız, benden sadece alt koruma için 650 tl istediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • levent7753 L kullanıcısına yanıt
    adamlar aradı bana da fiyat sizinkinden sonra iyi geldi
  • Ankara da cam film ve cam tavanı içten kaplatmak istiyorum tavsiye edeceğiniz kaliteli ve uygun yer varsa çok işime yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent7753

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

quote:

Orijinalden alıntı: buzel@hotmail.com

Merhabalar,

Aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Aracınıza ful yalıtım/full paket koruma yaptırdığınızı belirtmişsiniz. Bu satış sırasında sunulan bir seçenek mi? Orjinalinde öyle mi geldi? Ayrıca maliyeti nedir?

quote:

*Geçenlerde kullanmış olduğum mini Cooper country man'e göre 500L'yi daha sessiz ve konforlu buldum. Özellikle aracın süspansiyonu da çok iyi ayarlanmış. Darbeleri çok güzel bir şekilde emiyor ve iç kabine ses yansıtmıyor. 500L daha sessiz ve dizel. Fakat ben ful yalıtım yaptırdım. Onunda etkisi vardır diye tahmin ediyorum. Boya koruma, koltuk koruma ve alt koruma ayriyeten 3 desibele kadar sesi azaltan ve hafif darbelerde koruyan full paket koruma yaptırdım. Sizlere de öneririm.

Satış sırasında teslim almadan önce yaptırdım. Daha sonradan da yaptırılabilir elbette :). Ben boya koruma, koltuk koruma, artı bahsettiğim yalıtım olayını toplam da 700 TL'ye anlaştım. Normalde 950 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi. Anlayacağınız üzere mutlaka pazarlığınızı yapın.

Tampon, kaput, alt zift kaplama için bugün beni aradılar ve toplamda 1350 tl istediler, birde %35 indirimli hali bu fiyat. Sadece alt yalıtımı sordum 650 tl dediler, bende vazgeçtim. Siz nerde yaptırmıştınız koruma sistemlerini?
    Kaputa ve tamponlara dilm çekiyorlarmış, aynı işlem sanırım sizinkiyle.

450 tl ye
    motor ilaçlama taban ses izolasyon, boya koruyucu.

sanırım bu i kör tuttuğunu hesabı.

• Arkadaşlar Kasko yaptırdınız mı yaptırdıysanız kaça yaptırdınız?
  • Az önce aracı aldım, kullanması zevkli inşallah kısa sürede alışırım, biraz garip geldi ilk sürüşte.
    Arabayı hiç temizlememişler kızdım açıkcası biraz, olsun artık temizlericez bir yerde. Kaskoyu%65 indirimle 690 tl ye yaptırdım 6 yıl hasarsızlık indirimim vardı.

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent7753 -- 26 Temmuz 2013; 17:43:47 >

Hocam hyaırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız kullanın.Modeli nedir tam olarak ve size kaça geldi?
  • Teşekkür ederim, araç 1,6 Rockstar 55,700 tl ye aldım.

hayırlı olsun liste fiyatının altına almışsınız. hangi bayi acaba?
  • İyi günlerde kullanın. Guzel bir renk tercih etmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 26 Temmuz 2013; 20:52:39 >
  • Teşekkür ederim, iyi fiyata aldık gerçekten.
    Ankara Ali Uğurlu bayiiden aldım.
    Aslında bayileri gezerken yeşil beyaz tavan arıyorduk bu daha çok hoşumuza gitti, nasipte bu varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent7753 -- 26 Temmuz 2013; 20:54:30 >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buzel@hotmail.com

Merhabalar,

Aracınız öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Aracınıza ful yalıtım/full paket koruma yaptırdığınızı belirtmişsiniz. Bu satış sırasında sunulan bir seçenek mi? Orjinalinde öyle mi geldi? Ayrıca maliyeti nedir?

quote:

*Geçenlerde kullanmış olduğum mini Cooper country man'e göre 500L'yi daha sessiz ve konforlu buldum. Özellikle aracın süspansiyonu da çok iyi ayarlanmış. Darbeleri çok güzel bir şekilde emiyor ve iç kabine ses yansıtmıyor. 500L daha sessiz ve dizel. Fakat ben ful yalıtım yaptırdım. Onunda etkisi vardır diye tahmin ediyorum. Boya koruma, koltuk koruma ve alt koruma ayriyeten 3 desibele kadar sesi azaltan ve hafif darbelerde koruyan full paket koruma yaptırdım. Sizlere de öneririm.

Satış sırasında teslim almadan önce yaptırdım. Daha sonradan da yaptırılabilir elbette :). Ben boya koruma, koltuk koruma, artı bahsettiğim yalıtım olayını toplam da 700 TL'ye anlaştım. Normalde 950 TL gibi bir fiyat söylemişlerdi. Anlayacağınız üzere mutlaka pazarlığınızı yapın.

Tampon, kaput, alt zift kaplama için bugün beni aradılar ve toplamda 1350 tl istediler, birde %35 indirimli hali bu fiyat. Sadece alt yalıtımı sordum 650 tl dediler, bende vazgeçtim. Siz nerde yaptırmıştınız koruma sistemlerini?
    Kaputa ve tamponlara dilm çekiyorlarmış, aynı işlem sanırım sizinkiyle.

Ben İzmir Birmot'tan yaptırdım. Herşey dahil 700 TL. Çalışanlar da sağ olsunlar, kendilerine yapıyormuşcasına indirim yaptılar. Açıkçası meblağ yüksek benimkisiyle kıyaslanınca. Başka yerlerle de görüşmenizde fayda var.

Kolay gelsin.

oo rockstar şahane duruyor.. hayırlı olsun... bende şimdi çok sabırsızlandım... rockstar panaromic roof lu olanından benimkide.. ne renk olarak geçiyor bu?
  • Teşekkür ederim, renk duman gri. Garaj ışıksız olduğu için renk tam belli değil yarın bir kaç resim daha eklerim.

• quote:

Teşekkür ederim, renk duman gri. Garaj ışıksız olduğu için renk tam belli değil yarın bir kaç resim daha eklerim.

Dün bayide gördüğüm renk bu sanırım. Fume rengi aslında degil mı? Gri ile siyah arası bisey.

• arkadaslar fiat 500l nin 1.3 dizel otomatik sanziman motorunun performansi nasildir ? Yokuslarda felan ben de suan eski linea 1.3 dizel otomatik (multijet) emotion modeli var arbayi 500l popstar 1.3 le veya ford bmax 1.6 otomatik versiyon la degistirmeyi dusunuyorum 500l nin motor performansi nasildir acaba ?

• Bugün yaklaşık 50 km yol yaptım, sabah her kırmızı ışıkta start stop devreye girdi fakat dönüşte 2 kırmızı ışıkta devreye girmedi sistem isteklerini karşıladığımı düşünüyorum ama anlayamadım neden çalışmadı.

• Evet füme gri arası bir renk onun için sanırım duman gri demişler.

• quote:

Bugün yaklaşık 50 km yol yaptım, sabah her kırmızı ışıkta start stop devreye girdi fakat dönüşte 2 kırmızı ışıkta devreye girmedi sistem isteklerini karşıladığımı düşünüyorum ama anlayamadım neden çalışmadı.

Start stop devreye girmeden önce bir çok parametreyi kontrol ediyor, ancak motoru durdukmakta sıkıntı yok ise durduruyor. Örneğin bu parametrelerden ikisi; akü voltajı ve klima kullanımı.. sizde de muhtemelen peşpeşe stop/marş yaptığı için akü seviyesi gerekli alt limitin altına düşmüştür..

Yani normal bir durum

• tam olarak bilmiyorum ancak ilk stop tan sonra kalkış yapınca belli bir hızın üstüne çıkılmazsa tekrar etmiyor.yani sürekli dur kalk trafiğinde her durduğunuzda stop etmiyor.ama kaç km hız aşılınca tekrar devreye giriyor onu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.