Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
85
Cevap
8
Favori
20.808
Tıklama
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> Hoparlör >> Kulaklık & Mikrofon >> ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    147 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı
    26 Temmuz 2009

Durum
    Forumda değil

selamlar

yeni aldığım Beyerdynamic DT 990 için Fiio K3 almak istiyorum.bu dac bana yeterli olacak mıdır?
    pc üzerinde harici bir ses kartı yok.doğrudan pc ye takıp oyun için kullanmak isityorum.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 13 Ağustos 2019; 0:43:45 >
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Merhaba,
    Dt 990 pro 250 ohm ile K3 kullanan arkadaşlar var. Yeterli olduğu yorumunu alıyoruz.
    Sizin için de tercih edilebilir.

Saygılarımızla
    Esra YALÇINKAYA
    0530 667 98 83
    |
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

27 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

Kablosuz kulak içi ve kablosuz kulak üstü kulaklıkların bir inceleme videosu olsaydı çok iyi olurdu.Mesela flac formatında bir şarkıyı son ses açıp kaç desibel çıkış veriyor ölçülüp kafalardaki soru işaretlerini gidermiş olurdunuz.Kulak içi kulaklıklarda gürültü engelleme var mı? Aslında yerli telefon üreticileri ile görüşüp telefon yanında verilse ürünleriniz hiç olmazsa piyasa yapamasanız da isminizi duyurmuş olurdunuz. Mesela asus telefonlarının yanındaki kablolu kulaklıklar şu anda piyasada bayağı bir satılıyor ama bir o kadarda mükemmel kalitede ses veriyor. Akg kablolu kulak içi kulaklık kullanıyorum ama asusun yanına bile yaklaşamıyor. Samsung galaxy buds almayı düşünüyordum ama ses konusunda nasıl bir performans verir o konuda şüphelerim var. Apple air pods ise tasarım bakımından çok göründüğü için düşünmüyorum bile. Birde bu fiyat ile diğer firmalar ile rekabet etmeniz zor gibi görünüyor. Acı ama gerçekleri yazıyorum.Alınmayın.Ama isterim piyasa yapın sizde ekmek yiyin bizde keyifle kullanalım. Başarılarınızın devamını dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    40 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Merhabalar,
    Öncelikle tüm düşünce ve önerileriniz teşekkür ederiz.
    Gürültü engelleme özelliği kulakiçi kulaklıklarda yoktur. Ses izolasyon olayı doğru uçlar ile sağlanmaktadır. İstediğiniz taktirde aklınıza takılan ürünlerin özelliklerini sitemizde teker teker inceleyebilirsiniz. Seçtiğimiz ve satışa sunduğumuz ürünler fiyat performans olarak ön sıralarda olan, yerli ve yabancı inceleme sitelerinde beğeni alan, kaliteli ürünlerdir. Türkiye deki birçok meraklı arkadaşı sorunsuz bu markalar ile buluşturuyor olabilmek çok keyifli. Güzel geri dönüşler alıyoruz ve buda bizlere yeni ürünleri takip etme merağı aşılıyor.

Saygılarımızla...
    Esra YALÇINKAYA
    |
    |
    wox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    05 Temmuz 2006

Durum
    Forumda değil

4 Not
    merhaba. ibasso it01 veya fiio fh1 kulaklıklarında kampanyanız mevcut mu? indirim uygulayabiliyor musunuz?
    11 Mayıs 2016

Durum
    Forumda değil

Merhaba tüm ürünlerimizde (www.hesaudio.com sitemize özel ) eft indirimi +%7 var şuanda.

Dolardaki hareketlilik bizi tedirgin ediyor. O yüzden farklı kampanya olamayabilir.

Saygılarımızla...
    Esra YALÇINKAYA
    0 530 667 98 83

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesaudio -- 26 Ağustos 2019; 9:30:44 >
    |
    |
    rambetiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
haberler
Lastik Fiyatları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.